Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.06.2020 o 10:19, cervandes napisał:

Chyba se buciki kupiłem. Po 5 latach moje M089 już troszkę mają dość.

Ile dałeś i jaki to  konkretnie model ? Jak się mają do M089 ? Mi te ostatnie wyjątkowo podpasowały - są bardzo dopasowane ale idealnie trzymają nogę. I co to za śruby tam z przodu ?

Ja sobie kupiłem kolejne 089 bo na przymierzanie innych nie mam siły ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wkg

XC61, rocznikowo to samo co M089. Jakbym w drewniakach łaził. Tak samo mi pasują, ale czuć, że są o wiele, wiele sztywniejsze. Póki co jedna jazda i po przymiarkach na podwórku byłem rozczarowany, ale po 60km w terenie przyzwyczaiłem się do nich i już nie są takie obce jak były w pierwszych chwilach.

Te kolce to generalnie buty mtb xc miewają, jakieś takie żeby się móc odepchnąć w terenie od czegoś jak trzeba, niektóre buciki mają w zestawie takie kolce + klucz do ich wkręcenia - tutaj są razem z butami.

No i podeszwy: w M089 była guma a tutaj to jest chyba plastik. Wszystkie te zęby co wystają, są plastikowe. Stukam jak koń na betonie. Do chodzenia się nie nadają.

Wracam do domu, wkładam 089 i jakbym w kapciach siedział :D

 

A kosztowały równe 4 stówki.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi pompiczkę elektryczkę. Byłem ciekawy jak działa. Adapter na prestę ma, ładuje do max 3.0 Bar, oponę 2.25 pompuje do 2.5 ze 3 minuty a bateria wystarcza na... nie wiem ile. Dwie opony od zera a potem butlę 5l inflatora załadowałem do 3Bar pięć razy i nadal pompowała. Nie chciało mi się czekać na rozładowanie do zera. Polecam jak ktoś bardzo oszczędza miejsce albo jest mega leniwy i nie chce mu się machać.

 

(wyświetlacz ładnie prezentuje parametry, tylko na zdjęciu przez PWM wychodzą krzaki)

6c2f26b7a0fe088c3e21ddbf1a27248e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sansei6 napisał:

Tylko do 3 Bar pompuje?

Taką małą ręczną, którą każdy wozi ze sobą, też wiecej nie napompujesz. To taka pompka emergrency, w domu trzeba mieć porządną :)

Edytowane przez JWO
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...