Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

The low weight is helped by a carbon fork in the front from Colorado’s Niner Bikes

Czyli chyba z RLT 9, tylko nie pomalowany

 

ED: jeszcze taka ciekawotska w temacie prostych widłów przełajowych (co prawda nie węglowych) mi się przypomniała:

 

P1090772.jpg

 

zwykły mosso pod mtb 26", jak widać całkiem ładnie siedzi w przełaju

Edytowane przez panSocjolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a czy Wy też czujecie, że dawno wymknęliśmy się poza ramy tematu? :) )

 

Panie Prezesie, też mną targały takowe wątpy niedawno, ale poczytałem Intro od Ojca Założyciela i dojechałem do wniosku że przyzwolenie i namaszczenie dostaliśmy na wariactwa i hucpę wszelakie...byle tylko nie za dużo spesia(chociaż Adamosowe wrzuty wywołały zwilżenie spojówek) i innego kolesia i będzie cacy  :thumbsup:

 

A i jeszcze tak zeszłoNAHBSorocznie:

 

Stijl Iron Man:

Stijl-Ironman-29er-hardtail-mountain-bik

 

Stijl-Ironman-29er-hardtail-mountain-bik

 

Stijl-Ironman-29er-hardtail-mountain-bik

 

Stijl-Ironman-29er-hardtail-mountain-bik

 

 

POZDRo-:ver

Tak kiczowaty, że aż ładniutki, nieprawdaż? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z grubych protoplastów, obecnie wypuszczony z unikatowym, karnawałowym makijażem w ilości skromnego pół tysia - pany i panny, lejdis and dżentelmen oto Surly OPS Pugsley L.E.:

 

 

surly-ops-pugsley-limited-edition-4279-p

Śliczny!

surly-ops-pugsley-limited-edition-%5B2%5

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooopsie! Mea culpa, szukałem tylko słowami-kluczami-pełnymi-nazwami, miałem jednak wrażenie że gdzieś się już tu prezencił tenże Pug ;)

 

POZDRo-:ver

p.s.: w nawiązaniu do Twego wcześniejszego posta - są dostępne u Charlie the Bikemonger ;)

 

http://www.charliethebikemonger.com/surly-ops-pugsley-limited-edition-4279-p.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P. Kazafaza zapytał:

 

Tak kiczowaty, że aż ładniutki, nieprawdaż? ;)

 

----------------------------------------------------------

 

Myślę, że ten Stijl do granicy kiczu dotarł, ale jej nie przekroczył.

Malowanie jest oryginalne i estetyczne w przeciwieństwie do

pstrokatych wzorków produktów wypuszczanych masowo.

Rower jest świetnie wyrzeźbiony w każdym detalu. Żałuję tylko, iż kulawy...  

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Właśnie chciałem wrzucic a tu już jest :)

 

Ciekawe tylko dlaczego wsadzili tam ZTR-y a nie jakieś przyzwoite, półtłuste obręcze...

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Chyba już wiem :verymad:

 

ROOSTER-PROTO-5.jpg

 

WTF????? To jest miejsce na oponę???

 

Więcej detali na Twentynine Inches

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

ROOSTER-PROTO-5.jpg

 

WTF????? To jest miejsce na oponę???

 

(...)

 

Najzabawniejsze że według projektanta jest go dużo nawet z przednią przerzutką :D 

 

 

 

Tyre clearance shot and also put a front derailleur on with direct mount adapter - loads of room! 

 

Szczegóły na Singletracku...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

hem..hem...hem...

 

Pozostaję sceptyczny... Twardzioch na szerszej niż Flow P35 osiagnął już niemal przepisowe 3 cale, czyli 74mm po najszerszości. Czyli ile może mieć na ZTR-ku? 68? 70? Przód-tył to i może jest tam miejsce, ale na boki jakoś tego nie widzę. Przynajmniej na przyzwoitej obręczy, na której i z cisnieniem polecisz i z szerokością...

 

Bedziemy przygladac się i śledzić...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam - gdyby Knard'zik wyłysiał i został napęczniałym bratem np. Big Apple'a to zapewne byłoby cacy...ale i tak potrójnej zębatki tam nie widzę! Może fota z powodu niedoświetlenia i cieni nieco przekłamuje reala, ale chyba przednia rzutka ustawiona jest tam w pozycji środkowej, a trzyrzutka ma przecie dłuższy wózek więc piknie by cięła gumę lub wręcz ją zatrzymała! 

 

Mimo wszystko HR podskoczyło - poszerzana sterówka w sztywniaku, no i ten kolor! 

 

Edycia: Sterówka fajnie że zmienną jest, ale dół QR15 by się zdał do kompletu, no i jak tam mają wleźć trzy zęby i kapeć na szerszej obręczy to ja jestem zielony mimozemścian!

 

150284_10152574304959447_1552950383_n.jp

 

POZDRo-:ver

Edytowane przez kazafaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Salsa Beargrease o zachodzie słońca, gdzieś na zamarźniętej fińskiej rzece. Musicie przyznać, że Surly szył swoje obrączki jak na miarę do kolorystyki ramy Salsy. :)
Kcem chociaż trochę na nim pojeździć... :wub:
1655997_586393641444923_1417308569_n.jpg
 


I jeszcze śnieżne zabawy w Dolomitach...

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...