Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

i tylko odpowiedź na pytanie "kto to zrobił" umieszczono dyskretnie ;) wow!


Made By Mister Orłowski. Szkoda tylko, że to zrzynka z Cinelli Mash. ;)

No i zastanawia mnie, jak taka sztyca na wybojkach i korzeniach pracuje, przy jednoczesnym maksymalnym przycięciu ogona. Chyba stalową doopę trzeba mieć. :D
Choć pewnie ta filigranowość wiele rekompensuje.

 

ale za to w dół


Prawda, że ładnie mu to idzie? :)


A Ci Amerykanie, to naprawdę powariowali z tymi przełajakami - co rusz jakiś wypust i często bywa, że stalowy.

Także Columbus, zachęcające prześwity, ciekawe malowania i bez kompromisów jak to ma miejsce w przypadku niektórych customów.

Wraith Paycheck

strona www: http://wraithfabrication.com/products/the-paycheck
pełna galeria z Radavist'a: http://theradavist.com/2014/11/spectral-shred-machine-wraith-fabrication-paycheck-disc-cyclocross-bike/#13

Wraith_Paycheck_Disc_CX-25.jpg
Wraith_Paycheck_Disc_CX-7.jpg
Wraith_Paycheck_Disc_CX-23.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak niedawno temu zapowiadałem Robs'sonowie w końcu zaczęli oferować tłuste fele z wycięciami.

 

http://www.robsson.de/en/wide-rims/cut-out-rims/

 

Ceny w przedziale 80-90euro chyba biją i tak wszystko co udało mi się w sieci znaleźć także jakby ktoś chciał...

 

cut-out-rim-rm100-26-black-anodized-32-s

 

 

 

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sam se zmień monitor Prezesie. :P U mnie nówka sztuka stoi, matowy i pięknie wyświetla!

Na tym zdjęciu ten sarnowy złoty jest tak "złamany", że prawie w jakąś zieleń wpada i rzeczywiście pasuje do tego A-Train'a. :)

Nawiązując jeszcze do zawsze burzliwych dyskusji o kolorach ;), to SuperStar Components wypuścił takie oto oczo-yebne (nie zabrakło oczywiście kontrowersyjnego różu) sztyce, kierowniki i mostki.

A wracając do rowerowej nietypowości tego wątku, to natknąłem się na ciekawą fotkę...Wygląda na fajną zabawę i zgaduję że Holandia (?) :D
Edit: to jednak USA, a dokładniej Milwaukee (http://www.adventure-journal.com/2014/11/the-daily-bike-the-icyclists/)
29ern6b.jpg

 

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

no jeżeli moja sarna jest złota... to Ci nawet matowy monitor nie pomoże :D trzeba było brać półmat albo,, odwróć go bo masz ustawionego tyłem, wystają Ci kabelki na środku? no właśnie :D
Zabawa przednia, ale w tym roku chyba na otwartej powierzchni w tej części Europy nam nie dana. Podobnoż zimy nie będzie.

I jeszcze jedno - TO NIE RÓŻ! TO MAGENTA! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nooo, widzę że dowcip Prezesowi się wyostrzył. :D

Monitor dobrze mam ustawiony (przodem), a patrząc na tu i ówdzie wrzucone fotki Sarny, to sam musisz przyznać, że ten lakier się rożnymi kolorami mieni.

Koniec kolorowego OT. :)

Tego 2w1, wash&go Fenix'a już widzieli?

http://www.bikerumor.com/2014/11/14/pbe14-tricky-fenix-full-size-folding-travel-bike-switches-easily-between-road-mountain-builds/

fenix-bikes-folding-full-size-road-and-m
fenix-bikes-folding-full-size-road-and-m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby fajne, ale z przyzwyczajenia do przełajki za nisko mi spada ta pozioma rura, zapewne to kompromis w geo ...może bym nawet myślał o tym przychylnie ale cena $2,175 za frameset wystarczająco ostudza zapał


 


....i tak oto kolejny wieczór mija zwieńczony stwierdzeniem 'eee karwa drogo....już myślałem że coś, gdzieś...a jednak nie, jednak taniej mi wyjdzie u Rychtarskiego zamówić'   ;)


 


 


ale ten poprzedni niebieski jeszcze bardziej ciśnienie podnosi   ;)  :thumbsup:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym nr. Bike boardu trochę testów fat bików w tym jednege z najtańszych na rynku moongose'a Argusa.Ehhh tak sobie czytam wątek i dumam. ROK 2014 jest dla mnie wybitny...początek roku zakup tytanowego retro MTB dla ''starej'' ....półrocze pod znakiem on one fattiego.... z końcem roku monster made in Poland ...Romet 29x3.0 i 29x2,25 ehhh życie jest piękne;)

Edytowane przez sztopi17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...