Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.02.2023 o 23:19, TheJW napisał:

Tym samym do rowerowej rodziny dołączył nowy członek, Orbea Oiz M Pro. :)

 

Kurła, ceny tych rowerów to juz z kosmosa 😮 widać przylatują :D.

Graty nabytku, choć u mnie kolejny to byłby juz na prund.

Chyba, ze Sobek mi poskłada coś za psi piniondz bo fabrykę chyba otwiera 🤣

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 nowe oponki wtb na zapas (Venture 40mm - na testy za te pieniądze szkoda nie wziąć)

na chainreaction sporo opon wtb ( wtym Riddlery) w cenie do 20EUR sztuka, 2szt z wysyłką wychodzą jak jedna u nas. Brać i wiać. Powyżej zamówienia 50EUR darmowa wysyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada starszych forum poprosiła wiodące sklepy, aby lekko opóźniły publikację fotostodołastory  odcinając łańcuch dostaw (tymczasowo)  . Król Ból przyznaję że porzucisz rzeźbę w złomie na karb zakupów wielkokabaretowych, nawet misy suportu masz przewymiarowane !!!! 😀😀😀 powodzenia i cierpliwość ponad dostawami!!

mi też dostawa obuta nie przyszła!  
Będzie w stolicy do przymiarki but zimowy 46 ale go brak.  Bez butów mróz przychodzi.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wertykalu.

Pewnie zwykłe niedopatrzenie ale odsyłać jej nie będę bo faktyczny rozmiar po pomiarze to 57 mm w porywach przy ciśnieniu 4 bary i 56,4 przy 2 barach. Czyli faktycznie jest to 2,25".

Opona bardzo dokładnie zrobiona. Odchyłki od powyższych milimetrów to +/- 0,1 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy spod znaku "Shimano OEM". :)
2x łańcuch Shimano CN-M8100 120l ze spinką
2x pin+oliwka Shimano do przewodów BH90
5x linka przerzutkowa Shimano Optislick
10 metrów pancerza Shimano OT-SP41

oem.thumb.jpg.c1f3c3ad955c17670e02eeea82d81ec4.jpg

Ciekawa sprawa z pancerzem. Dotychczas cięty na metry z opakowania serwisowego miał srebrne nadruki, a przynajmniej ja zawsze taki dostawałem. W tej chwili jest całkiem czarny w wytłoczonym "Shimano" co ok. 10 centymetrów. Cięcie kosztów, czy coś się zmieniło w samym pancerzu? Ktoś coś wie?
Nie mam już niestety w domu ani kawałka poprzedniej wersji żeby porównać...
Nie ważne...zerknąłem na opinie Allegro i wychodzi na to, że już od dawna jest w tej wersji. :)

@vincek urzekła mnie ta niezerwana naklejka do zrywania. :)))

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...