Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na mordoksiążce widziałem że mają jakieś promocje na komplety swoich zębatek, ale nie mam teraz jak podlinkować.

 

W każdym razie z tego co pamiętam obniżka była znaczna :)

Edit:

 

Mam:

komplet zębatek Trybo AM - 199zł (35/21 - normalnie 379zł)

komplet zębatek Trybo TR - 219zł (39/26 - normalnie 409zł)

 

https://www.facebook.com/trybogear/photos/a.1378849479033285.1073741828.1377166585868241/1623898157861748/?type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ano mają jeszcze chwilę do wiosny 2016 (choć realnie to te rowery już powinny być malowane)
Wiecie a może oni NAPRAWDĘ pokazują prawie gotowe (ale nadal proto), dają do testów, pytają, czytają co ludzie o nich piszą, słuchają? Mnie zastanawiało np dlaczego NIKT nie podał ani grama geo (nie wierzę, że nie mierzyli? Ale wierzę, że nie mogli napisać), i dlaczego wersja "niby ostateczna" nie ma np naklejki reynoldsa?

Wszystko się okaże za tydzień w Kielcach lub wiosną.. jeżeli będą dwa bidony to ani chybi mamy tu szpiega :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już po awatarze widać że Kubim'a koła kręcą! ;)

 

Jasne że da się, ale komu by się chciało gumami żonglować? W dodatku przełożenia szosowe insze od żwirkowych no i kasetę by trzeba było podmieniać  :whistling:

 

No i według mnie "zwykły" Ascent wygląda nieco smutniej bez opcji brakeAway:

 

ascent-frame.jpg

...oraz porównanie siedemsetek żwirkowych ze średnimi kiszkami wertepowymi:

 

Ritchey_Ascent_steel-touring-bike_comple

 

Ritchey_Ascent_steel-touring-bike_Mounta

 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to model dla dzieci/młodzieży? 26"? ;)

 

Ramy inne, fakt panie Prezesie, alecz geo to samo...bardziej mnie kłuje w tym(słabym) porównaniu zapodanie innego kierownika. Zmyłka okrutna!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie zaciekawiły sklejone w Paincie obrazki najnowszych, głośnych rowerów Kross - skrobnąłem małe mierzonko :) Jako skalę przyjąłem ERD obręczy (założyłem że w obu rowerach są WTB Scraper w odpowiednich rozmiarach), więc pewne odchyłki na pewno są. Zwłaszcza że na grafice koła były lekko jajowate. Ale już widać ciekawe rzeczy... Bardzo ciekawe. Ile w tym błędów grafika a ile zamysłu projektanta to się okaże po odtajnieniu tabelek z geometrią.

Pure Trail 29"

Smooth Trail 27,5"

 

Edit: czy tylko ja uważam że grafika/projektanta poniosła wyobraźnia?

Edytowane przez djzatorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Długo MASI kryło detale roweru  kryjącego się pod nazwą Giramondo.
Pojedyncze foto na instagramie lub fb.
2016-masi-giramondo-loaded-touring-road-


Koniec końców jest na ich stronie
Niestety zamiast żółci wybrano truppo bianchi
weblrg.jpg
Dużo oczek, zero linek u góry, miejsce na wachlarze, wysoka sterówka - ładnie ładnie...
Tylko ten ogon taaaki długi.. No i rozcięcie od tyłu :)

aaaa i jeszcze jedno, najlepsze - cena całego roweru - tysiąc dolarów.

ps: dzjatorze - ja nawet w profil z foto nie wierzę podłożony w cadzie a co dopiero taka licha grafika.... Myślę, że jeszcze tydzień i będzie więcej wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki filmik 'Dirty Kanza 2015' który pokazuje sens graveli (tak wyśmiewanych w PL)

 

i apropo ostatniej mini dyskusji na temat szerokości w przełajkach, taki oto pacjent który przyjmuje kapcia 45mm przy zachowaniu osprzętu szosowego

 

advocate-cycles-lorax-gravel-cross-touri

Edytowane przez thomasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Krótki filmik 'Dirty Kanza 2015' który pokazuje sens graveli (tak wyśmiewanych w PL)

wyśmiewajo? Prymitywy jakieś... :D

A ten drugi kolorek znajomy... widzę, że teraz albo pomarańcza albo zgniło jasno-zielono-żółto-wpadający-w-stare-złoto :)


ps: gdybm mieszkał na Suwalszczyźnie, w Brzydgoszczy albo.. Poznaniu pewnie bym se taki kupił i te laczki 33mm zostawił. 
ps2: ciekawym czy na fali mody pojawią się jakieś nowe/stare wzory w wielkości właśnie 700x45c, było by zacnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy w PL w ogóle dałoby radę poprowadzić trasę ponad 300km tylko szutrami... ciekawe czy gdziekolwiek w EU byłaby taka możliwość... może przez tą ciasnotę cyclocross wygląda tutaj tak jak wygląda (czyli  klasycznie, po belgijsku, pętla za pętlą... ale przynajmniej można zrobić widowisko dla mas:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

ciekawe, czy w PL w ogóle dałoby radę poprowadzić trasę ponad 300km tylko szutrami... ciekawe czy gdziekolwiek w EU byłaby taka możliwość... może przez tą ciasnotę cyclocross wygląda tutaj tak jak wygląda (czyli  klasycznie, po belgijsku, pętla za pętlą... ale przynajmniej można zrobić widowisko dla mas:D)


Heh, to raczej niemożliwe. No może poza Rosją. Tam coś takiego na pewno by się znalazło. Pisaliśmy sobie ostatnio tutaj, że ludzie nie mają świadomości albo zapominają, jak duży to kraj, że sam stan Oregon, to taka większa Rumunia. Oni mają takich dróg sporo zwłaszcza na zachodzie - Oregon, całe Utah, albo takie Saline Valley Road w Kalifornii ze swoją Doliną Śmierci czy Denali Highway na Alasce to dirt-road'y wręcz kultowe nie tylko dla rowerzystów i motocyklistów.


A co do widowiska dla mas, to już niedługo 2-ga edycja Red Bull Velodux. Będzie się działo. :)



 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej tam.. mniej czy więcej tu czy tam. To samo jest z górami. Większość z nas jedzie samochodem w wyższe góry (Włochy, Austria, Szwajcaria, Słowacja, Czechy) żeby pośmigać na konkretnych stokach MTB. 

To samo z gravelami, co stoi na przeszkodzie, żeby wybrać się na konkretny wyścig po za swoje podwórko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...