Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kurde, Ivan! Że my w tym roku nie puścili trasy wyścigu przez Odrę wpław... Taka strata ..  :devil: 

A co się tyczy przełaju, wolę dziś i babeczki w akcji. Przesłodkie. Niestety chyba tylko dla tych z mordoksiążką :(
https://www.facebook.com/GeoffreyKabush/videos/940350559371420/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Czy to je monstercross w 0:16 - 0:17?
 

Też zwróciłem uwagę na ten rower w stawce. :) Wygląda na jakiegoś vintage emtebecza 26" z dirtdrop bar'em.

 

Ehh, jeżdżę tak codziennie singlem po mieście


Hehe, chciałbym to zobaczyć. Dzień, jak co dzień - "ślizgam się po maskach samochodów i rzucam rowerem w dal na 3 metry". :D Niezły fantasta jesteś Mike. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady - wiadomo że nie o to chodzi :)

 

Ale jazda w miejscach w których jest bardzo mało miejsca, ścieżki wzdłuż wszelkiej maści płotów, przerzucanie roweru, sporo biegania i pokonywania wszelakich przeszkód terenowych - jak ktoś nie chce łapać za słówka to raczej się domyśli że chodzi o jazdę miejską z przygodami  :thumbsup:

I myślę że w przeciwieństwie do wielu osób na tym forum głaskających swoje ramy nie mam raczej większych problemów z rzucaniem rowerem na 3 metry  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - czy jest tu ktoś, kto byłby w stanie pomóc mi z wyceną przełajówki? Właśnie przyszedł nowy GT Grade i poprzednia stalówka będzie szła na sprzedaż, ale nie mam pojęcia, ile realnie mogę za nią chcieć. Chętnych do pomocy zapraszam na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

MikyBaloon honorowym gościem SP2016?  

O nie, na Paprykarz to inną stalówką, nie tą do rzucania :)

 

Chyba że chodzi Wam o konkretny "rzut w dal rowerem na powierzchni płaskiej" który na te trzy metry jest zapewne trudny, bo przez płot i po skarpie odległość liczy się po łuku  :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czekamy na foto i kilka słów.

 

Zapytam nieśmiało czy to może wersja ślunska z wyngla?

 

Nie, niestety wyngel poza zasięgiem cenowym dla biednego studenta ;) Amelinium na 105 11rz i hamulcach Tektro HYRD. Zdjęcia i relacja w przyszłym tygodniu, muszę jeszcze wymienić korbę od razu, bo 52/36 w teren to jakaś pomyłka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Zero komentarzy? Czy już był ten rower, czy może fota wam się nie wyświetla?

 

Wyswietla... Ale raz, nie do końca się to-to z tematem kompiluje a dwa kopia oryginalnego safety bike'a zrobiona w Hamburgerowie? Moim zdaniem fail :)

 

 

 

To chyba Stefan Bilenky we własnej osobie

 

Dobry jest :)  To się nazywa wysoka główka ramy :D

 

 

 

może na Paprykarzu 2016 będziemy rzucać całym rowerem?

 

Byłoby jak na SSEC :)

 

 

 

Tektro HYRD

 

Czekam na opinie. Bezpośredna konkurencja przyszłych wyborów to Juin Tech R1

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyswietla... Ale raz, nie do końca się to-to z tematem kompiluje a dwa kopia oryginalnego safety bike'a zrobiona w Hamburgerowie? Moim zdaniem fail   :)

no fakt, do końca nie, ale jeśli ten temat będzie się zamykał na takie potworki, to koniec świata ;) Poza tym, zdziwiłem się mocno, że tak bez echa, totalnie przeszedł, w końcu niecodzienna maszyna. Dlaczego fail?

Edytowane przez am400d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat się nie zamyka, temat łyka ale bez głośnego pierdnięcia ;)
Choć kiedyś wspominano tu już: rowery-drabiny, bicycle cyrkowe, siedmiokołowce i sierotka Marysia itp to nie jest coś o co głównie chodzi w tym wątku.


Ale żeby nie było gadane i gadane: pewnie większość widziała, niby karton, niby zero oczek pod bagażnik ale kurde serce mocniej zabiło (choć pewnie tyłek by bolał po pierwszych 15km w Bukowej)

Seven-Months-of-Shredding-on-the-Santa-C


ps: a z ciekawostek - kto zauważył, że Przemkowi aka Głowie aka Strzała Północy do CdFa weszły staruśkie V-clavy? A to przecież 700x41!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

do CdFa weszły staruśkie V-clavy? A to przecież 700x41!


Pewnie trochę tarło, skoro piszą, że nominalnie to 35c z błotnikiem to max. dla CdF'a?

No właśnie i więcej tych rowerów Panowie, więcej wklejamy.

Dwa kolejne, wygrzebane na niemieszkowym forum.

Jeden ich - Boombtrack Hook

1919491-wlj8ngnrcemb-img_6742-large.jpg


Drugi nasz - Orłowski.

22419137071_b17e0e4396_c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...