Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przed siódmą rano popijając kawę wszedłem na alledrogo, później na centrum rowerowe i zamówiłem siodło a żeby wysyłka była za free to dorzuciłem hample, o tym siodle myślałem już chyba z trzy lata temu ale zawsze jakoś odkładałem zakup a dziś przyszła paczka ;)
DSC05330.thumb.jpg.dcfbc93336cf70bd1965357c07d43567.jpg

DSC05332.thumb.jpg.dbca0b5fa42e18d9f7193ce79da8bb6b.jpg

DSC05341.thumb.jpg.e7fa7543e8f1c7d321c1f5297d56a59e.jpg

Pozdrower

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajko EKFan NW 32T z Kitaju (szło tydzień, pozytywny szok:D), podkładki pod to jajko (a "se" wrócę z ciekawości do konceptu Romet Zenit, na którym się jeździło 30 lat temu, hehe, wielkie mi "noweum" 1xXX), kółka Tacx 11t do XT 760, a dla młodego kółko alu tył 12" z torpedo i plastikowe kółka boczne. No i najmilszy zakup - prosty stojak serwisowy, taki na podłogę za 20 PLN, który okazał się o wiele lepszy niż drogi, ciężki i niewygodny wysoki stojak z Netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KurczakNorris napisał:

Dlatego się dziwię, że przyszedł do mnie już po tygodniu

Chinoli uderzyły zmiany w USA odnośnie ceł i opłat celnych i kierują się na EU i Rosję. Jak wybierzesz ALI ST SHIPPING to już chyba w 90% leci kontenerem do Paryża a potem Pocztexem z Komornik do ludzików w PL. Mają umowy podpisane z cainiao, a właściwie logistyka cainaio należy do grupy Ali i leci to zryczałtowanym frachtem. Ja ostatnio dostałem spodenki rowerowe zamówione w Sobotę - kurier Pocztexu przyniósł w Piątek. A zakupione do akwarium części na Allegro 3 dni później. Śmiechłem )

 

image.thumb.png.553a442a6dd736eccb2a1809c54f66c9.pngTu następny zakup, i tak już chyba od marca mam. Teraz w PL nie kupuje, jeśli jest na Ali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...