Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Klamka apexa1 za 150 z centrum rowerowego, taka winna być max cena tej klamki, zwanej klamkomanetką 1x 😉
Tył rzutka grx400
klocki do szoski 
drugi avid bb5r 

DSC06152.thumb.png.c08be97ba05d56c2cf9f74cbf70e6a47.png

po wszystkich nieświeżych dojdzie klamkomanetka 4700 i druga opona Schwalbe G-ONE Ultrabite bronze do projektu śmietnikowa karbonarra z suportem na kwadrat, cała na biało, po klejeniu, szlifowaniu, matowieniu, nakładania podkładu, bazy i lakieru z elementami holograficznymi 😉

Pozdrow'er😘
 

 

Łona dowalił tym utworem że w stodole nyple odkręcają się od szprych przy wibracji membran.

  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywoziłem złom do skupu, sto kilo wyszło, 66 zł w zaokrągleniu, pytam chłopa- rowery jakieś są? Jeden wrzuciłem ostatnio do kontenera, zaglądam leży BMX, jeszcze trzy rączki do łopat odkręciłem w tym jedna do fiskarsa, akurat się przyda bo mi psy pogryzły 😉
Trzynaście kilo żywca wyszło,  czyli przy wykupie 2 zł za kilo.

DSC06405.thumb.png.786580719d93e232e91dac0147ca6c5f.png

Reszta na ZFOR

Pozdrow'er😘

  • +1 pomógł 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w małej wsi, a gmina ma 2,5k mieszkańców więc jest mało rowerów na skupie, muszę odwiedzić przy okazji zawitania w Szczecinie tamtejsze skupy, choć jak sięgam pamięcią, dawno temu pytałem się w jednym ze skupów o rower, to wszystkie w miarę sprawne były odkładane na bok dla jakiegoś zaznajomionego jegomościa co przyjeżdżał busem i wszystkie zabierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2023 o 13:00, CoolBreezeOne napisał:

He, he... @Sobek82 wiesz jakie mam zdanie odnośnie gładziutkich nawierzchni. Na samą myśl już się nuuuudzę ;) Ale, tak tak, czekam na te wiosenne testy z niecierpliwością. W dobrym towarzystwie wszystko można znieść :) Może uda się jakiś zaciąg wśród forumowiczów na wypad zrobić. Nawet mam pierwszego kandydata do peletonu: @Zbyszek.K - na pewno nie odmówi ;) 

Musimy wymienić się numerami telefonów... bo ja czasem tutaj nie zaglądam z dwa dni ;) tak jak teraz. :) jestem dziadkiem na pełen etat i czasem brak mi czasu. Jak widać szosa już przypięta do ternażera... 😋

Zdjęcie WhatsApp 2023-11-06 o 12.52.41_086109e0.jpg

Edytowane przez Zbyszek.K
Dodałem zdjęcie
  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 9 latach ze sztycami KS i ich manetkami 2x postanowiłem zmienić na coś modniejszego, ale manetka pod kierownicą nie jest dla mnie. Niemniej jednak - to jest manetka tranzx w sensownej cenie. Fajna jakość wykonania, kształt dźwigni daje wrażenie symetryczności z manetkami srama i duży i niezły zakres regulacji. Gdyby ktoś szukał czegoś taniego to polecam:

https://www.olx.pl/d/oferta/manetka-do-sztycy-regulowanej-dzwignia-do-sterowania-sztyca-regulowana-CID767-IDVc4Rq.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliexpress:

Blat Deckas 13PLN

Blat ZRACE 15PLN

Kółeczko  i dzwonek po 8PLN

Śrubki 7PLN

Część z wysyłką w cenie, część z wysyłką za 4.20PLN. Po okresie posuchy zaczęły się trafiać w miarę atrakcyjne oferty.

image.thumb.png.c1797598a72518dddeafcdc70683711b.png

Aliexpress cd:

Kolejny Deckas za 12PLN

Chwyty 8PLN

Piasty 122PLN (z oferty -10PLN za każde wydane 70)

EZMTB 2022STD z metalowymi końcówkami 20PLN (dzisiaj jest za 18 z darmową wysyłką..).

image.thumb.png.957aa7c5169823bc3e5e9c93affba027.png

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To chyba ten choice na początek miesiąca, bo jak ze 3 lata nic nie zamawiałem z AliExpress to w tym miesiącu chyba ze dwie stówy na tonę takiego niepotrzebnego gówna po 6-14zł wydałem.

U mnie to bardziej był koniec miesiąca.. ale faktycznie te oferty kup 3 rózne produkty po 8.60 z dostawą w cenie wciągają... muszę się opanować- jest ciężko

image.thumb.png.54cfa61267b438d8eea2c4686cdbbc89.png

image.thumb.png.98dd7d763a2598d439a2528b9ba5508d.png

image.png

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Miałem taką lampkę, jeszcze z inną nazwą, świeciła dobrze, ale mocowanie jest za słabe na spory ciężar lampki, rozpadło się po ok. dwóch miesiącach. Sprzedawca przesłał mi inną pasujące aluminiowe, z tym że bez obrotowej platformy. Trzymała się już pewnie, ale bez tego obrotu było dosyć niesterowna. Sprzedałem za półdarmo. Na twoim foto nie widać jakie jest mocowanie, może już poprawili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...