Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Panowie, a dlaczego rower od krzysiekmz z postu #3499 przeszedł bez echa? Powiem szczerze że połączenie fata z R1 i ultra lekkim szpejem typu SLR i modzony CB trochę dziwnie wygląda, no ale niecałe 12,5kg? Toż to waga prawie że piórkowa!
Wideł 556g? No nieźle.

Gratki za projekt, gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi - zapraszam na lb. Więcej zdjęć i rozpiska części.
Aż dziw że autor wrzucił tylko jedno zdjęcie...

Edit:
Mam nadzieję że twórca się nie pogniewa za link, ale gdyby miał ktoś błądzić:

http://light-bike.com/forum/viewtopic.php?p=153971#153971

Edytowane przez kubim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki i milo, ze sie skladak podoba. Pewne czesci juz mialem wiec dlatego jest tam siodlo SLR czy kaseta Sram XX. Waga calosci 12.5kg co jest dobrym wynikiem ale strasznie duzo jak dla mnie.

 

Sztyca ma 410mm a wystaje z ramy na 28cm. Rama to "S"-ka. Na "M" bylbym za bardzo wyciagniety a i zwrotnosc by ucierpiala.

 

 

Kilka zdjec dla zainteresowanych:

 

 

2exwpy0.jpg

 

 

 

xp39tc.jpg

 

 

amfkw7.jpg

 

k148bb.jpg

 

f5ddu9.jpg

 

9zumtg.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty Dawid Miski? czcic nalezy wytwory japonskiej gumotechniki - pasela, czy randonneur od panaracera sa naprawdę swietne, nie mowiac o compasach/grand-bois, dawnych specach robionych przez mitsuboshi. Somy Rumpkin (moj nastepny typ) tez japonczyki...  miski zbyt cienkoscienne na boczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kolejny Walmartowiec z nieprzyswajalną dla naszego rynku ceną - niecałych 400$. Tym razem jest to stalowa przełajka z tarczowymi hamulcami.

http://www.walmart.com/ip/Takara-Genkai-22.5-CycloCross-700c-Mens-Bike/38549468?wmlspartner=je6NUbpObpQ&sourceid=26870071750903250324&oid=357536.1&u1=1gs1aqxpo0994&affillinktype=10&veh=aff#about







 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękny markeciak, dorzucam lepsze zdjęcie dla ciekawskich. Opony szosowe (zamiest cx), osprzęt z najniższej półki i kolorystyka kojarzą mi się z innym wehikułem. Urzekła mnie specyfikacja na Amazonie:

  • Chromoly steel frame and fork
  • 1 1/8" Thread less stem
  • 16-speed Shimano STI drive train
  • Dual water bottle mounts

Same mocne strony wypisali, cwaniaki! :teehee:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie ma sensu komentować wad/zalet(?) tego roweru, bo to jak strzelanie selfie przez Panią Agatę Młynarską. ;)

Chodzi tylko o krótki komentarz do tego, co możemy znaleźć na naszym rynku i jak to się ma do stanu portfela przeciętnego Kowalskiego, który może chciałby sobie namiastką przełajki popróbować, ale nie może, bo w tej cenie to nawet trudno o sensowną używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

ale jak to wygląda z daleka? Za przeproszeniem: "beżowa sraka"?


No i w tym cały bajer! Mijasz - mówisz: "ale sraka", zatrzymujesz się na chwilę, patrzysz i wyskakujesz z butów. :D

Rowery podziwia się z bliska, a nie z daleka. ;)

 

gdyby wdl to rozumiem a tak to :sick:


woodland jest zbyt oczywisty, reszta - no comments
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James Doerfling na tegorocznym Rampage'u miał na tę samą modłę "malowany" rower. Była to zwykła folia z nadrukiem (tak można wnioskować ze zdjęć). Przytoczona przełajka jest jednak chyba rzeczywiście malowana...

Myślę że techniką hydro paint, która pozwala nanieść dowolny wzór na dowolną powierzchnię. Fakt że niestety zawsze będzie widać rozmyte "szwy", a myk polega na tym by zrobić tak, by szwy były w najmniej widocznych miejscach. A na Doerflingowym Knollym obklejonym zwykłą folią szwy są widoczne aż nadto:

p5pb11460635.jpg

Hydro-malowanie wychodzi o wiele lepiej...

@woojj - może to zwykła nawigacja z ogromnym ekranem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...