Ranking
Popularna zawartość
Treść z najwyższą reputacją w 07.06.2026 uwzględniając wszystkie działy
-
Bo długi weekend trzeba wycisnąć na maksa 😉 @Maciorra a jak już umyliście rowery, to chodziliście na kremówki? 😉18 punktów
-
17 punktów
-
15 punktów
-
15 punktów
-
14 punktów
-
14 punktów
-
14 punktów
-
@siemalysy Tylko na kabanosy. Kabanos ma tę przewagę nad kremówką, że można nim wskazać kierunek natarcia:14 punktów
-
14 punktów
-
13 punktów
-
Bo na bufecie poszedłem odcedzić kartofelki za linię drzew, a tam tapeta13 punktów
-
13 punktów
-
12 punktów
-
11 punktów
-
6 punktów
-
6 punktów
-
6 punktów
-
5 punktów
-
4 punkty
-
- Beto booster do opon Tubeless - Kask Valegro WG11 - olej do łańcucha WT-1 - zatyczka do bidonu Camlebak - siodełko Trek Verse - zestaw naprawczy Lezyne tubeless4 punkty
-
4 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
Bo za młodu jeździło się rowerem polować na dinozaury, ale co dzisiejsze dzieciaki mogą wiedzieć o PRLu3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
Właśnie kończę tygodniowy pobyt na Rugii. Wyprawą tego nazwać nie można - raczej wyjazdem za starszym szwagrostwem. Ogólnie bardzo miłe wspomnienia. Po pierwsze - bułki ze śledziem - pycha. Po drugie sieć szlaków rowerowych - nie dotarłem do idealnej mapy, ale daje się planować fajne wycieczki bez jeżdżenia po szosach. Z Głowę, gdzie mieszkaliśmy zrobiliśmy 4 wycieczki o długości 45-60km i przewyższechniach nawet powyżej 500. Arkona, park Jaksmund, Sassnitz, Binz. Jak kto mocny, i chce dłuższych tras, to musi kombinować. Plaże piękne, ale pogoda nie sprzyjała plażowaniu. Masa tras rowerowych (i zakazy rowerów na pieszych). Autobusy z przyczepami na kilkanaście rowerów, kolejka wąskotorowa z wagonem na rowery i parkingi rowerowe. Królują elektryki. Ceny - całkiem - całkiem - bułka ze śledziem za 3.50 i małe piwo (0%) za 2 euro to sympatyczna przegryzka na trasie. Ale taką bułkę za 5,50 też się znajdzie. Kurorty z klasą, nie nachalne. Sympatyczne. Ja i żona jeździliśmy naszymi Marinami DSX i to znakomite rowery na te warunki. Szwagrostwo ledwo nadążało na swoich elektrykach. Polecam na łagodne wyjazdy w ładnej okolicy. Chętnie tu wrócę za 20 lat2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
Tak piękne widoki, taka piękna pogoda, że nic tylko cieszyć mordę - ale po polsku.2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
1 punkt
-
17 stron bełkotu, bo @marvelo wymyślił wyimaginowanego wroga i zaczął z nim walczyć. Właściwie co Ty chcesz komu udowodnić? Zadziwia mnie Twój upór. Widziałem też coś o Covid i jeździe samochodem.1 punkt
-
https://www.decathlon.pl/p/opaska-do-biegania-kiprun-v2/_/R-p-352680?mc=8945464&c=Wielokolorowy_Żółta+wanilia Na stronie nie ma białej, może w moim lokalnym Decu zalegała wersja v1 🤷♂️1 punkt
-
1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
