Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

-chińska taśma do bezdętki raczej z tych plastikowych za 11zł

-wentyle bezdętkowe Rubena

Dziś pierwszy raz pozbyłem się dętki w kole i jestem zdziwiony jak łatwo poszło bez uszczelniacza na najtańszych komponentach oraz zwykła pompką. Tyle że opona pierwsza klasa (vittoria tnt). Bo ma przejechane 1000km i żadnej dziury. Podkreślam że nie mam jeszcze uszczelniacza. Polecicie jakiś usczelniacz co działa i może stać w trochę dłużej w bezruchu.

a.jpg

Edytowane przez luker7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi klasyka Niemcy zarabiają więcej to chociaż części do rowerów mają taniej … paczka z discount bike de

2x galfer zwykły do mt5

2x galfer do mt5 ebike (podobno można założyć do MTB bo nie sprawdzają w lesie)

suport i korba xt 8100 175mm

Manetki m8100 do shigury 

Teraz najgorsze .... gdzie je... komplet hamulców mt5 -.-

 

EDIT: znalazłem ;) Spec gotowy do zmiany ... w sumie wszystkiego.

 

IMG_3347.jpeg

Edytowane przez martingg
  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety MET Echo którego sobie zamówiłem wysłali w złym rozmiarze także lokalnie wyrwałem Uvexa ivo 3d, bez MIPS ale za to waga 245g w rozm. L z daszkiem. :)

Ta gąbka na podbródek jest ekstra. 😉

8cLUsHC.jpeg

Edytowane przez keltu
  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RD-M8210

CS-M7100 10-45

zatyczki Ergon

Również bike-discount.de.. Kilka tygodni ( a może miesięcy) temu "Król Rowerów" na youtubie  wieszczył przejęcie polskiego rynku przez niemieckich graczy, a nawet niedwuznacznie oferował im swoje usługi..

6b826ed5-fcfa-4a5d-8102-008e8b0ac6d3.thumb.JPG.650cc8e0ff09b82ba16e21e489ead91f.JPG

Edytowane przez wr81
  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten latawiec to już wszystkim stara się w tyłki wchodzić. Zaprzepaścił biznes, a teraz wielki internetowy doradca. Jestem na niego uczulony odkąd pierwszy raz byłem w wilanowskim "erbajku" i potem przyjrzałem się jego osobie. AirBike już nie istnieje, a jego ludzie nadal wielbią, chociaż jest totalnym sprzedawczykiem. 😕

A z zakupów, to tak: z Polszy uszczelniacz MucOff i torba podsiodłowa Zefal, z dalekiego Wschodu końcówki linek oraz kapsel i śruba sterów jako niespodzianka dla kumpla. Czekam na resztę gratów z Ali, może kiedyś dojdą. ;) Zachęcili kuponami, no... 20240315_145527.thumb.jpg.4761518cae739f9d387040451ac399ed.jpg20240327_183852.thumb.jpg.aeaab6845dc6ba0bbd69b89b41a28aca.jpg

Aaaa, jeszcze w lokalnym chińczyku kupiłem za 6,70 zestaw łatek, żeby uratować rozciętą oponę, a po fakcie okazało się, że wyskoczył ma niej jakiś balon, więc i tak nie nadaje się do jazdy. 🤦‍♂️

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CoolBreezeOne Nie. Po prostu z poprzedniej butelki zostało mi tylko po 60ml na koło, o czym przekonałem się dopiero w trakcie wlewania, a że nie można mieszać, to kupiłem ten sam na dolewkę. Jednak przekonuję się do niego coraz bardziej, a na pewno zaplusował mocno tym, że łatwo spłukuje się czystą wodą. 

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień, kolejna przesyłka - kontrowersyjny luksemburski RCZ dostarczył towar ze statusem on stock w akceptowalnym terminie 10 dni niekoniecznie roboczych.

To zakup z natury :"a może by jednak spróbować rozpocząć za jakiś czas kolejny projekt (mając ze 2-3 "w realizacji")". Części OEM zgodnie z przewidywaniami.

RD-RX810 19.99EUR

ST-RX600+BR-RX400 przód 19.99EUR

Przesyłka (niestety) 25EUR 

IMG-20240328-WA0002.thumb.jpg.26c75f587fcda14d89508fb0bcf1d273.jpg

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też taka przesyłka do mnie dotarła .... :D aż domówiłem jeszcze tył taki za 40e ~~ także mam przerzutkę tył + hamulce i manetki ... w sumie korba kaseta suport i można mieć za 250e kompletny grx 600/800 ...

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak: klamkomanetka + zacisk tył za 59.99EUR i przerzutka przód grx za 2.99 w statusie  "on course". W momencie zamówienia deklarowane "20 working days"...

Elementy dostarczone dzisiaj były dłuższy czas dostępne normalnie na stronie (ze statusem "on stock") po 29.99EUR

Edytowane przez wr81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...