Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
Takie traski to ja pokonuję na osakwionym trekingu.

ŁOOOŁ!!! Ty to jesteś.... No no...

 

Roberto roberto ...chyba tylko tutaj jeszcze Ciebie nie było.. Chyba nie "skumałeś" przesłania umieszczenia tego filmiku tutaj.To nie wątek z serii "Gdzie to ja byłem i co widziałem czego Wy nie ujrzycie...."

 

 

(ps: bo Ci zaraz co niektórzy podeślą zdjęcia gdzie i bez sakiew nie zaglądasz... :) )

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ale żeby nie skupiaćsię na nic nie wnoszących wpisach... :D
Ukochana Vanilla a raczej jej racingowy odłam Speedvagen na swoim flickruy wrzuciła dwa kolejne przełaje. Noi muszę przyznać jak ich "klasyczne" malowanie (napisy, pasy, logo itd) mnie urzekły tak wersja "Zaskocz mnie" już nie bardzo. "Zaskocz mnie" - tomalowanie w którym zamawiający zdaje się na inwencję twórczą malującego, a dokładniej do palety kolorów bazowych. Bo szablon jest mniej więcej ten sam.. No ale my tu za dużo gadu gadu. Przełaje raz, dwa:

10857898724_3fe423545f_z.jpg

10808205515_9a207f16a0_z.jpg

(na szczęście tradycyjnie wszystko od piast po mostek w barwach S.V.)
i za to osobiście kocham ich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie czepiajcie się. Kolega Roberto już w wątku "Rower na Kaukaz za tysiąc złotych" chwalił się, że rowerem z sakwami wszędzie przejedzie. B)
A skoro ON tak napisał, to tak musi BYĆ. ;)


 

 

"Zaskocz mnie" - tomalowanie w którym zamawiający zdaje się na inwencję twórczą malującego, a dokładniej do palety kolorów bazowych


Czyli że jak, kupujący nie wie jak pomalowany rower dostanie za worki Łoszingtonów? :w00t:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

podobnoż tak, no ale takim twórcom chyba można zaufać (czasem bezgranicznie)


No to naprawdę trzeba ubóstwiać markę, żeby za tak ciężką flotę brać kolor "w ciemno". :) Chociaż, jak już sobie tutaj przedyskutowaliśmy, dla niektórych kolor to 77-óma woda po kisielu. ;)

A tak wyszedł "Do Everything Bike" dla Deb od 44Bikes. 8,6 kila całości w dobrej stali... :sorcerer:

1460154_602229469814649_822684709_n.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...