Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Ivan, jur mor dan łelkam ;) Peżu vel Myszerej prezentuje sie bardzo zacnie!

 

Deczko niepokoi mie za to bebecz - znaczy sie bez zewnetrznego regulatora "puszcza mu sie"? Hmmm... :icon_confused:

 

 

POZDRo-:ver

Edytowane przez kazafaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Nie ma co się zachwycać panowie, jest jak jest, byle działało. Jednakowoż pięknie podziekował za ciepłe przyjęcie.

 

Czy to starość? na pewno z każdym rokiem PESEL coraz gorszy no ale sreberko to sreberko i zawsze jakoś tak w szosie (lub okolicy) mi lepiej się komponuje...

 

No luzuje sie skubaniec... Ten szpindel chdzi sobie luźniutko i można go paluszkami obracać. Jednak regulator ze swoimi "skokami" trzyma to w kupie i nie pozwala sie rozchulać.

 

Ciekawa rzecz z tymi regulatorami. Jak wieść niesie brak ich w całym UK i nie wiadomo kiedy bedą... Jeśli wierzyć tym których pytałem...

 

No to żeby było poręczniej kupiłem w Independence, w Kansas :icon_mrgreen:

 

A brakującą gumeczkę kryjacą wejście kabla do zacisku w ... Korei...

 

Oczywiście zdam relację jak tylko wytoczę się w teren...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...no to żeby nie było że tylko własne tyłki liżemy, dzięki koledze Adamasowi i "jego" Rosko w 650b dziale dopatrzyłem się tego roweru. W 100% zgadzam się z umieszczeniem go w dziale "piękny rower"
I ja taki chcę! (a mówiłem coś, że już nie muszę wzdychać?)
Woodville_01.jpg

reszta tutaj:
http://prollyisnotprobably.com/2013/06/beautiful-bicycle-my-geekhouse-woodville-touring-bike/#1



ps: a tak zupełnie na boku z "naszego podwórka": wracamy wczoraj nocą z ostatniego koncertu na Zlocie Żaglowców, i taka rozmowa idących z naprzeciwka:
"..ty, ty..! a ten? ten ładniejszy od Twojego chyba? (to o moim Puchu), a nie, k...! patrz! on se błotniki zainstalował he he he" 
No my też się uśmaliśmy po pachy, choć niezupełnie z tego co Oni :) Pozdrawiam Kolegów  - jeśli to czytają, i do zobaczenia tak gdzieś w połowie listopada na rowerach :)



 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

I ja taki chcę! (a mówiłem coś, że już nie muszę wzdychać?)



Chyba nie muszę dodawać w jakie opony jest wyposażony ten rower :). Coś mi się zdaje, że ten laczek niedługo będzie seryjnym, dla wszystkiego co ma obręcz w rozmiarze 700 i pochodzi zza Wielkiej Sadzawki ;)

wracamy wczoraj nocą z ostatniego koncertu na Zlocie Żaglowców,


Tu chciałem tylko na marginesie nadmienić, że to wstyd i żenada jest, żeby regat tych pięknych żaglowców w TV nie pokazywać. Kiedyś chyba publiczna transmitowała taką imprezę z Gdyni, a teraz nigdzie tego nie ma. Nie każdy ma możliwość, żeby się na tej imprezie stawić, a zainteresowanie chyba dość duże. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

....nadmienię, że w TV a jakże pokazali.... koncert z soboty sponsorowany przez Eskę Music (czy jak jej tam)
No cóż, prawdą jednakże jest, że chocby nie wiem ile pokazali ATMOSFERY to nie odda
(o poczuciu zapachu drewnianej łajby przesiąkniętej tłuszczem i rybą nie wspomnę, muzyce lecącej na pokładzie statku z Meksyku czy "defilady" załóg przez Miasto)... Tak, zainteresowanie olbrzymie, wg niekórych źródeł było milion, dwa albo siedemnaście ludu (jak na niecałe półmilionowe miasto to nieźle)


A ....co do laczków, retro nie tylko ogarnęło cienkie szosy i ostre mózgi, fala nostalgii do dobrych czasów sprzętu może nie tak dopracowanego ale trwałego zatacza coraz większe kręgi, na ten przykład Contiego oponki Grand Cllasic (jeaaa!!) czy dwie "retro" serie Dakine (niestety nadal "nie rowerowe"). Zważywszy na pesel mogę tylko rozkosznie zamruczec z radochy....

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ciąg dalszy wieści z krainy roweropijoków - pan J. Ruiter wykombinował jak wozić baryłkę na cyklu - rower zwie się Growler City Bike, według mnie to taka współczesna wersja psa Bernardyna :woot: 

 

Ciekawa konstrukcja, gdyby ściągnąć koła i siodełko to wyglądałby jak stojak na rowery(ciekawe skąd miał materiały?), i na pewno jest "bezpieczniejszy" w przypadku omsknięcia się z siodełka i lądowaniu na górnej rurze :)

growler-city-bike-by-joey-ruiter-2.jpg

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Ciekawa konstrukcja, gdyby ściągnąć koła i siodełko to wyglądałby jak stojak na rowery(ciekawe skąd miał materiały?), i na pewno jest "bezpieczniejszy" w przypadku omsknięcia się z siodełka i lądowaniu na górnej rurze



Dobrze podpatrzone kazafaza. Ciekaw tylko jestem reakcji lokalnych szeryfów na jazdę na takim mieszczuchu i jednoczesne "łojenie" prosto z takiego bidonu. ;)

Jestjestjestjestjestjestjestjestjestjestjestjestjestjest :)



Hehe :D, normalnie drugi Marcinkiewicz po wynegocjowaniu unijnych dziengów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Moloch - pamiętam te rowery jeszcze w niemieckich katalogach lat temu... dwie dekady? Miało być wygodnie i bezpretensjonalnie. A wyszło? :)

Australia - na pierwszej foto i trzeciej taki różnokołowiec, że nawet moje dwie półkule się zagotowały i nie potrafią na powrót połączyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

LOL!


Niezła bzdura z tym fatbikem dla myśliwych. Mój dziadek i wujek byli myśliwymi, a ja miałem okazję być na kilku polowaniach, ale nikogo tam z rowerem nie widziałem. :ermm: Na ryby to by się pewnie jeszcze nadał, ale do przedzierania się przez krzaczory i podmokłe wrzosowiska to już raczej przysłowiowa kula u nogi. No i jak z "podchodzeniem" zwierzyny z terkotem przerzutki? ;) No chyba, że to rower do polowania na niedźwiedzie Grizzly. :D Echhh, Ci Amerykanie...

Więcej marketingowego bełkotu na bajkrumorze. I jeszcze filmik:



  Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...