Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra. Mod to pewnie usunie, ale wyjaśnię. :)

W większości tego co jeździ po naszym kraju widelec jest przymocowany do ramy na jeden z dwóch sposobów:

Pierwszy i starszy, czyli rura sterowa z gwintem, przycięta na wymiar i dokręcana nakrętka sterów. (Czyli to o co pytał @Sobek82 i zdaje się, że taki masz.)

Drugi i nowszy, czyli rura sterowa widelca bez gwintu, ściągnięta mostkiem typu ahead i podkładkami.

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama jakość obróbki bez zastrzeżeń w zasadzie, ale widać delikatnie ślady po frezowaniu.

Pin trzymający obejmę, z jednej strony wygląda jakby go ktoś uciął obcęgami z marketu.

Jakość grafik to jakiś żart. Napisy przy obejmie mówiące o rozmiarze i sile dokręcenia, są praktycznie nieczytelne. Grafiki jakby lekko rozmyte.

Gdyby kosztował 150 zł, to byłoby ok. No ale 260 zł na Amazon, to już przesada i to mocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihau_ @ChuChu Polecam ZRace. Można kupić na Ali za ok. 40 zł z kuponami. :) Mam i jestem zadowolony, jedynie licznik mógłby być nieco niżej, żeby równał się z mostkiem. Od spodu można podczepić lampkę, latarkę lub GoPro.

@RabbitHood na wosku jeżdżę od kilku miesięcy zarówno w szosie jak i MTB, nie zamierzam już wracać do standardowych olejów do łańcucha. ;) Nie polecam Momum, szczerze polecam Pro Wax od Bike7. 

Co do zakupów, to wczoraj zamówiłem, a dzisiaj odebrałem lewą klamkę hamulcową Shimano BL-M8000, bo jazda na jednym hamulcu jest mimo wszystko trochę stresująca. :)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, TheJW napisał:

Polecam ZRace

Mógłbyś zmierzyć ile mm szerokości ma obejma do mocowania na kierownice? Wygladą na dość wąską i zastanawiam sie czy będzie pasował do kiery szosowej Pro Vibe Aero. Dedykowany kedge do tej kiery majątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...