Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ishi ja ktoś coś będzie ogarniał, to daj znać, bo chcę zamówić opony z tego sklepu :)

 

Chopie ale ja już sobie fata zbudowałem na tej ramie :) Podsyłam bo może ktoś będzie chciał coś takiego popełnić.

 

W tej cenie jest to best buy ever jeżeli chodzi o budżetową bazę pod tłuściocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ishi ja ktoś coś będzie ogarniał, to daj znać, bo chcę zamówić opony z tego sklepu :)

 

Można by takie "wspólne zakupy" uskuteczniać w dziale dotyczącym Fatbike'ów. Chociaż firma też robi wiele szosowych specyfików... 

 

 

Taka mała uwaga. Ja do tego sklepu mam 20 minut z buta lub 8 na rowerze :icon_mrgreen:

 

 

 Dziękuję, zapiszę sobie i będę w razie czego zawracał głowę :)

 

 

EDIT: Jest jeszcze jedna uwaga co do grubciorowych ram On-One - jeśli ktoś szuka rozmiaru 18", to rama On One Fatty V2 kosztuje w sumie tylko 19 funtów więcej, dostępna jako osobny artykuł w sklepie.

Edytowane przez adriansocho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...tym razem to nie fotoszkapa ;)

DSCN1200.JPG  

DSCN1107.jpg

Obładowany jak nie nieboskie ale tak jest się jedzie z trójką dzieci...
Napiszę coś więcej i porobię foty gołego jak się ogarnę (dopiero co my wrócili) . No i pojeżdżę po okolicy bez bagażu bo jak dotąd nie było okazji.

Ale żeby nie było tak sakwiarsko.... "bajkpakingowo też się jeździło" ;)
LaPrezesowa i jej Gienek:
DSCN1040.jpg

Wideł salsy pod 2 bidony jest żenialny!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wideł salsy pod 2 bidony jest żenialny!

 

 

Znaczy potwierdzasz moje internetowe obserwacje :) W aktualnych widelcach do Fargolca, tzn. Firestarterach, są oczka pod bidony skierowane do przodu. Zastanawiam się jaka jest różnica i co kierowało salsą, bo w moim odczuciu w tył jest "naturalnie".

 

 

2014_Fargo_Ti_bikepack.jpg

Edytowane przez karolg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Zastanawiam się jaka jest różnica i co kierowało salsą, bo w moim odczuciu w tył jest "naturalnie".

 

LOL!!! Panowie... Ale przecie oczka pod AnyCage nie są pod bidony tylko dodatkową przestrzeń ładunkową. Wtedy przeniesienie ich do przodu jest słuszne, żeby paluchami nie zawadzać o nie...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL! Fargo ma do przodu bo i długości w górurce mu "brakuje", ale taki Longitude na ten przykład...gdybym fortepian przyczepił to moooże by się udało zahaczyć nieciętym pazurem ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Co do bidonów/pak i widła Salsy - mnie się wydaje, że to może wynikać z czego innego (ale się mnie tylko zdawa): z tyłu widła - koszyk/pakunek "wisi", z przodu - "jest oparty".

Niby różnica mała ale jak np przypinaliśmy w fulach bidony ZA sztycą standardowo urywało się wszystko w pierony i trzeba było się wspierać dodatkowymi trokami. Dla mnie jedyne wytłumaczenie bo kolana mamy na ogół ciut wyżej co by uderzać a stopę to trzeba by mieć chyba jak YETI :D

Opony naciągnięte na mavici cosmos, ciśnienia 30psi i nic nie latało na boki, nie spadało. Chętnie przygarnąłbym drugiego nano 2,1 (bo w domu jedna sztuka) i na takim zestawie obskoczył jakąś trasę.
Napęd : kaseta 8s 11-32 (naprawdę niezła jak na alivio) i stare 37z z przodu. Przygotowana zmieniarka tylna 600 okazała się sprzed czasów SIS i nie działała :) Założyłem polerowanego xtra z Sarny.Jak będzie pieniądz marzy się mnie kółeczko szeroko-wąsko-nierdzewne od naszego kolegi Thora07. Manetka lewa RX100 dzięki uprzejmości Ivana, z lewej Tektro 520 (o dziwo świetnie działające z V-kami XTR).

Na pewno muszę jeszcze poszukać pozycji na kierze, na pewno muszę podnieść kierę (wymagana przedłużka) tak co by górny chwyt był około 1cm ponad siodłem, i na pewno usunąć tą deskę wcs i wsadzić stare siodło wcs o niebo bardziej komfortowe.

Pierwsze co odczułem - fajnie się tym jedzie jak szybko się jedzie, drugie co - komfortu! W porównaniu z Sarną to trzepak. Tu jest sporo do zrobienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...