Skocz do zawartości

[zlot] Zlot Nietypowych 2016 czyli Stalowa Sowa 21.10-23.10


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

No i stało się. 2016 w pełni, Ruda już zaciera rączki zbliżającą się mokrą jesienią, skupiskiem żelaza w jednym miejscu i wilgotnym morskim powietrzem Północy. Zatem, powoli rozkręcamy maszyny.

Najpierw o kilku małych rewolucjach, po części wynikających z uwag jakie zdołałem wyłapać z zaciśniętych szczęk co niektórych, po części z faktu iż rodzi nam się dzięki wielkiej wierze Ivana i odwadze Rysza druga dobra impreza (SS). A po części z faktu, że są chętni do masochistycznego użerania z tematem. Zatem (tu wybaczcie że piszę sam ale w imieniu małej Grupy Mocno Zaangażowanych):
- imprezy Stallovy i SSuPLa (czy jak tam jeszcze się to nazwie) będą imprezami na początek i koniec (umowny) sezonu. SSuPLa na wiosnę, Stallovy na jesień,
- SSuPLa i Stallovy będą miały od tego roku charakter rotacyjny - będziemy chcieli aby co roku imprezy odbywały się w innym miejscu niż poprzednio (ale miejsca będą 3-4 max stałe tak jak stałe grupy organizacyjne). Zależy nam na tym, aby czasem stallovi z Południa mieli bliżej a czasem singlowi z Poznania przyjechali nad morze. Tylko Ci z Bydgoszczy mają wszędzie podobnie :) Zależy nam też (i to uwagi od stałych bywalców) by nie zamęczać co roku jednej ekipy tymi samymi ścieżkami.
A po prawdzie chodzi o to by każdy mógł trochę odpocząć od organizacji i zrzucić problem na innych  :devil: 

To ogólnie, a tymczasem odnośnie Stallovego 2016

- data : 30.09 - 02.10
- miejsce........ Trójmiasto! 

- tymczasowym Prezesem na obczyźnie zostaje mianowany: Skwarek  :devil: jego zadaniem będzie przygotowanie trasy, spania, org. całości. Do niego będziecie uderzać z wszelakimi pytaniami odnośnie imprezy,  w 2016 to jego możecie wyzywać w myślach. "Pierwszymi pomocnymi" zostają Ivan ( pomoc fizyczna, koszulki, naklejki) i exPrezesunio (fizol, puchary, przytulanie i trochę sprzętu na nagrody).
- plan Stallovego (bardzo ogólny) pozostaje bez zmian: piątek wieczór ściganie (stroje wieczorowe obowiązkowe), potem knajpa, sobota - dzień jazdy, ognisko, miotanie i rżnięcie (nie wiem jeszcze jak z nocną jazdą), niedziela - długie wybudzanie, testowanie rowerów, foto Człowiek i jego maszyna, pętelka pożegnalna dla tych co mają więcej czasu.

Na tą chwilę tylko tyle. Jak NowyPrezes się ogarnie z tematem w okresie letnim będziemy ten wpis uzupełniać o kolejne informacje.
Zapisy na imprezę rozpoczną się około 1 września. Liczba miejsc na pewno będzie ograniczona ale (uwaga kolejna mała rewolucja) - wychodzimy w pewnym stopniu z imprezą na zewnątrz po za forum (i miejsca mogą znikać błyskawicznie) i .... witamy z kwiatami Wszelakie Żelazne Białogłowy (znaczy niewiasty)

I dla przypomnienia:
stallovy 2013
stallovy 2014
stallovy 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Krew się bedzie lała strumieniami, jak Skwara poprowadzi  :devil:  :icon_mrgreen:

 

Jeśli Niewiasty, to mam nadzieje że gruboskórne, bo ja nie zamiaruje sobie odpuszczac kontestu w pierdzeniu, bekaniu i ciezkich dowcipach :D

 

Bialka już naswietlona, koszulki, stikery i plakacik tworzy pomaleńku. Jak już bedzie ramowy plan to ofkors dodamy treść do plakaciksu.

 

Teraz trzeba szybciorkiem znaleźć kogoś do nawigowania grupy wycieczkowej, bo wrzucenie wszystkich Skwarkowi do pożarcia byłoby baaardzo niehumanitarne. Dla wrzuconych ofkors  :icon_mrgreen:

 

Zara lecę zaklepywać urlopa!

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba miejsc na pewno będzie ograniczona ale (uwaga kolejna mała rewolucja) - wychodzimy w pełnym stopniu z imprezą na zewnątrz po za forum (i miejsca mogą znikać błyskawicznie)

 

Muszę przyznać że to jedyny punkt jaki budzi moje obawy. Ale jeśli zapisy dla tych spoza ruszą 2 września i dopiero wtedy zaczną znikać błyskawicznie to nie mam nic przeciwko. No i jak towarzystwo będzie 

 

gruboskórne, bo ja nie zamiaruje sobie odpuszczac kontestu w pierdzeniu, bekaniu i ciezkich dowcipach

:D

 

W każdym razie @MikeSkywalker + @zukikiziu + 1 zgłaszają się już dziś.

 

 

 

Dla wrzuconych ofkors 

Dziękujemy za troskę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jak stallovy wypadnie w Skwarkowie to singlowy w Paprykarzowie na wiosnę
No ja wiem, że Koledze bliżej ale wszystkim dokładnie tak samo nie dogodzimy. Zresztą kwestia stallovego w tym roku - tak szczerze - wygląda tak: albo zrobi ktoś inny na obczyźnie albo nie będzie go wcale (przynajmniej z mojej strony).
I może ja też nie będę pisał na dlaczego.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Plan jest taki:
Paprykarzowo, 3Miasto, Jura i może Bydgoszcz bo podobno COŚ TAM JEST (tu mamy do pogadania jeszcze z kilkoma opierającymi się).
Do tego stały prezes zastępczy na dany region i stała ekipa wspomagająca (zewnętrzna). Wtedy każdy się mniej narobi, pozna więcej ludzi i objedzie ciekawe miejsca.
I może się nie znudzi tak szybko wszystkim.

A jak się formuła nie przyjmie.. to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja już zastanawiałem się czy aby w zeszłym roku nie wybrać się, ale niestety czasu zabrakło na zorganizowanie się. A we wcześniejszych latach brak było stali w garażu :( .

Zresztą impreza trochę inna niż wszystkie i bardziej na luzie, może dlatego zdobywa coraz większą popularność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem ciekaw skąd wynika takie zainteresowanie imprezą, czy z racji zmiany lokalizacji/zmiany Prezesa/popularności ubiegłorocznej edycji  
 

Poczuwszy się wywołanym do odpowiedzi, to w moim przypadku właściwą odpowiedzią jest tylko i wyłącznie bardziej osiągalna lokalizacja :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Zresztą impreza trochę inna niż wszystkie i bardziej na luzie

 

Ale to nie ze Skwarą  :icon_mrgreen:  

 

Jak już napisałem wczesniej, krew będzie się lała strumieniami  :icon_mrgreen:

 

Kurteczka, to jak by zorganizowac Stallovego w Bydzi to pół Polski by sie zjechało :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O powrót paprykarza do korzeni,  bo korzenie to były właśnie wieżycowe, i tam chyba sarnia stal pchnęła do inauguracji  konserwy ze szczeciną !!!!  fajnie, mnie nie będzie bo wjechaliście z tym terminem na eroikę, łobuziaki, nieobecny usprawiedliwony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...