Skocz do zawartości

Ranking

  1. Maciorra

    Maciorra

    Użytkownik


    • Punkty

      35

    • Liczba zawartości

      1 115


  2. dfq

    dfq

    Użytkownik


    • Punkty

      28

    • Liczba zawartości

      1 203


  3. sznib

    sznib

    Mod Team


    • Punkty

      26

    • Liczba zawartości

      11 530


  4. zekker

    zekker

    Użytkownik


    • Punkty

      24

    • Liczba zawartości

      8 338


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 07.06.2026 uwzględniając wszystkie działy

  1. Bo długi weekend trzeba wycisnąć na maksa 😉 @Maciorra a jak już umyliście rowery, to chodziliście na kremówki? 😉
    18 punktów
  2. Bo okoliczności zachęcały do zalegania...
    17 punktów
  3. Po maturze myliśmy rowery w strumieniu.
    15 punktów
  4. Biednemu wiatr w oczy podobno, a komu słońce?
    15 punktów
  5. Bo chmurki zwiastują zmianę pogody.
    14 punktów
  6. 14 punktów
  7. @siemalysy Tylko na kabanosy. Kabanos ma tę przewagę nad kremówką, że można nim wskazać kierunek natarcia:
    14 punktów
  8. 14 punktów
  9. bo więcej ich matka nie miała? 😁
    13 punktów
  10. Bo na bufecie poszedłem odcedzić kartofelki za linię drzew, a tam tapeta
    13 punktów
  11. bo płynie Wisła, płynie (z roku na rok jakby coraz mniej)
    12 punktów
  12. 11 punktów
  13. 6 punktów
  14. 6 punktów
  15. 6 punktów
  16. Dla córki (z jej udziałem finansowym) owijka Supacaz i opony 50c Pirelli. Dziś był montaż. Owijkę dziewczyna zakładała sama, ja się bałem i tylko trzymałem rower, wyszło bardzo ładnie. Opony - duża walka by weszły na mleku, ale weszły. Cztery ręce bardzo się przydają
    5 punktów
  17. Bo wyciągnąłem jednego wrosta na przejażdżkę i spotkałem pod lidlem drugiego😉 Pozdrow'er😘
    4 punkty
  18. - Beto booster do opon Tubeless - Kask Valegro WG11 - olej do łańcucha WT-1 - zatyczka do bidonu Camlebak - siodełko Trek Verse - zestaw naprawczy Lezyne tubeless
    4 punkty
  19. Bo wdrapałem się pod "Gniazdo 444" Pozdrow'er 😘
    4 punkty
  20. Kryształowa czystość łańcucha i kasety... 😁
    3 punkty
  21. Bo mostek nr 3: Obiecuję, to przedostatni.
    3 punkty
  22. Bo pieszym szlakiem na budżetowych miejskich to nie takie hop siup🙃 trochę wciągania na 444 mnpm, ale potem już z górki 🫠 Pozdrow'er 😘
    3 punkty
  23. Bo za młodu jeździło się rowerem polować na dinozaury, ale co dzisiejsze dzieciaki mogą wiedzieć o PRLu
    3 punkty
  24. 3 punkty
  25. Bo po burzy wyszło słońce i mgła
    3 punkty
  26. 3 punkty
  27. Bo wjazd do sklepu po lody 🤣
    3 punkty
  28. 3 punkty
  29. Bo nie lubię szybkich zjazdów z widokami
    3 punkty
  30. Właśnie kończę tygodniowy pobyt na Rugii. Wyprawą tego nazwać nie można - raczej wyjazdem za starszym szwagrostwem. Ogólnie bardzo miłe wspomnienia. Po pierwsze - bułki ze śledziem - pycha. Po drugie sieć szlaków rowerowych - nie dotarłem do idealnej mapy, ale daje się planować fajne wycieczki bez jeżdżenia po szosach. Z Głowę, gdzie mieszkaliśmy zrobiliśmy 4 wycieczki o długości 45-60km i przewyższechniach nawet powyżej 500. Arkona, park Jaksmund, Sassnitz, Binz. Jak kto mocny, i chce dłuższych tras, to musi kombinować. Plaże piękne, ale pogoda nie sprzyjała plażowaniu. Masa tras rowerowych (i zakazy rowerów na pieszych). Autobusy z przyczepami na kilkanaście rowerów, kolejka wąskotorowa z wagonem na rowery i parkingi rowerowe. Królują elektryki. Ceny - całkiem - całkiem - bułka ze śledziem za 3.50 i małe piwo (0%) za 2 euro to sympatyczna przegryzka na trasie. Ale taką bułkę za 5,50 też się znajdzie. Kurorty z klasą, nie nachalne. Sympatyczne. Ja i żona jeździliśmy naszymi Marinami DSX i to znakomite rowery na te warunki. Szwagrostwo ledwo nadążało na swoich elektrykach. Polecam na łagodne wyjazdy w ładnej okolicy. Chętnie tu wrócę za 20 lat
    2 punkty
  31. Podobno po zachodzie słońca kleszcze kładą się do łóżek.
    2 punkty
  32. 2 punkty
  33. Bo po burzy w Noteckiej nie ma kurzu
    2 punkty
  34. Tak piękne widoki, taka piękna pogoda, że nic tylko cieszyć mordę - ale po polsku.
    2 punkty
  35. Bo kiedy czekasz zmęczony na pociąg, kolano protestuje, a reklama krzyczy do ciebie:
    2 punkty
  36. Bo nie spotkałem żadnego rycerza 😉
    2 punkty
  37. 2 punkty
  38. O to, to, to. Odpalam Edge'a, sprawdzę czujniki i to wszystko.
    1 punkt
  39. 17 stron bełkotu, bo @marvelo wymyślił wyimaginowanego wroga i zaczął z nim walczyć. Właściwie co Ty chcesz komu udowodnić? Zadziwia mnie Twój upór. Widziałem też coś o Covid i jeździe samochodem.
    1 punkt
  40. https://www.decathlon.pl/p/opaska-do-biegania-kiprun-v2/_/R-p-352680?mc=8945464&c=Wielokolorowy_Żółta+wanilia Na stronie nie ma białej, może w moim lokalnym Decu zalegała wersja v1 🤷‍♂️
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...