Ranking
Popularna zawartość
Treść z najwyższą reputacją w 03.06.2026 w Odpowiedzi
-
9 punktów
-
9 punktów
-
9 punktów
-
7 punktów
-
6 punktów
-
6 punktów
-
5 punktów
-
5 punktów
-
4 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
Ale marvelo ma . Ale, ale Zawsze przecież można pojechać konkretny wyścig z topką, samemu się przekonać, a z odległego miejsca rzucić pytaniem, co się stało? Każdy z czuba ( gdzie wielu z nich ma przeszłość klubową i stosowne treningi za sobą) przecież w prosty sposób odpowie.Wyścig/ konkrety zawsze weryfikują wszelkie domysły/braki/piwniczenie w internetach, żeby znaleźć odpowiedź na tak istotny i prosty temat Tylko po co? Wygodniej jest siedzieć po forach, rzeźbić jakieś teorie " pod kątem dojścia prawdy" dla rozrywki, czy zaspokojenia potrzeby swojej atencji ,mając w tyteuszu doświadczenie większości, która ma z tym niejednokrotnie od długiego czasu praktyczną styczność Próba rozmowy z takimi osobami to tylko strata czasu On Ci znajdzie miliony filmów, które może nakręcić każdy3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
2 punkty
-
@Eathan coś Pan wcześniej nie patrzył na ekran SBL ? Przed tą wiekopomną 😉aktualizacją SBL "przyciski" na ekranie były statyczne. Teraz jest tak jak powinno , czyli dla przykładu radar wykryje ruch , załączy miganie - otrzymujemy komunikat zwrotny w postaci podświetlonego "guzika " .2 punkty
-
@Eathan po pobieżnym przeleceniu Edka stwierdzam co następuje - jeszcze tego nie mamy . @michalr75 to jest bardzo grząski grunt. Nie chcemy chyba aby dochodziło do słownych przepychanek w stylu wyższość PO nad SPD😉 ( jak w innym sławetnym temacie ). Każdy śmiga na tym co uważa za stosowne. Lubisz telefon na kierowniku , szanuję to i się nie czepiam. Jesteś ortodoksem , latasz z papierową w mapniku - podziwiam i też nie będę z tego powodu prowadził krucjaty. My śmigamy z bardziej lub mniej rozbudowanymi komputerkami z gps ....... taka nasza wola. Nikogo nie nawracamy , dzielimy się tylko technicznymi spostrzeżeniami dotyczącymi konkretnego typu " szpeju " . Przerywanymi od czasu do czasu malutkimi "humorystyczno- ironicznymi wrzucikami " .2 punkty
-
Na początek knota, chyba, że dziura jest monstrualnych rozmiarów. Poza tym "lepsze", nie "leprze" i nie zażywaj dętek, że względu na ryzyko zadławienia;)2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
Poprosiłem ejaj, żeby poprawił to zdjęcie, ale odpisał, że większego piękna nie widział i nie ma co poprawiać. Znając skąd ejaj bierze swoją wiedzę (uczy się od innych) wychodzi na to, że już ktoś wcześniej tak o mnie napisał.2 punkty
-
Ten Attabo Torre to jest wyjątkowo fajnie wyposażony cross. 1x11, powietrzny uginacz i waga w okolicy 13 kg. to niezły ewenement w tym budżecie na próżno szukać coś podobnego nawet za ~3000 zł. jeśli chodzi o crossy, tu chyba nawet sztywna ośka jest z przodu jeśli dobrze widzę.2 punkty
-
2 punkty
-
Miałem coś składać/zlecić złożenie, ale jakoś tak po przemyśleniach, badaniach rynku, sztywnego budżetu, testach dwóch rozmiarów (tutaj mega pochwała dla sklepu) i błysku w oku przyszłego użytkownika wyciągnąłem karciochę z kieszeni i... Kross Level 5.0 Cues ma nowy dom2 punkty
