Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

 

ROUGH RADICAL GETRY TERMOAKTYWNE Model: NEXUS i powiem wam, że przy 12-13 stopniach jestem pod wrażeniem utrzymywania ciepłoty ciała i jednocześnie odprowadzanie potu. Cena śmieszna jak za taką wygodę i funkcjonalność bo 55 zł z wysyłką, kupione na próbę i właśnie poszło drugie zamówienie + poszperam za bluzami, koszulkami od nich. Pozytywnie jestem zaskoczony Polską firmą, szyjącą w Polsce. Oczywiście to moja opinia, macie zapewne swoje ulubione spodnie, getry,czy legginsy.

Edytowane przez Biesz766
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radicala bluzę, spodnie rowerowe, czapkę, komin, skarpetki. O ile drobne rzeczy mi się sprawdzają o tyle spodnie to dramat, wkładka była wszyta dosłowanie na jajkach, tyłek miał zero podparcia, do tego błyskawicznie się wytarły dziury na dupie. Siodełko to samo na którym jedna para btwinów za 70pln wystarcza mi na dwa sezony.

 

Dla mnie tandeta straszna. A Neksus to model do biegania a nie spodnie rowerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, cervandes napisał:

A Neksus to model do biegania a nie spodnie rowerowe.

Kurde, nic nie mówili, że będą jeździć i sprawdzać, czy się biega, czy jeździ w nich na rowerze.

 

Nie używam wkładek, jakoś wydają mi się zbędne, może dlatego, że robię dziennie rano 20 km, popołudniu ok. 40 km ( w weekend może więcej, bo sb-nd ok. 200 km )

A co trwałości zadowoli mnie osobiście jak wytrzymają dwie pary spodni cały sezon. Bluza idzie i koszulki, obadam niedługo.

 

Edytowane przez Biesz766
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w Decathlonie luźnych szortów do jazdy, te dedykowane do jazdy były niewygodne. Znalazłem w dziale żeglarskim spodenki do kolan Tribord. Wzmocnienia na tyłku i w kroku, jak dla mnie idealne https://www.decathlon.pl/spodnie-do-kolan-race-id_8485186.html

Edytowane przez Gawel76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie w szosie zawitała tania kaseta 9 rzędów CS HG400 (Alivio) 11 - 28 z racji tego, że potrzebuję większy zakres przełożeń. Moja stara kaseta 12-26 była trochę za "wąska", najlżejsze przełożenie 34/26 trochę było za szybkie do leniwego spacerowego turlania po ścieżkach rowerowych na wyprawach po miejscowościach, natomiast najszybsze przełożenie 50/12 czasami nie wystarczało jak miałem dobry dzień i z kumplami na ustawce poszła rura, patrzysz na budzik a tu pod 60 km/h, i koniec przełożeń a zaczynasz kręcić jak koliber, i nie ma czym dokręcić, szczególnie na zjazdach... Ta 11 z tyłu zamiast 12 te kilka procent zapasu da, a  stopniowanie gorsze przeżyję, coś za coś, jak jeździłem na starej szosie z 7-rzędową kasetą 11 - 28 i jajowatą korbą 52 - 42 i dawało radę mimo że byłem słabszy, to tu też da. A ciekawostka też jest taka, że stare Dura Ace 7700 bez problemu łyka koronkę 28T mimo że w specyfikacji jest rzekomo do 27T...   

Edytowane przez freak78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Linki Shimano Optislik i pancerz SP41 i...

I odkryłem, że mam fajne zmieniarki w rowerze! :)

Poprzednio miałem Jagwire Lex i debilne prowadzenie linek jakie w Romecie Mustangu zaordynował producent. Teraz puściłem linki tak, jak podpowiada logika i jest świetnie. Niestety linki się krzyżują i czy to jakoś będzie przeszkadzać zobaczę w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...