Skocz do zawartości

[zlot] Zlot Nietypowych 2016 czyli Stalowa Sowa 21.10-23.10


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Powitoł

Cicho, bo na razie wiadomo co wiadomo ;)

Pogoda zmienna przelotna... ni ma rady na nią i na dobrą sprawę dopiero na miejscu się wszystko okaże. Jeszcze tylko muszę jakieś przylegające spodnie przeciwdeszczowe znaleźć i będę miał ubranie prawie na wszystkie warunki :D

 

edyta - aha, bo nie wytrzymałem ciśnienia i kupiłem pompkę do amora więc jeśli ktoś będzie potrzebował to będą dwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nocleg bez zmian

 

lista po uaktualnieniu, proszę o sprawdzenie pozostaje coraz mniej czasu, zaliczka jest wpłacona,  wypada z wyprzedzeniem korygować listę uczestników...

 

1 Zeddead  1 noc sb/ndz
2 Kazafaza
3 Yarr (pt/sb/nd/pn)
4 Mariola (pt/sb/nd/pn)
5 Woojj
6 Maciejas
7 Thomasz
8 Itr
9 Adam
10 Tomek21001
11 Porcelanowy (pt/sb/nd/pn)
12 100lar3k
13 Rambolbambol
14 Sobek 82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja niestety odpadam, wyjechałem tydzień temu na nieplanowaną delegację coby uzbierać na nieplanowany wózek i inne artykuły dziecięce i potrzeby przyszłej matki rodzicielki.

Wybór był pomiędzy, zadowoloną sową a drugą połową.

Skreślcie mnie. :(

Pozdrower,

Przy okazji może coś się odłoży na sensowną stal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są ceny za pokój co z posiłkami ile kosztują. Może nie doczytałem, ale chciałbym wiedzieć od strony finansowej jak to wygląda. Jeśli były podawane cenniki dokładne i ostateczne to proszę o podanie, w którym poście.

Tylko proszę nie pisać "mniej więcej" bo zależy mi na dokładnych kalkulacjach.

 

 

 

Tapatalk i wszystko jasne[emoji41]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Prognoza na końcówkę przyszłego tygodnia : jeszcze 10 stopni w dół i ciągły deszcz.....

Zasada #9 Jeśli jeździsz w złych warunkach atmosferycznych, to znaczy, że jesteś dobry sq007viel. Kropka.

Jazda w ładnej pogodzie jest luksusem zarezerwowanym na niedzielne popołudnia i szerokie bulwary. Ci, którzy jeżdżą w okropnej pogodzie, czy to zimnie, deszczu czy skwarze, są członkami specjalnego bractwa kolarzy, którzy w poranek wielkiej przejażdżki/ważnego wyścigu, podnoszą zasłony, by sprawdzić pogodę i, widząc padający z nieba deszcz, pozwalają kąśliwemu uśmiechowi rozciągnąć się na ich twarzy. To jest kolarz, który kocha tę robotę.

[cytat z zasad Velominati]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie nie przekonamy się do samego końca, góry są takie że nie ma błota i to duży plus, jeśli będzie zła pogoda będziemy jeździć krócej, bez szaleństw, to nie armagedon. Basen w Wałbrzychu w razie czego i sauna. Bierzcie kąpielówki :)

 

Na razie na liście jest 13 osób,  i Rysz na rezerwowej.

 

ceny 30 zł za nocleg, jedzenie z braku  szerszego odzewu będzie ustalane na miejscu, wg cennika na stronie

 

http://www.pod-przelecza.pl/ceny/

 

danie obiadowe lub śniadanie,  można zamówić dania z karty baru, nikogo nie będę do niczego już zachęcał. Jeśłi więcej osób na forum się wypowie można ustalić co i kiedy jemy.  

 

Proponuję dwa śniadania, obiadokolację w sobotę, i obiad w niedzielę. Ostatni spożywczy jest w Walimiu, daleko na dole, Biedronek nie ma,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii transportowej.

Jadę najprawdopodobniej w czwartek Kołobrzeg-Szczecin-Wrocław-Kłodzko-Rychleby.

W piątek po południu Rychleby-Sowie.

W niedzielę albo nawet poniedziałek z powrotem,w zależności od tego kiedy kończymy imprezę z opcją zahaczenia czegoś po drodze typu Swieradów,single Srebrnej itd lub bez.

Jak na razie sam,mogę zabrać co najmniej 2 os,trasa i terminy elastyczne,namiot i palnik w bagażniku.

Po wczorajszych testach singla z grubą oponą na wydmach w lesie zabiorę niestety fulla.....smuteczek,ale bez jaj z kozactwem,ortodoksi niech się martwią....

 

Edit : Itr pytał o jedzenie : dwa śniadania i obiadokolacja sb - jak najbardziej,obiad w niedzielę-w zależności od rozwoju sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...