Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

DSC01077.png.530dc07567b10f37f0872dfceda73307.png

Trzecią tył rzutkę 5130
korbę 5100 i przez przypadek jajko 36t pod 96bcd więc domówiłem 36t pod 104 bcd
Kasetę 11/42 10rz bo do niebieskiego przy korbie z 28t 46t z tyłu to za dużo a 46t będę miał do innego na zaś 
Gripy do bieda accenta peak'a i niebieskie do marina stinsona, pójdzie flatbar po taniości, 
łańcuch 10s kmc, mini statyw, uprząż na kierownicę, drugie pedały dartmora nylon bo są bardzo fajne, zębatkę SS reversa 20t i komplet z 13t żeby mieć podkładki, stery kulkowe do krossa 24, któremu założyłem osobny temat na forum w dziale renowacje rowerów, adaptery is/pm i tarcze, w drodze są koła do krossa, sztyca i siodełko.

Pozdrow'er

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sobek82 Słowa klucz dla wujka  google to: "FSA Mega Evo". :) Przerabiałem to z suportem od Wheels MFG i mam nadzieję, że o to właśnie ci chodzi.

2018-05-23-14-45-58.jpg

Mam taki sam. ParkTool BBT-29. Gdyby twój suport okazał się twardym, aluminiowym, skręcanym osiowo pressfitem, to od razu kup dwa takie klucze. ;) Mówię ci, jak dociągniesz miskę do końca to jest beton taki, że aż alu na gwincie trzeszczy.

Sam osobiście drugi klucz w potrzebie kiedyś przydruciłem na garażu i nawet dawał radę... Ale niestety tylko przy dokręcaniu.  W drugą stronę nie ma opcji, trzeba konkretnie złapać... Inaczej tylko rys na mufie (i rękach) przybędzie.

2017-08-22-21-19-33.jpg
2017-12-15-20-48-24.jpg

Jak to jednorazowa akcja i szkoda hajsu na dwa wydawać, to ci mogę paczkomatem pożyczyć go na czas nieokreślony. Do wkręcania lub trzymania jednej strony się nadaje. W karbonową mufę było to dużo łatwiej zamontować niż w alu. Raczej szybko mi potrzebny nie będzie.

PS. Daj znać czy w ogóle myślę o tym samym narzędziu. ;)

Pozdr

14 godzin temu, Dokumosa napisał:

Orientuje się ktoś może, gdzie, w przyzwoitej cenie, można nabyć rolki do czujników zegarowych?

U mnie w pracy.

Koszt znikomy bo ten towar zazwyczaj jest jumany jak nikt nie widzi... Chcesz to załatwię kilka sztuk jak to tylko na potrzeby własne. :) Tylko, że ja wolne 2 tyg. mam teraz. W pracy będę ostatni tydzień miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy zakup. Dokupienie śrubek do tarcz Hope Tech na imbus, lepszych śrubek nie ma i nie będzie, najlepsze śrubki i najlepsze rozwiązanie przy dokręcaniu i odkręcaniu

 :thumbsup: ^_^

Awaryjne dokupienie najlepszych gripów na rynku, są też inne fajne gripy, ale te są najlepsze i najfajniejsze, najlepsze od najlepszych ^_^  

Awaryjne dokupienie mostka 35 mm / 35 mm, dobrze mieć w zapasie, lepszego jak na razie nie znalazłem, to znaczy znalazłem, ale nie tak lepszy, czyli taki sam, tylko z innej firmy, czyli na razie zostaję przy Tag Metals  :thumbsup:  

 

 

 

_Piotrek.jpg

_Piotrek.jpg

_Piotrek.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dokumosa napisał:

Mostek w zapasie? Jak strzeli obecny to już więcej i tak na rower nie wsiądziesz.

@Dokumosa Zenku, dla Ciebie części zapasowe w rowerze, wiadomo egzotyka ;) Jeździsz nie umiesz, to na co Tobie wydatki, przez 10 cm krawężnik nie przejedziesz, trzeba przeprowadzić rower, ręce się trzęsą przed takim dropem  :D 

Jedzie Zenek na Zawody. Pierwszy zakręt i w krzaczory, pyszczek porysowany, cały w pajęczynach, po chwili wychodzi z krzaczorów ... Ja się tak nie bawię  !!! :D :P 

giphy.gif?cid=ecf05e47odkgd4un9mjdwad3tn

_Piotrek..jpg

_Piotrek.jpg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Piotrek napisał:

@Dokumosa Zenku, dla Ciebie części zapasowe w rowerze, wiadomo egzotyka ;) Jeździsz nie umiesz, to na co Tobie wydatki, przez 10 cm krawężnik nie przejedziesz, trzeba przeprowadzić rower, ręce się trzęsą przed takim dropem  :D 

Jedzie Zenek na Zawody. Pierwszy zakręt i w krzaczory, pyszczek porysowany, cały w pajęczynach, po chwili wychodzi z krzaczorów ... Ja się tak nie bawię  !!! :D :P 

Do szkoły ty chyba miałeś pod górkę a za ciasny berecik zrobił swoje . 

Edytowane przez Tomek595
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj się troszkę zaopatrzyłem, bo starego szkuta, wiszącego w garażu pod sufitem chcę doprowadzić do zwykłego stanu użytkowego.. Na wszelki W, jakby główny przestał działać i trzeba będzie do serwisu oddać... Towar niska półka cenowa głównie...

2x opona KENDA 26x1,9 K1105 

komplet klamkomanetek SHIMANO ST EF-500

Kaseta SHIMANO CS-HG41-7 (nie wiedziałem, że już takich 7 mało na rynku)

Łańcuch SHIMANO Alivio CN-HG40

suport do korby PROX BSA-80

piasta przednia SHIMANO Deore HB-T610

komplet przód tył gumek do Vbrake (jakiś sh*t 3 kolorowy) 

komplet linek z pancerzami do hampli i przerzutek SHIMANO nie pamiętam jaki model, te z polimerową powłoką

i gripy ERGONa

całość niecałe 500... nie jest źle i bez rewelki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie zakupy doszedłem do wniosku że nie ma sensu iść w niższe grupy jak komplet dziesieciorzedowej deorki to koszt 500 zł plus do tego korba 5100 kosztuje 240 plus suport 60, alternatywnie korba sunrace z suportem na kwadrat z i blatem NW za 220 zł.

To nawet starego rupcia moszna odjaniepawlić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...