Skocz do zawartości

[bikepacking] Podróże na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Nie. Szczerze nie ma w tym żadnej akcji.
Choć nie ma co ukrywać chłopaki mają kontakty lub są bezposrednio w środowisku a przez to dostęp do wielu świetnych produktów.
A Adam jest świetnym fotografikiem zajmującym się zawodowo fotografią sportową i stąd te kadry, ten dopracowany filmik itd itd

I naturalnie są tak walnięci :D A że dopiero zaczynają z blogiem i dopiero testują zimowy sprzęt wygląda to (przy zawodowym podejściu Adama) jak jakaś ustawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 
macie może namiar na stosunkowo tani stalowy koszyk na bidon? Wstępnie powiedzmy, że interesi mnie taki w okolicach 60 złotych. Ubzdurało mi się, że musi być stal, najlepiej jakby był łatwo dostępny. W Polsce nie trafiłem na coś lepszego, a może kiepsko szukałem?
 
A może w UK, jest coś do dostania oprócz PLX/OO?
 
Na stronie PLX znalazłem tylko ten http://www.planetx.co.uk/i/q/BOPXSTS/planet-x-stainless-steel-bottle-cage lub wersja Ti która jest nieco droższa http://www.planetx.co.uk/i/q/BOPXTIBR/planet-x-titanium-bottle-cage
 
Ten stalowy jest całkiem ok, jestem prawie że zdecydowany.
Z kolei, czy ten Ti nie byłby lepszy, nie połamie się łatwiej od stali?
 
Nie jestem jakimś psujem, raczej szanuję akcesoria, a koszyka jeszcze nie złamałem.

Edytowane przez zukikiziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy moment z filmu?  4:49 - dolna rura   :devil:

 

A na poważnie: szacun, wielki szacun dla pani za zajawkę, wolę walki, tempo ale i łeb na karku gdy ciało krzyczy dosyć!!

 

 

POZDRo-:ver 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądałem zeszłoroczne zdjęcia i trafiłem tylko na jedno(!) z moim rowerem wyprawowym. Październik 2015 @South Downs Way.
Torba Bikepack, w trójkącie Uraltour, na kierownicy dry bag  Alpkit przytroczony dwoma pasami (to rozwiązanie bardzo budżetowe, ale i słabo praktyczne).
Wrzucam bo wiem, że lubicie patrzeć ;)

bkpck1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś do czynienia z torbami w ramę mocowaną na śruby? 

Przykład: 

 

JIfkY52.jpg?1

 

Zastanawiam się jak to jest rozwiązane, czy są usztywniania na całym obwodzie, czy jedynie jakieś podkładki?

Myślę nad taką torba do swojego roweru, w ramie jest akurat kilka gwintowanych otworów. Czy to by się sprawdziło i było stabilne, czy jednak tradycyjne rzepy będą lepszym rozwiązaniem? 

Podglądowe foto z szablonem i zaznaczonymi otworami:

 

S3fpqw2.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W środku w ramie jest po całej długości usztywnienie dzięki któremu śruba nie przelatuje i nie niszczy tkaniny a przy okazji pozwala usztywnić bocznie całość.
Ale sam pomyśl zanim zamówisz taką torbę - co będzie jak (z jakiegokolwiek powodu) będziesz musiał usunąć ją w trakcie wyrypy :)
Wiem, że to wygląda estetycznie itd ale idź w normalne porządne, porządnie wszyte rzepy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...