Skocz do zawartości

[Aplikacja] Najciekawsze/Najlepsze aplikacje na rower


Rekomendowane odpowiedzi

Najczęściej? Aparat i portfel - uwielbiam wiejskie sklepiki czynne świątek, piątek i niedzielę, lokalny koloryt pod sklepem (szerpowie z drinkami w rękach) i płatności telefonem w sklepie :D

Polar Flow do zrzucania aktywności z licznika/zegarka.

Jako nawigacji nie używam, czasami uruchomię Komoot albo OSMand jako mapnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Joker86 napisał:

Z jakich aplikacji korzystacie na rowerze??

Na rowerze, to raczej patrzę gdzie jadę, żeby sobie guza nie nabić :)  Ale jak już się zatrzymam i na szybko szukam nowej ścieżki, to Mapy.cz.

W ogóle z rowerowych to: Strava, Komoot, Garmin Connect i właśnie Mapy.cz. Te ostanie, imho, lepiej nadają się do planowania trasy niż Komoot. Mapy i oznaczenia dróg są znaczniej bardziej czytelne niż te na Komoocie. 

A i jeszcze Squadrats.com . Zdobywanie nowych Squadratinhos robi zabawę z planowania wypadu. Minus taki dla mnie, że nakładka nie wskakuje na mapy w Mapy.cz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, spidelli napisał:

Najczęściej? Aparat i portfel - uwielbiam wiejskie sklepiki czynne świątek, piątek i niedzielę, lokalny koloryt pod sklepem (szerpowie z drinkami w rękach) i płatności telefonem w sklepie :D

Polar Flow do zrzucania aktywności z licznika/zegarka.

Jako nawigacji nie używam, czasami uruchomię Komoot albo OSMand jako mapnik.

Kierowniku nie masz 5 zł , to też da się słyszeć .

Ja zawsze ,,bajeruje" z ludźmi przy wiejskich sklepikach.

W sumie sam pochodzę z Wiochy.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naviki do rejestrowania + hipotetyczne kcal. Komoot do inspiracji :). Strava do porównania i challengy (darmowe 2 miesiące). Miał być pod strave zegarek, ale jakoś nic nie kupiłam. Jakiś czas używałam głównie komoota, ale za dużo mi tego socjala w nim.

Wiele tych apek ma jeden minus - trudno na nich czasem układa się własne trasy 🙄. Czasem wymuszają swoje "widzimisię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od wielu lat:

Navime.pl - do rejestracji tras

OSMAnd+ - tworzenie tras i nawigacja

Vanilla Music - do muzyki

Od niedawna:
Garmin Connect - miał zastąpić Navime.pl ale jakieś mam mieszane uczucia.
Strava - użyta parę razy, ale nie podeszła. Za dużo klikania, żeby rozpocząć rejestrację trasy.

Edytowane przez tomo63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba pomieszałem z tą stravą, bo problemem było to, że ją system ubijał w trakcie pracy i nic nie rejestrowała. Dałem sobie spokój z nią, bo i tak już zacząłem używać garmina, którego i tak duplikuję navime.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...