Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Już zdążyłem obczaić występy w Germanii, ale 1) do Germanii musiałbym się udać sam, a nie z ekipą, 2) w Germanii nie mam brata, którego przy okazji odwiedzę i 3) wyprawa + wejściówka w Germanii wyjdą znacznie drożej. Trochę za dużo tych minusów. A u braci Czechów akurat na zachodzie kraju koncert.

 

Chyba zostaje mi napisać do Satcha, żeby zagrał na zlocie przy ognisku do kiełbasy. Nigdy mu czegoś takiego nie proponowałem, więc nie mogę z góry zakładać, że odmówi ;)

 

W końcu Steve Vai zagrał kiedyś za darmoszkę pod katowicką biedronką... :woot:

 

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=OnjLyfj8nAg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Koncerty Satrianiego w Polsce sa jeszcze rzadziej niz zloty fr

On żyje jeszcze? Vai także żyje? W sumie się nie dziwię ,że rzadko przyjeżdża. Wielu może wszak powiedzić;

" Satriani? Nie znam kobiety"

Do płyty Extremist byłem z Satrianim na bieżąco... a później to chłopina nic twórczego IMO nie wymyślił.

Vai'a najlepiej pamiętam z czasów Whitesnake... ale to inne czasy były.

Mimo ,ze jednego i drugiego szanuję jako muzykó, to szkoda byłoby mi kasy na ich koncert ... 20 lat temu to jak najbardziej.

Taki mały Offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Czy na V Zlocie nie będzie wam przeszkadzała wam 15 letnia osoba

Jeżeli ta osoba nie będzie stanowić zagrożenia dla siebie i innych nie powinno być problemu. A jak to jest z braniem odpowiedzialności bo jako osoba niepełnoletnia wymaga opiekuna ? ktoś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w poprzednim temacie i muszę mieć oświadczenie, że rodzić bierze odpowiedzialność za wszystko szkody, wyraża zgodę na moje leczenie w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia itp. Wymagane są podpisy prawnych opiekunów i informacja do organizatora.

Nawet na forum gdzieś ono jest, bo jak poszukałem to znalazłem.

 

Z zagrożeniem to nie powinno być problemu, bo to raczej będzie mój pierwszy raz w górach na rowerze.

 

Organizatorem jest Lookas 46?

 

@Puklus

Znalazłem to czego szukałem:

*Każda osoba wpłacająca opłatę rezerwacyjną akceptuje jednocześnie poniższe warunki :

- Każdy uczestnik zlotu jedzie na własną odpowiedzialność,

- Wszyscy uczestnicy zlotu muszą być pełnoletni, wyjątkowo pojechać mogą osoby nieletnie pod warunkiem posiadania podczas wyjazdu następujących dokumentów:

snapback.pngUżytkownik pilon dnia 28 luty 2012 - 00:37 napisał

Nieletni na wyjeździe bez opiekuna prawnego, powinien mieć przy sobie:

1) Zgodę, najlepiej obojga rodziców, na wyjazd, z zaznaczeniem dni wyjazdu i miejsca przebywania, podaniem numerów dok. tożsamości rodziców z odniesieniem do dokumentu posiadanego przez nieletniego i stwierdzającego jego tożsamość.

2) Orzeczenie o odpowiedzialności rodziców za dziecko, najlepiej z ustępem o odpowiedzialności finansowej za wyrządzone szkody.

3) odpis ZUS RMUA lub innego dokumentu (wypis z książeczki pracy) potwierdzający najdalej 30 dni wstecz od daty wyjazdu prawo do ubezpieczenia i opieki medycznej z tytułu składek rodziców/prawnych opiekunów.

Bez tego właściciel ośrodka turystycznego nie musi zameldować gościa i zgłosić sprawę do odpowiednich organów.

 

Tak więc przy posiadaniu potrzebnej papierologii to raczej nie problem.

Tylko chcę zasięgnąć waszej opinii. Nie chcę robić niepotrzebnych kłopotów itp.

Jeżeli to ma znaczenie to nie sięgam po używki (alkohol, papierosy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dolnośląskim zlocie w lipcu 2012 część osób nie miał spd'ków ze względu na kolan lub jeszcze za małą umiejętność ich obsługiwania aby pchać się w góry lub ze względów budżetowych,i nawet dobrze im szło, nie jest to coś nienormalnego że bez spd będziesz :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Łoo gdzie ja bylem ze przez tyle czasu tego wątku nie widziałem, jak świeradów to ja się piszę ! W końcu w miarę bliski dojazd i miejscówka też fajna, mam nadzieję że wszystko mi z terminami wypali hehe

Jakby co to może będę miał 1/2 miejsca na pasażera+rower na trasie ze Słubic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookas 46 ja już melduję, że jeśli majowie nie zgotują nam znowu jakiegoś końca świata, który niedajboże wypali im tym razem to będę na 99%...

Weź więcej energy gel'ków :P

I tak co na miejscu będzie pizzeria z równie miłą Panią jak ostatnio :D

 

pozdrorower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...