Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Łotewer  :whistling:

 

Usiadłem, popedałowałem i poczułem się jak na bujaku babuni. Może jego osobiste sztuki są inne, te które probowałem miały bardzo wyprostowaną, bułkowozową pozycję...

 

Należały do zawodników podobnego mnie wzrostu...

 

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

.. ale linka od hamulca powinna pójść dołem bo tak umiejscowiony hampel przeszkadza w montażu bagażnika.
Ostatnio "przypadkiem" poprzyglądałem się dokładniej za to wspominanemu tu WeekenderDrop'owi:
fairdale-bikes-2016-weekender-drop-black

Za jakąś chwilę powinienem wiedzieć jak z cenami na Pl i dostępnością samych setów rama+wideł. 
Na pewno wchodzi 700x42, gdyby realne 700x45 wchodziło to można by powiedzieć - "wow?!". Nie ma co prawda mimośrodu ani reg. haków ale niezłe geo odbiegające od "trekingowych" ogonów jak w Szpecu, Bombtracku czy nowym pięknym marinie. 
Można by rzec, że z nowym auhorem idzie łeb w łeb, z przewagą tego ostatniego pod względem ilości oczek na widle (ale znów masywniejszym względem Weekendera). 
Tylko czy przyglądaliście się położeniu oczek w Authorze? Trochę nie rozumiem dlaczego są dokładnie "w bok" tak co by torby, bidony wystawały najbardziej po za rower :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

BTW, dzisiaj ważenie czemodana, jak będzie zapas to spróbuję ze dwie puszki Goldena przytargać.

Mój Ty Drogi..ciiiiii ale nawet nie wiesz jak trafiłeś z sedno! Prezesowa ponaleje Ci drugą dokładkę ogórkowej ;)

A co do miłostek, sam jestem ciekaw w czym przyjdzie się zakochać w ten weekend... ;) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe, choć ja się nie zwilżam - w przełajce przesiadłem się z BB7 Rd na Spyre i zauważam iż potrzeba im większej siły aby zablokować koło. Śliczne są i ładne, ustawienie o wiele szybsze, ale jednak wolałem BB7 na tyle że...chce ktoś kupić zestaw Spyre? ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Kupujesz, naprawiasz, picujesz i sprzedajesz drożej.

Są też ludzie, którzy zwyczajnie co roku kupują bardzo drogie nowe rowery, a "stare" sprzedają za pół ceny.

Mam kilku takich znajomych, co potrafią kupić rower za 14000, a za rok sprzedać koledze za 5000, bo się znudził i chcą coś innego. Ale to nie częsty przypadek. Żeby sklep zapełnić trzeba kupować rowery uszkodzone i naprawiać. To jasne, że Helmut nie sprzedaje roweru za połowę ceny w idealnym stanie po roku, czy dwóch nie jeżdżenia nim.

Przeglądasz niemieckiego ebaya albo masz dojścia do serwisów, czy innych miejsc, gdzie trafia złom. Kupujesz, naprawiasz, picujesz.

Edytowane przez Mateusz30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...