Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widelce dla arystokracji, masło dla chleba, chlebem i solą, sól masło i widelec w oku szkodzą. Wracając do tematu, miałem w ręku tytanowy szpadel produkcji radzieckiej, to wspaniały szpadel jest, ręce same kopią… Ciekawe ile dziś kosztuje tytanowy szpadel. Taki do obsadzenia w trzonku. Szpadla nie wyklepie Szwagier, ani z Tytanu ani z Jowisza ani z Marsa, kosmiczne ceny są faktem. Czarno widzę Max wenturę!

2FD3CE48-6AFE-401D-BE82-8FCD0025D439.jpeg

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu no taki szpadelek tytanowy to technologia z kategorii astronautycznych, to i ceny z kosmosu, nie ma się co dziwić. 

U mnie na warsztacie ostatnio monotonia, kolejny uchwyt dla Convoya popełniony. Chińczyk pewnie zrobiłby od razu sztance na dwieście tysięcy i zbił cenę sztuki do kosztu kromki chleba, takiej bez majsła ma się rozumieć, no ale cóż zrobić, takie życie złodzieja prywaciarza i garażowego hobbysty i trzeba z ludzi ciężki piniondz zdzierać. Ale więcej zamówień na razie nie przyjmuję, czas na coś ciekawszego ;) 

image.thumb.png.16fa7567ed9c9ba458970104a3d00ba2.png 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, akkwlsk napisał:

E no jak smarowanie masła to jest ino to leć do Śwagra, za czteropak harnasia Ci to elektrodą posmaruje i będzie git. A jak nie masz Śwagra, to pożycz od kogoś. 

No widze ze tu sami bogacze.... napisalem ze to bylo jakis czas temu, jeszcze dlugo przed pandemia... a 300 zlotych to nowy widelec kosztowal... i nie rozumiem tych zlosliwosci... nie masz nic sensownego do powiedzenia to sam sobie czteropak wypij...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czteropaku to dopiero jestem złośliwy! 

Otóż jest w mej wypowiedzi głębszy sens ukryty, ale pomyślałem sobie, że w Sobkowym temacie nie wypada tak wprost i na temat, toteż dawałem inaczej znać że coś mi w Twojej logice nie pasuje. 
W jednym narożniku specjalistyczna, ręczna robota u któregoś ze znanych majstrów, jak sam napisałeś, która wykonywana ma być jednostkowo w, bądź co bądź, środkowoeuropejskim kraju i na specjalne zamówienie.
W drugim narożniku, masowo produkowany gdzieś daleko w azji widelec niewiadomego pochodzenia, w dodatku zakupiony w jakiejś specjalnej promocji. 

I zestawiasz jedno z drugim jak gdyby nigdy nic :) 
A co do nowego sztućca za 300zł - o ile nie mówimy o jakimś leżaku magazynowym, czy innym retro MTB pod gwintowane stery, to ani przed pandemią, ani 5 lat temu nie dało się kupić współczesnego, sztywnego widelca cro-mo za takie pieniądze. 

Więc wybacz moje zdziwienie, ale albo zastosowałeś w którymś miejscu jakieś potężne niedopowiedzenie, albo mamy zupełnie inne podejście do pewnych tematów i ja to szanuję, ale pozwolę sobie się z Tobą jednak stanowczo nie zgodzić.

Na rozluźnienie widok ze śląskiego wulkanu, pyrsk! 

image.thumb.png.66e5ee58babc7636c8be768fd4c3369e.png

Edytowane przez akkwlsk
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie dodawałem od siebie. Jakoś ostatnio brakuje czasu na wiele rzeczy.

Wieszaki na rowery dla dzieci

large.0001_Marzec.jpg.eaae57a506819c0432

large.0008_Marzec.jpg.19e14144b9800a5dce

Nowe wieszaki na graty, żeby jakoś się pomieściły

large.0004_Marzec.jpg.1802178dd1603f0bc4

A tu z krótkiej wycieczki

large.0014_Marzec.jpg.2a4c3198781413c444

large.0003_Marzec.jpg.d8d3e4ba418f436f01

large.0005_Marzec.jpg.1cfd82936dd83a34d3

@Sobek82Ja też jestem zwolennikiem zostawiania podkładki nad mostkiem. Nigdy nic nie wiadomo.

large.0006_Marzec.jpg.70bd3f2025323f1509

large.0007_Marzec.jpg.215a1afe89906ec339

Nowe chwyty. Stare już były zajechane i zaczęły się drzeć. Wersja szeroka, całkiem wygodne.

large.0009_Marzec.jpg.b3639cec999ee2489f

large.0010_Marzec.jpg.11a6d0214307be58b6

large.0011_Marzec.jpg.199f2b1a96bae277d6

large.0012_Marzec.jpg.42301a74b2c5cdff67

Trochę gratów w kartonie do zamontowania w Marino. Jak będzie trochę cieplej.

large.0002_Marzec.jpg.63b93f015292d28fb0

W pracy

large.0013_Marzec.jpg.35e1b6f0116641e50f

 

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie się podoba ta mała rama, mimo że jest z puszek po coli. Mam 37 pytań, ale wystarczy jak odpowiesz na trzy. Na pozostałe siedem, innym razem.

1. Jaki rozmiar ma podsiodłowka?
2. Te kółka, to 27,5"?
3. Gdzie można ją kupić, zdobyć, ukraść?

Aaaa, co to w ogóle za marka, bo ja ślepy jestem i nie widzę tych czarnych napisów.

Edytowane przez Roballinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...