Skocz do zawartości

Ranking

  1. sznib

    sznib

    Mod Team


    • Punkty

      17

    • Liczba zawartości

      11 530


  2. pecio

    pecio

    Użytkownik


    • Punkty

      16

    • Liczba zawartości

      3 565


  3. CoolBreezeOne

    CoolBreezeOne

    Użytkownik


    • Punkty

      16

    • Liczba zawartości

      1 422


  4. dfq

    dfq

    Użytkownik


    • Punkty

      13

    • Liczba zawartości

      1 203


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 03.06.2026 w Odpowiedzi

  1. Bo nie lubię szybkich zjazdów z widokami
    9 punktów
  2. Bo zaparkowałem pod opuszczonym domkiem.
    9 punktów
  3. Bo nie spotkałem żadnego rycerza 😉
    7 punktów
  4. Bo kiedy czekasz zmęczony na pociąg, kolano protestuje, a reklama krzyczy do ciebie:
    6 punktów
  5. 6 punktów
  6. Nowe stanowisko pracy dla stangreta , do nowej kolejnej karocy.😉
    5 punktów
  7. 5 punktów
  8. Prezent dla żony, będzie upgrade Scotta na Di2
    4 punkty
  9. 3 punkty
  10. Takie małe a jaki szatan. Genialne połączenie wszystkich kluczy do obsługi nowoczesnego roweru. Cały warsztat w jednej dłoni. 😉. Poprzednio były albo same imbusy albo torxy.
    3 punkty
  11. Ale marvelo ma . Ale, ale Zawsze przecież można pojechać konkretny wyścig z topką, samemu się przekonać, a z odległego miejsca rzucić pytaniem, co się stało? Każdy z czuba ( gdzie wielu z nich ma przeszłość klubową i stosowne treningi za sobą) przecież w prosty sposób odpowie.Wyścig/ konkrety zawsze weryfikują wszelkie domysły/braki/piwniczenie w internetach, żeby znaleźć odpowiedź na tak istotny i prosty temat Tylko po co? Wygodniej jest siedzieć po forach, rzeźbić jakieś teorie " pod kątem dojścia prawdy" dla rozrywki, czy zaspokojenia potrzeby swojej atencji ,mając w tyteuszu doświadczenie większości, która ma z tym niejednokrotnie od długiego czasu praktyczną styczność Próba rozmowy z takimi osobami to tylko strata czasu On Ci znajdzie miliony filmów, które może nakręcić każdy
    3 punkty
  12. I krzywy jakiś 😁 Bo też most i to taki podnoszony 😁
    3 punkty
  13. Małe apdejty takie już na sam koniec projektu. Kokpit FSA KFX SiC tak przewody pójdą w kierownicy i zniknie ta „japa” na sterowce tylko czekam na top cap FSA żeby to zgrać w całość
    3 punkty
  14. Komplet opasek z forumowej rekomendacji, rękawiczki i na szosę i na bezdroża i dziurawe łańcuchy Shimano czekające na dostawę wosku.
    2 punkty
  15. @Eathan coś Pan wcześniej nie patrzył na ekran SBL ? Przed tą wiekopomną 😉aktualizacją SBL "przyciski" na ekranie były statyczne. Teraz jest tak jak powinno , czyli dla przykładu radar wykryje ruch , załączy miganie - otrzymujemy komunikat zwrotny w postaci podświetlonego "guzika " .
    2 punkty
  16. @Eathan po pobieżnym przeleceniu Edka stwierdzam co następuje - jeszcze tego nie mamy . @michalr75 to jest bardzo grząski grunt. Nie chcemy chyba aby dochodziło do słownych przepychanek w stylu wyższość PO nad SPD😉 ( jak w innym sławetnym temacie ). Każdy śmiga na tym co uważa za stosowne. Lubisz telefon na kierowniku , szanuję to i się nie czepiam. Jesteś ortodoksem , latasz z papierową w mapniku - podziwiam i też nie będę z tego powodu prowadził krucjaty. My śmigamy z bardziej lub mniej rozbudowanymi komputerkami z gps ....... taka nasza wola. Nikogo nie nawracamy , dzielimy się tylko technicznymi spostrzeżeniami dotyczącymi konkretnego typu " szpeju " . Przerywanymi od czasu do czasu malutkimi "humorystyczno- ironicznymi wrzucikami " .
    2 punkty
  17. Na początek knota, chyba, że dziura jest monstrualnych rozmiarów. Poza tym "lepsze", nie "leprze" i nie zażywaj dętek, że względu na ryzyko zadławienia;)
    2 punkty
  18. 2 punkty
  19. Będzie czy nie będzie padać...
    2 punkty
  20. Poprosiłem ejaj, żeby poprawił to zdjęcie, ale odpisał, że większego piękna nie widział i nie ma co poprawiać. Znając skąd ejaj bierze swoją wiedzę (uczy się od innych) wychodzi na to, że już ktoś wcześniej tak o mnie napisał.
    2 punkty
  21. Ten Attabo Torre to jest wyjątkowo fajnie wyposażony cross. 1x11, powietrzny uginacz i waga w okolicy 13 kg. to niezły ewenement w tym budżecie na próżno szukać coś podobnego nawet za ~3000 zł. jeśli chodzi o crossy, tu chyba nawet sztywna ośka jest z przodu jeśli dobrze widzę.
    2 punkty
  22. 2 punkty
