Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

No, no... 120mm dla tłuściocha... A jaka rama to-to przyjmie? Bo jak mi sie zdawa jeszcze takowej nie ma...

 

Ostatnie doświadczenia z RST miałem raczej słabe, ale to było ponad 10 lat temu i wieść gminna niesie iż poprawiło się conieco...

 

na pewno bedziemy się przygladali z uwagą :thumbsup:

Szacunek...

I.

poki co jest to prototyp ale widac ze producenci nie spia i wiedza ze predzej czy pozniej fat bedzie w modzie i przy okazji nie oprozni kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

LOL!!!

 

Wyglada że chłopina troszku sporo luftu ma w oponkach. Ale z drugiej strony z tymi wszystkim cudami, które wyprawia potrzebuje zdecydowanie nie spaślacznych cisnień...

 

Kurteczka, aż by sie chciało wyskoczyć na łebskie wydmy pocisnąć...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecena na grubaskowe ramy, widelce i opony On-One: TUTAJ RAMA (to znaczy, że rama+sztywny stalowy wideł będzie kosztować nieco ponad 1200 PLN).

 

Moja rama  dotarła w piątek :) jest kozak!

 

Świeże przemyślenia tutaj: http://independent.waw.pl/mtb-xc-enduro/39-projekt-albo-grubo-albo-wcale

 

Mam nadzieje, że jeszcze tej zimy zacznę nim walcować okolice ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieje, że jeszcze tej zimy zacznę nim walcować okolice ^_^

 

Hej, a czy Ty przypadkiem nie jesteś z Warszawy? Która część miasta to Twoje okolice?

 

Co do dętek, fajne są te 2,5-2,7" dostępne w On-one. A ja muszę sprawdzić ten adapter do przerzutki, może dzięki niemu przestanę biegi z przodu zmieniać ręką:)

 

Jak zamierzasz ogarnąć korbę, suport Howitzer Team na mufę 240 pln czy jakieś inne korby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@adriansocho, tak z wwa.

 

Co do dętek to wolałem, wziąć jakieś bardziej dopasowane do rozmiaru opon stąd wybór Surly.

 

Z korbą to stwierdziłem, ze nie będę kombinować i trzymam się fabrycznej linii łańcucha 66mm - czekam właśnie na dostawę wkładu howitzer team 100mm. Kobra siłą rzeczy będzie od Truvativa.

 

Największy problem to są dla mnie piasty - 135/170 są cholernie drogie. Prawdopodobnie kupie jakieś porządne Novateki + obróbka na tokarce. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przodu to tanio, ale niezbyt elegancko będzie wstawienie tylnej piasty (dobre są piasty pod wolnobieg singlespeed, np. do streetu, też mają szerokość 135 mm). Pytanie o konkretną lokalizację miało na celu ustalenie możliwości wspólnej jazdy:) ja np. jestem z północy Warszawy. A dętki te co napisałem dobrze współpracują z oponami (zarówno Floater jak i V-R Mission).

Edytowane przez adriansocho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

WOW!!! Kolejna spasiona rama w Polszcze :D Się dzieje :thumbsup:

 

Czekamy na pełną, kompletną relację.

 

 

A tymczasme BBR or SPBR CX czyli Kaziu i Ivan bez mapy ale z przygodami 04-05.10.2014

 

Wielkie dzięki Lordzie za jak zwykle świetne towarzystwo i wyrozumiałość. Jeszcze raz przeprosiny dla Białki :icon_redface:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

(oj po chomiku by Wam się przydało, i to jak najszybciej bo patrzeć nie mogę jak się garbicie hehe)

 

Hmmm... I tutaj właśnie przychodzi zastanowienie. Tam gdzie jechaliśmy po równym lub pooprostu "garbieniesię" faktycznie było widoczne, ale już natenprzykład na sekcjach technicznych nie wyobrażam sobie zejścia za siodło z moszną słonia pod nie podpietą. Tymbardziej, że miejscami leżałem klata na siodle a zadek doznawał rozkoszy przycierania tylnym papciem. Nie przeczę, moja wyobraźnia może poprostu tego nieogarniać ale słabo to widzę. 

 

Popraw mnie Prezesie jeśli się mylę i masz inne doświadczenia, bo takowych masz na pewno na pęczki.

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...