Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

Ogromny minus za niewymienialny hak. Tego nie kumam...

 

Hmmm... A po co Ci w stali, szosowej, wymienny hak? Jedyny raz jak miałem w stalówkach wymienne haki to było w Romku i Nimbusie... Ale to były haki do konwersji SS...

 

Szacunek..

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

... paskudny wygląd, brak tłumienia i regulacji do wagi rajdera...

 

Wspaniały, przepłacony kawał złomu  :verymad:  :yucky:  :down:

 

 

 

 

 

Na forum ritcheya tak dokładnie stało się kolesiowi.

 

 

Bad luck mate...

 

Ciągle uważam, że w stalce wymienny hak to zbytek...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...ciężko wrzucać coś zaraz pod takimi specami jak Revelate czy Porcelana (zauważcie, że nie wrzucono apidury :) ) ale..

Packman dla juniora pewnie mało kogo tu interesuje..

DSCN1706a.jpg

Ale może Packman basic ?

basic1a.jpg basic2.jpg
i jeszcze widok na dystanse (frezowane z trwałej gumy) oddzielające torbę od kiery, pozwalając lepiej ułożyć pancerze czy .. palce na baranku.
basic3.jpg

(wybaczcie za logo wszędzie ale to foty na fb i www no i wiecie...)

Zawiesia na stałe, dystanse, kieszenie z tyłu (czyli od kierowcy) na stałe w sam raz na tel, nóż czy banananasa. Ja tam wożę kompakta na szybkie strzały i okulary co by nie zgubić.
Zmiany w stosunku do zeszłego roku: 80% powierzchni to materiał powlekany mieszanką PCV i PU zamiast cordury dzięki temu mniej będzie namakała, brudziła się i łatwiej poddawała czyszczeniu. Miejsca najbardziej narażone osłonięte kawałkiem porządnej (tak naprawdę chyba najlepszej na rynku) cordury 1000d.
Oczka plastikowe u góry i dołu dające możliwość przytroczenia dodatkowego bagażu.
Dla wielu najważniejsze: cena 135zł. Dla osób z forum przesyłka po mojej stronie (jeżeli weźmiecie ekonomic a nie pocztex).


Model XPL uszyty ale niestety nadal walczę z podwykonawcą dystansów, a on walczy z materiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna próba sprzedania gumiatego mostka... :/ słowa "amortyzowany" i "mostek" nie powinny powinny być używane razem, nie wiem ile razy będzie to jeszcze wałkowane... Może by tak gumową kierownicę? Panie jak to amortyzuje! Do tego amortyzowane koła na szprychach wykonanych z majtkogumek i mamy komfort, wykładziny i podłogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholipa! Niektóre patenty powinny pozostać w głowach projektantów lub w zakurzonych szufladach muzeum...

 

Końcówka lat dziewięćdziesiątych: bujnąłem się po terenie rowerem uposażonym w podobne tałatajstwo i pamiętam że nadgarstki czułem jeszcze przez miesiąc po tej przejażdżce...  :sick: 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ja to pamiętam z org. GIRVINA w kumpla authorze
Normalnie kajak.....Ino, że skrzypiący kajak.
Ale widzicie, jak coś było 20 lat temu na rynku i zniknęło (na szczęście) to dziś mało kto o tym pamięta (A już szczególnie wady) i wydaje mu się, że odkrył Hamerykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hę???

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Relatywnie najtańszy stalowy koszyk, niestety nie tak szykownie oldskulowy to Blackburn Chicane

 

 

...a właśnie przyczaiłem Elektra Ticino. Zacne ;)

 

Na wyspach Elektrę ogarnia Trek, możliwe że w Ojczyźnie też można przez nich ściągnąć...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Ninera w ładnym kolorze, to takie mi się rzuciło coś w oczy. W sumie nie przyjrzałem się nigdy mocowaniom hamulców wewnątrz trójkąta, więc może wszystko gra. Ale dla mnie to ten adapter jest odwrotnie założony! Bo ja rozumiem że to jest przedni 180, co pasuje do tyłu ze 160-tką, mam tak u siebie. Ale czemu strzałeczką na dół? Ocierało przy normalnym montażu czy ja po prostu nie wiem że tak się też montuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla mnie to ten adapter jest odwrotnie założony! Bo ja rozumiem że to jest przedni 180, co pasuje do tyłu ze 160-tką, mam tak u siebie. Ale czemu strzałeczką na dół? 

 

Z tym że to nie zawsze jest takie łatwe:

 

IMAGE_390.jpeg

 

IMAGE_391.jpeg

 

IMAGE_392.jpeg

 

 

Pytanie czy domyślnie szczałka ma świecić w niebiosa a w innym przypadku być podpisana?

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...