Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Najsłabszym... W rozumieniu prawa na pewno nie i tu nie ma co dyskutować. A co do reszty nie jest tak żle, że skoro ten psychopata nadal jest w zdrowiu i życiu. Faktycznie jazda tunelami, ekspresówkami, mostami z wyrażnymi znakami z przekreślonym rowerem, nagłe zjazdy na lewy pas, prowokowanie kierowców MPK-u, ... Przy tym wszystkim jazda środkiem to prawie nic. 

@Chleje24na7ty mi lepiej napisz jak to coś nie jest faktycznie zdjęte z drogi przez odpowiednie organy państwa. Przecież tu już dawno sąd powinien zarządzić obserwację w zakładzie zamkniętym. To jakiś "wazniak" jest tylko zamiast zabijać ludzi BMK-ami wybrał sobie rowerek czy coś w tym guście? Nie istnieje przecież opcja by przez tak długi czas nie był znany choćby jednemu patrolowi drogówki. Tm bardziej za odwalanie akcji na 2-jezdniówkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co o tym myśleć. Jeśli typ robi to celowo i prowokujto można by powiedzieć ma co chciał. Ludzie w tych komentach na oryginalnym kanale piszą, że nie miał miejsca - no nie wiem. Moim zdaniem faktycznie cisnał 30cm od przerywanej mając sporo równej jezdni po prawej. Wydaje się jakby busiarz chciał na żyletki na siłę go jednak wyprzedzić i się po prostu nie udało. Oczywiście pracodawca się powinien nd tym zastanowić a surowy mandat a może i dwa powinny być wstawione.

p.s. oglądnąłem inne filmiki tego typa. Ja to ze swoją trąbką jak se na kogoś raz na ruski rok natrąbię i to tylko by ostrzegać to jestem miłującym spkój i pokój degeneratem 😉  Że też się chce temu gościowi tak prowokować i nagrywać.

image.png.607605dc1fd844aafa53e5b3a78e4f48.png

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając jego nagrania to w ogóle nie robi tego celowo... jakoś tak samo wychodzi. Tutaj też szukanie kija do tyłka i jazda środkiem gdzie obok ścieżka rowerowa. Z kolei jaki problem jak już się wywija takie akcje i tak ma wszystko w dvpie odpuścić na chwilę a choćby dla tego zbiorkamu? Chłop w pracy, ludzie do roboty, szkół, lekarzy, ... a szkoda pisać więcej. 

 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego rowerzystę powinna zaprosić jakaś lokalna grupa kolarska na przejażdżkę, po czym gdzieś daleko na odludziu zaprosić na bok, zabrać mu telefon oraz przednie koło, które oczywiście zwróci się tego samego dnia jego rodzinie, po czym zostawić go samego i odjechać. I należałoby powtarzać to do skutku przy każdym spotkaniu go na drodze.

Kierowcy autobusu nic nie tłumaczy - ktoś ma uwierzyć, że kierowca zawodowy nie zna ryzyka wyprzedzania rowerzysty "na gazetę" do tego przy dużej prędkości? Aż się samo nasuwa przypuszczenie, że w tym przypadku robi to celowo w niecnym celu, a tak samo celowo i niecnie postępuje rowerzysta. Możliwe też, że kierowca zna "z trasy" tego rowerzystę, wszak jeżeli jest on znany w środowisku rowerowym ze swoich "wyczynów", to musi być też znany wśród lokalnych kierowców, a tym bardziej wśród kierowców lokalnych autobusów.

Z tą ewentualnie "kiepskiej jakości drogą", to jest tak, że gdybym chciał wymyślić najbardziej wredną i paskudną prowokację totalnie ośmieszającą rowerzystów, to pisałbym posty jako "niby rowerzysta" właśnie z tym idiotycznym argumentem, że "droga kiepska" oraz że z tego powodu "tylko blisko środkowej linii da się tam szybko i bezpiecznie jechać rowerem szosowym".