  23. Miałem coś składać/zlecić złożenie, ale jakoś tak po przemyśleniach, badaniach rynku, sztywnego budżetu, testach dwóch rozmiarów (tutaj mega pochwała dla sklepu) i błysku w oku przyszłego użytkownika wyciągnąłem karciochę z kieszeni i... Kross Level 5.0 Cues ma nowy dom
    2 punkty
  24. Bo takich placów to u nas już nie ma (mam nadzieję…).
    2 punkty
  25. Gdyby spływał i ściekał, to by się tak nie osadzał. Z opisu wynika, że masz go aplikować, jak oliwkę - na ogniwo po kropelce i tyle. I dać oczywiście mu wyschnąć. Jeśli od razu po aplikacji robisz jazdę, to nie będzie działać, wosk w przeciwieństwie do oliwki, musi odeschnąć i nie można zaplikować go na minutę przed jazdą. Ale jeśli tyle go zostaje na łańcuchu po aplikacji to przetrzyj ten nadmiar. Zrób parę obrotów napędem, by to, co weszło w ogniwo, lepiej spenetrowało przed wyschnięciem, a to, co na zewnątrz można wytrzeć.
    1 punkt
  26. To wygląda raczej na wulkanizowaną warstwę gumy, ale ręki uciąć sobie nie dam. Co do trzymania ciśnienia, to w środku jest dętka. Stan opony nie ma na to wpływu. Rysa na obręczy? Masz na myśli tą pionową kreskę? To łączenie obręczy, normalna rzecz w tanich kołach.
    1 punkt
  27. ja tam nie wiem, dziury zatykam wyłącznie nominałem 500€ albo jak nie mam pod ręką to używam 10 000$. Oba spisują się świetnie, ale € dłużej trzyma Dolar lubi się rozpuścić przy niektórych wersjach mleka. A tak poważnie na wypadek mocno przeciętej opony jako opcję ratunkową wożę Park Tool TB-2. Nie miałem jeszcze sposobności testowania, ale zakładam, że przyda się zarówno jako wkład pod dętkę albo jako łatka przy walce z tubeless jak knot nie da rady.
    1 punkt
  28. No właśnie to miało wnieść, że w trybie smart poprawnie podświetla się w Edge'u
    1 punkt
  29. Jak na raz to wyjdzie koło 100 km pętelka i gróbo w góre. Da rade tyle elektryk. A auto tak jak kolega pisał Sobieszów albo bliżej Chojnika poszukać parkingu
    1 punkt
  30. @Eathan rodzina 1050 ma ten sam cykl wydawniczy co 1040. Równocześnie wskakuje na oba.
    1 punkt
  31. Niektóre banknoty z PRL są warte tyle co nowy komplet kół razem z oponami, więc przed wpychaniem ich w oponę warto sprawdzić na Allegro;)
    1 punkt
  32. Podczas biegu ciągnięcie nogi do góry ma za zadanie jedynie przygotować ją do następnego kroku, który dopiero stanowi fazę napędową. Samo ciągnięcie nie wnosi bezpośrednio nic do napędzania ciała. A Ty chcesz zmusić tą nogę do wykonywania aktywnej pracy z obciążeniem, co już nie jest naturalne, bo w biegu jedynym obciążeniem dla nogi może być tylko but (a i tu dba się o to, by był jak najlżejszy).
    1 punkt
  33. Attabo Sano 4.0 - są w wersji męskiej i damskiej https://sportano.pl/p/687465/rower-crossowy-meski-attabo-sano-4-0-28-czarny?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=22232996138&utm_content=732820249623&utm_term=&gclsrc=aw.ds&gad_source=1&gad_campaignid=22232996138&gbraid=0AAAAABJRqqVnni8JPwq7CYPYJi7q_rIGl&gclid=Cj0KCQjw2_TQBhCnARIsAF3-XhxAeOfbVfQ3ulVnGKh-yFXSUJuQcD0Rk3zkYmwEZQUQzmRYAR-CJPcaAq1bEALw_wcB https://sportano.pl/p/687507/rower-crossowy-damski-attabo-sano-4-0-28-szary Żaden rekreacyjny rowerzysta nie wykorzystuje trzech tarcz z przodu, eszyscy jeżdżą tylko na środkowej więc w tym Lazaro praktycznie rzecz biorąc mielibyście napęd 1x8 a w Attabo macie 1x9 i do tego hamulce hydrauliczne
    1 punkt
  34. 1 punkt
  35. 1 punkt
  36. Bo ciemne chmury postraszyły, ale tylko pokropiło kilka minut.
    1 punkt
  37. Moje Terra Atlasy okazały się zbyt wąskie i przy dłuższych dystansach trochę karały paluszki więc przyszła decyzja o zakupie nowych butów. Tradycyjnie zamówiłem hurtowo kilka par ale ostatecznie zostają ze mną Fizik Vento Proxy Wide w kolorze "męskich nie było?"
    1 punkt
  38. 1 punkt
  39. Bo sprośne cuda natury. Rower nie zmieścił się w kadrze.
    1 punkt
  40. @sznib Taki uśmiech w środku tygodnia? Chyba w plecaku są jakieś procenty. Się opiera.
    1 punkt
  41. Bo idealne miejsce na szybki postój
    1 punkt
  42. Bo dziś wiało ale za to górki jakieś płaskie
    1 punkt
  43. 1 punkt
  44. Po wtorkowym wypadku, podczas którego poprzedni kask się uszkodził (ale mnie uratował), kupiłem nowy model tej samej firmy o wyższej ocenie Virginia Tech (5 a nie 3 gwiazdki).
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...