Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, kazafaza napisał:

Jest jeszcze wąska opcja pod calowego kłila na ibaju wyspowym:

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F202652994213

@Sobek82: biere jednom takowom do swego retrospeca, chcesz też takie chomąto na jakiego kunia z Twej stajni?

Sory, że się tak wtryniam - ale jakby ktoś takiej szukał tylko szerszej (70cm) to niech da znać. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rambolbambol napisał:

@Sobek82
Z tego skatowanego Rondo Ruut to bym chętnie sztuciec i mostek przygarnął.

Nie Ty jeden... Mam starą wersję widelca bez mocowań i mimo, że rower po kilku latach nadal sprawia mi ogromną frajdę, to mocowań na widelcu usilnie potrzebuję. A Rondo samych widelców nie sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@twojastara: jeśli jest na wpuszczanego cala to jestem zainteresowany. Nabyłem starego Rockhoppera którego przepoczwarzę w bułkowóz komuterski i taki kierownik mam na uwadze. Oraz koszyk przedni, choć tutaj Bazyl puszcza oko ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spam, to już ostatni raz  - ale wpadł docelowy mostek i udało mi się zrobić jako takie zdjęcie z boku, pokazujące proporcje , także chwalę się bo się jaram , szczególnie po pierwszych 20km.

Co do właściwości jezdnych to nastąpiło jakieś kosmiczne sprzężenie,  dawno nie jechałem po płaskim 40km/h a na pewno nie na takich oponach.

Latanie po dołkach też mi lepiej idzie niż z prostą kierownicą...także jedyne co zostało do zmiany to kierownik na VentureMaxa  i jakieś prawilne hydroklamki (gdyż eksperyment NASA choć skuteczny jest wątpliwej urody).

No może jeszcze napęd 11s ....jednak po wymuszonym konstrukcją cofnięciu się do 10s jest lekki dramat między 4-5 przełożeniem, nie można się zdecydować  - jak ma się miętką nóżkę :D

large.DSCN0343.JPG.69fb5bf4b2d44e8a1896b

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kopusleg napisał:

Czy ktos sie orientuje jakiej firmy jest ten rowerek? Prosze o pomoc

Trudno powiedzieć bez odczytania co jest napisane na hakach. `

Na moje laickie oko wygląda że jest to mocno przerobiona wczesna wersja jakiegoś niemieckiego masowego urban / touring albo jakaś manufaktura lokalna.

  • Dziwne są te wstawki usztywniające spawy przy główce - kiedyś to przechodziło w tanich rowerach, ale dziś się tego nie widuje.
  • Haki tylnego koła wydają się dobrze wykonane i są najbardziej nietypowym elementem, po tym bym szukał w necie, może jest coś na nich napisane?
  • Widelec jest z innej bajki, oryginalnie był tam amortyzator, a ten konkretny wideł jest dostępny tylko na Bike Components .de w ich własnym brandzie - bardzo niszowa sprawa wg mnie.  
  • Bagażnik Tubus Fly Evo - też raczej niszowa sprawa - to jest dość drogi bagażnik

Rama więc albo była z jakiegoś powodu ukochana przez właściciela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gyrill napisał:

Trudno powiedzieć bez odczytania co jest napisane na hakach. `

Na moje laickie oko wygląda że jest to mocno przerobiona wczesna wersja jakiegoś niemieckiego masowego urban / touring albo jakaś manufaktura lokalna.

  • Dziwne są te wstawki usztywniające spawy przy główce - kiedyś to przechodziło w tanich rowerach, ale dziś się tego nie widuje.
  • Haki tylnego koła wydają się dobrze wykonane i są najbardziej nietypowym elementem, po tym bym szukał w necie, może jest coś na nich napisane?
  • Widelec jest z innej bajki, oryginalnie był tam amortyzator, a ten konkretny wideł jest dostępny tylko na Bike Components .de w ich własnym brandzie - bardzo niszowa sprawa wg mnie.  
  • Bagażnik Tubus Fly Evo - też raczej niszowa sprawa - to jest dość drogi bagażnik

Rama więc albo była z jakiegoś powodu ukochana przez właściciela. 

Dziekuje za pomoc. Znalazlem (tak mi sie wydaje) producenta " Poison Bikes GmbH " Niestety nic wiecej nie potrafie odszukac.. na ramie nie ma oznaczen... nic... Firma ta oferuje swoje modele, sklada rowniez rowery na zamowienie. Dobor czesci, podzespolow a nawet malowanie dowolne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...