Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, CoolBreezeOne napisał:

@dfq, @seawolf688, takie pytanko do was mam w sprawie Chiseli: mieliście okazje wrzucić je już na wagę? (albo całe, albo samą ramę)

Chisel Comp XL z pedałami normalnymi i żelowym emeryckim siodełkiem 12,5kg. (Wazony)

 

Edytowane przez martingg
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CoolBreezeOne napisał:

@dfq, @seawolf688, takie pytanko do was mam w sprawie Chiseli: mieliście okazje wrzucić je już na wagę? (albo całe, albo samą ramę)

Zwykły Chisel ok 12,5 bez pedałów, rozmiar L

Reba + inne koła = 1kg mniej

Ramą się chwalą że waży 1350g ale nie wiem jaki rozmiar 

Mój Chisel Expert 2x (L) z 2018r waży 11.50 (na Rebie) 

Edytowane przez dfq
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chisel comp na filmiku, Ciekawe ile u mnie wyjdzie bo napęd będzie ten sam, koła ma jednak na filmiku trochę lżejsze tylko u mnie ultimate a nie selected pójdzie. Pewnie koło 10,5kg zejdę 

 

ciekawe koła na filmiku idealne dla mnie 😂

  1. Brak limitu masy rowerzysty”
Edytowane przez martingg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, CoolBreezeOne napisał:

@mareckiabc, @martingg, @dfq, dzięki za info. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie podmiana ramy na jakąś z bieżącą geometrią XC i tak się zastanawiam czy dalej szukać karbonu, czy w tym budżecie lepiej będzie wziąć calego Chisela do wypatroszenia.

 

20240131_104648.jpg

 

20240211_113832.jpg

Edytowane przez mareckiabc
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskładane nowe koło do szosy przez serwis Mała Zębatka, na obręczy dt Swiss r460, piasta novateca, szprychy sapima laser i nyple aluminiowe czarne. Projekt wykonany z myślą o ułatwieniu przekładki z drugim kołem które pracuje w trenażeże .IMG_20240212_160106.thumb.jpg.af57156ea40a827e67de954e3d8b76b7.jpg

Edytowane przez Thomass13
  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, Sobek odstaw ten drugi składnik, toksyczny w każdej dawce i każdorazowo, choć czasami jakieś tam przypadkiem przyjemności otwiera.  Lepiej brzmi z angielska rower Sober :)))) 😜
Kierownica 38 już w testach  kosztowała 2,5 kebaba.

Snapseed.jpeg

Edytowane przez itr
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze badania naukowe potwierdzają ,że ten drugi składnik spożywany cyklicznie w umiarkowanych ilościach ma zbawienny wpływ na zdrowie. Po za tym czymś ziółka a raczej dobroczynne składniki trzeba wyekstahować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walentynkowa paczka z AliExpress:

- wentyle tubeless MANA 75mm - do nowych kół szosowych
- taśma tubeless Deemount 10m x 23mm - jak wyżej / podobno najlepsza na AliExpress...
- wentyle tubeless Deemount 44mm + zestaw akcesoriów - do starych/nowych kół MTB, które może kiedyś w końcu poskładam...
- taśma tubeless Bolany 10m x 29mm - j.w. / do porównania
- przyrząd do nabijania gwiazdki RIDERACE  + 3 gwiazdki
- klucz do nakrętki zębatki DM Shimano RIDERACE
- zestaw do wewnętrznego prowadzenia kabli TOOPRE - wersja ze schowkiem
- waga bagażowa/hakowa - bo przydałoby się znać chociaż orientacyjną masę rowerów ;)

+ szczotka dla kota (z opcją mgiełki, coby ponoć tak kłaki nie latały) żeby nie było w domu, że tylko do rowerów coś kupuję :P

ali.thumb.jpg.916c579276441890081aa3dfae07ce7d.jpg

Za wszystko ze zdjęcia zapłaciłem tyle, co u nas musiałbym dać za tandetne wentyle Trezado + ich taśmę.

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Wy mnie chcecie wmówić Wąski.... ;)

Nie porównuję noname'a z ali nawet jeżeli wygląda tak samo, tylko superb z superb, np. stąd www.szumgum.com/waga-wiszaca-super-b-do-50kg.html

Mam to następnego dnia u siebie, z gwarancją i jakimś tam wsparciem ze strony sklepu.

Edytowane przez Roballinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...