Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Na dodatek kierownica pochylona w dół.

Zawsze mnie bawią i nieco zastanawiają takie wyceny. Niech będzie że nawet wydał te 800 zł.

Po pierwsze, po założeniu części od razu tracą na wartości, bo przecież są używane. Nie są w pudełku, prosto ze sklepu. Wątpię żeby także dołączał paragony żeby mieć gwarancję, za co też się płaci przy zakupie.

Po drugie, ludzie chyba zapominają, że wcześniej też mieli opony i napęd, które jakąś wartość miały.

2450 zł za taki rower, to dużo za dużo. Szkoda że ogłoszenie jest takie a nie inne, bo w zasadzie rower całkiem ciekawy. Tyle że pewnie za jakieś 1000 zł mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2022 o 18:00, skom25 napisał:

Uwaga, profesjonalny

Chyba dawno nie zaglądałem na oeliks, bo spodziewałem się, że pisanie że coś jest "profesjonalne" tak na zachętę do zakupu już wymarło...

"Doinwestowany" to kolejne takie słowo.

 

PS. No i oczywiście każdy ulep to obecnie "gravel".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A każdy ulepowy rower lub samochód, to Projekt...

Niestety nie umarło. Co jakiś czas wystawiam kilka rzeczy i jest tylko gorzej. Propozycje cenowe nie powiem skąd oraz ludzie, którzy zamiast danego przedmiotu, powinni kupić książke o gramatyce.

Żeby we własnym języku ojczystym nie być w stanie skleić jednego zdania. Będzie gorzej, co widać nawet na Forum. Co jakiś czas rejestruje się tutaj jakiś dzieciak, z pytaniem o miejskie DH. To jak oni piszą, to jest absurd i wstyd.

Wracając do OLX. Wystawiłem praktycznie nowe buty Shimano za 350 zł. Facet mi pisze że da 200 zł i przyjeżdza po nie za chwilę. Odpisałem że w tej cenie jeden but...

Opony za 350 zł. Propozycja 250 zł...

Czyli na Dzień Dobry, obniżka o 30-40%. To są te słynne "negocjacje", a właściwie to jakiś idiotyczny proces myślowy.

Chyba trzeba wystawiać za 500 zł zamiast 350 zł, a potem robić obniżkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko olx, zarejestrowałem się ostatnio na "vinted" żeby pozbyć się niepotrzebnych ciuchów bo przeprowadzka na horyzoncie. Wystawiłem np. koszulki polo wólczanki po 20 zeta (świetna cena, nowe 100-120) to piszą, że wezmą np. 4 sztuki ale po 10 xd To już wolę to chyba zanieść do jakiegoś punktu PCK

 

Edytowane przez Mihau_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam Ci powiedzieć... Ja od aktualizacji do Android 12 jakieś dwa/ trzy miesiące temu, regularnie kilka razy w tygodniu dzwonię na numer alarmowy...

Niby zasada jest prosta. Co najmniej pięć szybkich kliknięć "Power", powoduje połączenie. Problem jest taki, że po aktualizacji telefon wpada w błędne koło. Naciskam przycisk, ekran się nie podświetla, więc naciskam drugi raz. Po chwili się włącza ale praktycznie od razu wyłącza, bo przecież były dwa naciśnięcia. Więc naciskam jeszcze raz i jeszcze raz...

Niestety nie bardzo czuć kiedy się wciska ten przycisk, więc ciężko stwierdzić czy się go nie nacisnęło, czy może jednak się nie włączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda :D

W Esker 4.0 mam pełne pancerze prowadzone na zewnątrz. Nie wygląda to dobrze, ale nie wygląda też jakoś bardzo źle. Za to jaka wygoda przy wymianie czy regulacji długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...