Edytowane przez Boss
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boss - kolesiem to się powinna zainteresować Policja, bo okrutnie szeryfuje.

@Tyfon79 - akurat na filmiku który pokazałeś to bohater filmu jest w ślepej strefie autobusu, więć, znowóż, szeryfuje. Abstrahuję od tej ściezki po prawej.

Ogólnie, to jakiś bardzo nawiedzony człowiek.

 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga nie jest żadnym argumentem. Skoro rower mu nie pozwala na zbliżanie się do pobocza, to znaczy, że facet wybrał sobie nieodpowiedni rower. Tyle. 

To tak jakbym łyżwy na asfalt sobie ubrał i tłumaczył trąbiącym na mnie kierowcom, że szybciej nie mam jak się poruszać bo wystarczająco ślisko nie jest.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ze swoją jazdą rowerem dziwię się, że piachu jeszcze nie gryzie. Najgorsze jest to, że pewnego dnia Bogu ducha winny kierowca samochodu czy ciężarówki będzie miał śmierć lub kalectwo tego imbecyla na sumieniu.

 

Ten podludź przez społeczność rowerową powinien tym bardziej być odrzucony i nastygmatyzowany, bo on bardzo pracuje na stereotyp roszczeniowego pedalarza co nie umie jeździć i jest najważniejszy na drodze.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sznib napisał:

Pany, proponuje skończyć offtopa, bo już za dużo odbiegania od tematu i śmiecenia w nim.

Może "offtopy" wynikają z braku "ontopa" dla takiego tematu, czyli ogólnie wątku o ruchu na drogach publicznych i nie tylko. Ciągłe zamykanie nowych tematów o takiej treści jest chyba bez sensu, bo takie wątki i tak będą się pojawiać, a dyskusje będą wracać, wszak od tematu uciec się nie da. I nie ma wg mnie znaczenia, że teksty się powtarzają i bywa bardzo gorąco w dyskusji, ale przecież to jest odzwierciedlenie rzeczywistości poza światem wirtualnym, więc po co to sztucznie kneblować za każdym razem i wszędzie - więc może trzeba coś do tego wydzielić, jakiś osobny temat, i przenosić tam takie dyskusje.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Gdyby dyskusje na takie tematy były toczone kulturalnie to by sobie były i nikt by ich nie zamykał. Tymczasem najczęściej szybko zaczynają się kłótnie, osobiste wycieczki i zgłoszenia do modów. Już w tym offtopie wyżej jeden post można by podciągnąć pod nawoływanie doi przemocy, czego regulamin surowo zabrania.

A modzi na pewno nie będą godzić skaczących sobie do oczu kogucików i dociekać kto ma rację przebijając się przez dziesiątki postów. Stosuje się odpowiedzialność zbiorową i temat się zamyka, jak towarzystwo dyskutować kulturalnie nie potrafi.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brombosz napisał:

Nawet nie zauważył wgnioty 🙃

Co do filmiku z kolizją, chłop miał szczęście że to był niskopodłogowiec, w innym przypadku, przy wyższym zestawie jego cześć miedniczna nie odbiła by się od karoserii a byłaby rozjechana, zmiażdżona i było by po ptokach. Z tego co czytałem wyżej chłop ma na razie więcej szczęścia niż rozumu i sam puka do bram nieba. 😉

Pozdrow'er 😘

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby wolniej, wystarczy popatrzeć na inne filmy Igora. Bez odblokowania sterownika i tak nie ma to sensu, bo prędkości mogą dochodzić do 50km/h.
Poza tym tutaj wydaje mi się, że silnik wyłączony. Na innym filmie widać, że z włączonym świeci się na niebiesko ten ekranik na ramie.

Igor ma wiele tytułów mistrzowskich, Europy, Świata, więc jeżeli to nie są nowe psy, to będą na tyle zgrani, że coś pomiędzy. Psy ciągną i pedałujesz, żeby równo lecieć. Psów do biegu nie trzeba zachęcać, same się wyrywają, prędzej hamować, żeby się nie wywalić ;)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...