Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.boldcycles.com/en/shop/bikes-en/unplugged/

Niektóre elementy, jak np. "okienko" do sprawdzania skoku dampera i wskaźnik SAGu żywcem wyjęte z tego roweru.
https://www.boldcycles.com/wp-content/uploads/2018/07/bold20_detail_SAG_708x560.png
 

Przypadek? Nie sondze. ;)   Scott kupił Bold Cycles. :)

@skom25 może dodaj to w dziale nowości? Nie chcę podkradać Ci tematu. :)

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem to może nie jest, ale kilka przekleństw przy serwisie pewnie kosztuje. ;) Widzialem dzisiaj ten rower w akcji oglądając wyścig XC na RedBullTv. Szału nie ma. Nawet jakoś specjalnie się nie wyróżniał... Ale dzisiaj był short track poprowadzony częściowo przez pumtrack na Leogangu, to czéść zawodników na sztywniaki wskoczyła. 

PS. Nino pięknie start spaprał. Bartek Wawak osiemnasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bardziej zastanawiał o ile rzadziej trzeba serwisować taki zabudowany damper.
Jeżeli to jest w miarę szczelne, to nie leci na niego błoto, piach i inny syf. Pod kątem ścigania nie widzę tutaj jakichś plusów ale na wyrypy w góry, czy inny trudny teren?

Co mi się w tym rowerze nie podoba, to gięcie tylnych widełek. Jakoś nie mam przekonania i zaufania do elastycznych elementów konstrukcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2021 o 10:45, abdesign napisał:

Są kolarze żyjący dłużej niż Horner, który jest dość młodym (50l) człowiekiem..., tacy którzy byli mistrzami albo kiedyś tam wygrali wielki tour, więc długowieczność to nietrafione określenie. Horner nie jest też najstarszym mistrzem bo wygranie touru nie daje tytułu mistrza... Horner ma "tylko" rekord liczby lat w którym wygral wielki tour, konkretnie Vueltę. Najstarszym kolarzem w momencie triumfu, który zdobył tytuł mistrza świata był Joop Zoetemelk. 

 

W zasadzie to masz rację ale skupiam się na ludziach którzy nie są długowieczni na zasadzie długiego życia tylko na zasadzie bycia długo w niesamowitej formie. Nie chodzi mi o mistrzów świata ani krajów tylko rozumiem pod tym pojęciem kogoś kto był w czymś nadzwyczaj dobry. Joop Zoetemelk był trochę za młody w momencie wygrania mistrzostw abym zbyt szybko zrobił na jego temat film, mam już kilka albo kilkanaście innych upatrzonych osób ale może kiedyś również o nim zrobię film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kemusi nie ma się co jarać tymi filmikami. Polecam przeglądnąć filmiki, które można w sieci wyłapać z momentów które nie są na YT ładnie zmontowane. Na taki filmik na YT składają się ładnie zmontowane udane skoki, tych nieudanych się nie pokazuje, a kończą się połamaniem i szpitalem często.

Jakiś czas obserwowałem tych topowych magików z YT, do czasu jak zobaczyłem dwa filmy spoza kadru jak jeden jeździł 6 godzin dla 20 minutowego filmu, a potem odleżał w szpitalu kilka dni zdrowo poobijany, a drugi jak nagrywał zjazdy z murków i schodów a skończył z powaznym złamaniem ręki (na filmie do którego to doszło pięknie wyszło - oczywiście momentu łupnia nie ma).

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Q_ujasna sprawa ale tak mi się wydaje, że chyba każdy zdaje sobie sprawę, że to jest wszystko do bólu reżyserowane. To są "rowerowi cyrkowcy" zresztą w zdecydowanej większości z takimi sobie umiejętnościami. Nawet najlepsi z najlepszych spędzają godziny na zapoznaniu się z trasą i obraniu najlepszej linii zjazdu. Od kuchni Sławek Łukasik z Leogang na znowu mocno deszczem zrypanej trasie DH;

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tyfon79 jasna sprawa ale tak mi się wydaje, że chyba każdy zdaje sobie sprawę

Nie, nie każdy. Popatrz ile jest pytań na forach, grupach o rower do skakania 8-10 dropów, albo z dużych schodów. Jaki przy tym jest zakładany budżet na taki rower. Zwróć uwagę, że nie pojawia się pytanie o zabezpieczenie ciała przy takich "zabawach". Dzisiaj niestety mało kto myśli, mało kto zdaje sobie sprawę, że te 20-30 minut filmiku to tak naprawdę kilka dni cięzkiej pracy okupionej zdrowiem. Stety, niestety społeczeństwo łyka dużo bez pomyślunku.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...