Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

nie da się tego roweru traktować inaczej niż zabawki

 

 

Hmmm... A dlaczemu?

 

Rower jaki jest każdy widzi, można traktować go śmiertelnie poważnie, można traktować go z luzem, można go traktować jako przedłużenie ego i penisa.

 

Jak będzie traktowany, zależy wyłącznie od traktującego, niezależnie od materialu, ceny, ilości biegów rozmiaru i szerokości kół itp, itd, etc...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie coś co ma koła 27,5 i 29" to nie fatbike :]

 

Za 6klpn kupisz zwykłego sztywnego seryjengo facika powiedzmy o klasę wyżej od "marokeszów" za 4kpln . Jeździć można ale jakiegoś specjalnego szału nie ma.

 

Fat to nie zabawka to narzędzie do eksploracji, a że daje przy tym dużo funu no cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

To się nazywa SUPER-FAT :icon_cool:
 
https://gearjunkie.com/4-wheel-bike-antarctica-van-weelden
Szacunek...
I.

To ten Pan ze zdjęcia ma ten biegun robić?
antarctic-fatbike-700x469.jpg
Mam nadzieję, że krzepa lepsza niż to zdjęcie sugeruje ;)
Chyba że Pan najpierw zrobił kondycję a teraz masę na zapas :)
Rower ciekawy i wszystkiego najlepszego. Będę śledził :D

 

p.s. Kompas obity blachą zawieszony na surowej metalowej kierownicy... no nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie okołowątkowe mam. Jak się zgrywa kierownica Midge z klamkami Shimano, konkretnie z Sorą 3500? Mam niezbyt duże łapy, a co za tym idzie palce też średniej długości. Czy przy takiej dłoni jak moją, nie ma problemów z wrzucaniem 2-3 biegów przy jednym pchnięciu dźwignią? Wystarcza palców w chwycie dolnym i górnym?

Może ktoś z użytkowników tejże kierownicy oraz klamkomanetek, o których wspomniałem lub pokrewnych, rzuci też kilka spostrzeżeń z użytkowania takiego zestawu.

Łazi mi ta kiera po głowie, ale na własnych błędach uczyć się nie lubię. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silverback Synergy. Matopszenajśfiętsza jaka piękna rama!!! <O_o>

 

 

 

http://www.fat-bike.de/snake-preview-silverback-synergy-fat/

 

 

wszystko super, serio. Ale absolutnie nienawidzę mody na różny kolor przedniego i tylnego trójkąta. niech już będzie cały pomaranczowy, chociaż może nie, bo wtedy chyba bym nie upilnował portfela.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...