Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczoraj w sklepie dystrybutora firmy Author w Gliwicach i próbowałem wypytać o Ronina - niestety z marnym skutkiem :) Właściciel co prawda miał już listę modeli z nowej kolekcji, które będą u niego dostępne, niestety o istnieniu Ronina dowiedział się ode mnie... cyt. "przełajówkami się nie interesowałem" 

Także niestety, ale w celu obadania organoleptycznego raczej nie obejdzie się bez wycieczki za południowe granice.

 

Druga sprawa: jak donosi na fejsbuku katowicki PNT (http://pntmagazine.com/) od przyszłego roku mają być u nich dostępne rowerki z oferty Fairdale bikes (http://fairdalebikes.com/catalog/), szczegóły niebawem.  

Edytowane przez akkwlsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dokładnie, albo i jeszcze wcześniej niż rok temu. Nawet wrzucali jakiś tam katalog, ale praktyka jest pewnie tylko taka, że mogą coś ściągnąć na zamówienie.

Bardzo fajne i ciekawe rozwiązanie z tymi haczykami. Takie minimalistyczne. Podoba się mnie.  :thumbsup:

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PNT to dotychczas było tak jak mówicie, czyli mieli wsparcie od Fairdale i pewnie coś tam mogli ściągnąć, ale od tego czasu wiele się zmieniło. PNT ma od niedawna swoją miejscówkę i z tego co piszą to będzie coś na kształt dystrybucji, a co za tym idzie sprzęt będzie fizycznie dostępny w sklepie. No ale poczekajmy na szczegóły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie znajomy sposób mocowania haków:) jak widać przy odpowiedniej ich budowie, otrzymujemy rower singlespeed friendly

Kozak patent, a ja sobie tak paczę na niego i myślę, ale przecież na poziomych hakach mocowanie pod zmieniarkę jest nie po tej stronie co trzeba... i olśniło mnie, mnie który na singlu śmiga pół życia rowerowego ;)

Edytowane przez am400d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kurtka... No jak do tak ładnego roweru można wsadzić tak obleśne, odrażajace i wstrętne, czarne klamoty????

 

A już szczyt syfu to te przyprawiajace o cofke śniadania sprzed 3 dni korby z asymetrycznym pająkiem...

 

Toż to się kwalifikuje na sciganie z urzedu  :verymad:  :yucky:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w związku z powyższym internet z dniem dzisiejszym zostaje zamknięty
ja już widzę pierwsze znaki zwiastujące nadejście bestii, fejsbuk nie działa drugi dzień i znowu o tej samej porze, tylko tym razem dłużej. Co będzie następne? jutub, nasza klasa.... forumrowerowe!?  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już widzę pierwsze znaki zwiastujące nadejście bestii, fejsbuk nie działa drugi dzień i znowu o tej samej porze, tylko tym razem dłużej. Co będzie następne? jutub, nasza klasa.... forumrowerowe!?  

 

giphy.gif

 

...w końcu będzie można spokojnie pójść na ROWER 

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...