Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Cena taka jak mówi panSocjolog. No, stówkę mniej. Wideł w cenie.

 

Kierownicę na razie zostawiam taką, jaka jest. Dodanie rogów nieco zawęzi chwyt. Jak pojeżdżę to zdecyduję. Podobnie z wysokością mostka.

Na razie wydaje się bardzo szeroko, bo przesiadłem się z kierownicy 62cm na 71...

 

41hz - z ciekawości - ile masz wzrostu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gallery_146533_2549_865864.jpg

Duże koło z przodu jako alternatywa dla małego z czymś co ludzie zwykli nazywać amortyzatorem. Dziadostwo się uginać chciało tylko przy podjeżdżaniu... Rower bardziej wycieczkowy niż terenowy dla mojej dziewczyny, ale zaaprobowała projekt na szczęście :sweat: Dla mnie za krótki, ale dla niej jak znalazł.

 

gallery_146533_2549_744270.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Uwielbiam takie...

 

Nooo, klasyg pełną gębą! Niejstniejąca już marka Dirt Research, za którą stoi postać niejakiego Tom'a Teesdale'a, który oprócz tego że klepał własne ramy, to współpracował jeszcze z innymi "mniej znanymi" ;) w tamtym czasie markami, a jego CV pewnie niejednego może zaskoczyć. Co ciekawe, niedawne (2005-2006r.) pojawienie się na ebay'u sporej ilości nieużywanych ram z lat 90-tych, sygnowanych właśnie przez Dirt Reaserch wiąże się z tym, że ktoś wykupił spory magazyn z ich zapasem (niestety nie wiem czy od samego założyciela marki) i zaczął je stopniowo wyprzedawać. :)

 

 

A na dobranoc dorzucę jeszcze takiego współczesnego skooorczybyka...

 

874176d1393933454-i-beg-you-more-monster

874175d1393933440-i-beg-you-more-monster

 

 

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..genialny w swej prostocie...
słów brakuje...

(kilka wzdechów później)


.. a nie jednak, napiszę :) 
szkoda, że koła całe czarne (srebrne szprychy i piasty to by było to)
szkoda że taki beznamiętny współczesny XT
i (muszę to napisać) OKROPNY WIDEŁ! tfu!

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...