Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy buty to część rowerowa, ale chyba jest się czym pochwalić.

Buty szosowe B'Twin Aerofit 900.

Znalezione obrazy dla zapytania buty aerofit 900

Karbonowa podeszwa, zapięcie na żyłki.

Kosztowały 449 zł, zapłaciłem... 99 zł bo były pobrudzone, najwyraźniej poleżały w magazynie ;)

Jeżeli ktoś szuka butów, to polecam Decathlon Targówek. Było naprawdę dużo butów w przecenie 50/60/70% tylko dlatego że niektóre były trochę zabrudzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kemusi Mam odpowiednik, tylko że MTB. Dwa sezony przelatane i zastrzeżeń brak. Trochę się przytarły w okolicy czuba, ale to wynik zasuwania po kamieniach. Mam też niższy model szosowy, na rzepy i także nie ma się do czego przyczepić. Zapięcie jest firmy ATOP, które jest w wielu innych butach różnych firm.

Za 450 zł bym się zastanowił, bo to jednak kupa kasy i można kupić coś renomowanego. Za 99 zł, bym się smażył w piekle gdybym nie kupił.

Jak ktoś jest zainteresowany, to na OLX ktoś kupił dwie pary, 42 i 46 chyba i je sprzedaje. Tyle że cena jest odpowiednio wyższa, ale nadal dość okazyjna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry wynik..moje od Mavic , padły po dwóch sezonach, podwójny wyjazd w Alpy ,jak je mialem na nogach od rana do wieczora, bardzo pomógł.. Zakupiłem od Red’s ,białe lakierki jak do komunii , na razie ok ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się rzeczy nazbierało, część już przyszła, część dolatuje :D

- opona Conti RaceKing 29" 2,2 drut

- komplet okładzin hamulcowych Shimano B01S

- linki przerzutek PROX

- łańcuch KMC X10EL

- olej do łańcucha FL KRYTECH 

- olej do amortyzatora MOTOREX 2,5w

- stery maszynowe MEROCA 44/56

- czujniki prędkości i kadencji MAGENE gemini 210

- pas HR MAGENE mover

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2020 o 22:05, shotgun napisał:

@Kemusi  Pizgnie potem kilka faktów, jak termika, jak oddychalność....

 

Generalnie ok, testowałem w temperaturach dodatnich bo na razie w okolicach Wawy . Rękawiczki są cienkie w sensie grubości ;) ale bardzo przyjemne i dobrze oddychają , może w przyszłym tyg dotrę do chałupy w Zako to sprawdzę na zimno ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj trochę tego się uzbierało, przygotowania na sezon:

- 2x Camelbak Podium ( Elite Corsa za 25 zł śmierdzi plastikiem w środku po 3 miesiącach używania )

- Elite Paron, bo skoro dwa bidony to drugi koszyk

- KMC X9.93 bo będzie jednak rotacja z .73 ( kaseta HG400 po jakiś 2k km wygląda bdb. więc szkoda jej zajeźdżać )

- Uvex Sports Style 204 ( bo je lubię, a poprzednie już kiepsko wyglądają )

- NUTREND UNISPORT REG-GE ( wg. mnie fajne picie na jazdę )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...