-
2 punkty
-
Gdyby spływał i ściekał, to by się tak nie osadzał. Z opisu wynika, że masz go aplikować, jak oliwkę - na ogniwo po kropelce i tyle. I dać oczywiście mu wyschnąć. Jeśli od razu po aplikacji robisz jazdę, to nie będzie działać, wosk w przeciwieństwie do oliwki, musi odeschnąć i nie można zaplikować go na minutę przed jazdą. Ale jeśli tyle go zostaje na łańcuchu po aplikacji to przetrzyj ten nadmiar. Zrób parę obrotów napędem, by to, co weszło w ogniwo, lepiej spenetrowało przed wyschnięciem, a to, co na zewnątrz można wytrzeć.1 punkt
-
To wygląda raczej na wulkanizowaną warstwę gumy, ale ręki uciąć sobie nie dam. Co do trzymania ciśnienia, to w środku jest dętka. Stan opony nie ma na to wpływu. Rysa na obręczy? Masz na myśli tą pionową kreskę? To łączenie obręczy, normalna rzecz w tanich kołach.1 punkt
-
ja tam nie wiem, dziury zatykam wyłącznie nominałem 500€ albo jak nie mam pod ręką to używam 10 000$. Oba spisują się świetnie, ale € dłużej trzyma Dolar lubi się rozpuścić przy niektórych wersjach mleka. A tak poważnie na wypadek mocno przeciętej opony jako opcję ratunkową wożę Park Tool TB-2. Nie miałem jeszcze sposobności testowania, ale zakładam, że przyda się zarówno jako wkład pod dętkę albo jako łatka przy walce z tubeless jak knot nie da rady.1 punkt
-
No właśnie to miało wnieść, że w trybie smart poprawnie podświetla się w Edge'u1 punkt
-
Jak na raz to wyjdzie koło 100 km pętelka i gróbo w góre. Da rade tyle elektryk. A auto tak jak kolega pisał Sobieszów albo bliżej Chojnika poszukać parkingu1 punkt
-
@Eathan rodzina 1050 ma ten sam cykl wydawniczy co 1040. Równocześnie wskakuje na oba.1 punkt
-
Niektóre banknoty z PRL są warte tyle co nowy komplet kół razem z oponami, więc przed wpychaniem ich w oponę warto sprawdzić na Allegro;)1 punkt
-
Podczas biegu ciągnięcie nogi do góry ma za zadanie jedynie przygotować ją do następnego kroku, który dopiero stanowi fazę napędową. Samo ciągnięcie nie wnosi bezpośrednio nic do napędzania ciała. A Ty chcesz zmusić tą nogę do wykonywania aktywnej pracy z obciążeniem, co już nie jest naturalne, bo w biegu jedynym obciążeniem dla nogi może być tylko but (a i tu dba się o to, by był jak najlżejszy).1 punkt
-
1 punkt
-
Attabo Sano 4.0 - są w wersji męskiej i damskiej https://sportano.pl/p/687465/rower-crossowy-meski-attabo-sano-4-0-28-czarny?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=22232996138&utm_content=732820249623&utm_term=&gclsrc=aw.ds&gad_source=1&gad_campaignid=22232996138&gbraid=0AAAAABJRqqVnni8JPwq7CYPYJi7q_rIGl&gclid=Cj0KCQjw2_TQBhCnARIsAF3-XhxAeOfbVfQ3ulVnGKh-yFXSUJuQcD0Rk3zkYmwEZQUQzmRYAR-CJPcaAq1bEALw_wcB https://sportano.pl/p/687507/rower-crossowy-damski-attabo-sano-4-0-28-szary Żaden rekreacyjny rowerzysta nie wykorzystuje trzech tarcz z przodu, eszyscy jeżdżą tylko na środkowej więc w tym Lazaro praktycznie rzecz biorąc mielibyście napęd 1x8 a w Attabo macie 1x9 i do tego hamulce hydrauliczne1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
@sznib Taki uśmiech w środku tygodnia? Chyba w plecaku są jakieś procenty. Się opiera.1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
