Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Dobra. Imprezy stricte jednobiegowe to zły przyklad. Ale kategorie SS są na dużych i bardzo dużych imprezach rowerowych w całym UK.

I ludzie tam startujący zajmuja bardzo wysokie miejsca w generalce.

 

 

 

Faty akceptuje, ale nie przepadam, znajdą swoje miejsce. Rynek chłonie $$$ w każdej postaci.

 

To chyba bardzo słuszna konkluzja. Oraz fakt, że niczego nie trzeba kupować ani kochać a tak długo jak jest wybór i róźnorodność, to dobranasza :thumbsup:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnerowa sterówka tak...indywidualna że aż przesłoniła zupełnie inną, poważniejszą moim zdaniem bubę - sztywna oś z tyłu a na przedzie spinka? Hę?

 

Ale...hmm...kolor ma ładny ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze, które miejsce zająłeś I ile % riderów Cię wyprzedziło. 

 

 

Pewnie ze 70%, ale ja mam na to wy######@ne :)

 

Startuje bo mam z tego ubaw oraz lubię od czasu do czasu porządnie się zaorać ...a jeżeli przy tym mogę wku...ić paru zawistnych Januszy (takich nie brakuje) i spowodować małą euforię wśród dzieciaków (łał pacz Tato, jaki lowel! ) to profit dla mnie jest podwójny albo może nawet i potrójny. Także do zobaczenia w w twierdzy Modlin  :whistling: 

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No wuaśnie... Czy aby na pewno?

 

Zacieki, jak ze świeżego ejakulatu pozwalają przypuszczać, że koła są ubezdętkowione.

 

No i pytanie, gdzie na troje babka wróżyła: za dużo i wylata, za mało i wylata czy ... poprostu wylata <_< ?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam,że typ wyrównywał osadzenie tej szmaty na obręczy.

 

Ja się męczyłem ostro z głupimi Floaterami, zanim ustawiłem je tak aby nie biły na kole.

 

W prawdzie nie na trytyki tylko na taśmę izolacyjną tak samo wiązałem coby bladź się nie przesuwała podczas dmuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

no dobra...
słowo się nie rzekło, ale w końcu koło padło

kilka podziękowań:
Dla Ivana za klamkomanetki
Dla Lorda za owijki
Kovalowi Adamasowi za to że wytrzymali gdy im trułem dupęł
TwojeStarej za znalezienie 650c i odpowiedniej opony (!)

oto Gojira ..... krzywonoga (ha! tego nikt się nie spodziewał) :)

gojirrrra1.jpg

Lepsze zdjęcia obiecuję jak tylko potwór zapuści się w Puszczę ;)
Kiera wybitnie wysoko dla komfortu (staram się jeździć tylko w dolnym chwycie), oczywista zgodnie z zasadami ujemnego mostka   ;)
Na razie brak jeszcze przedniego napinacza stąd dwublat co by łańcuch nie spadał na wypolerowane korby.
V-ki nie dały rady ze starymi klamkami shimano, są zwykłe tektro canti.


ps: grafiki i okolice mogą się co niektórym jesiennym gościom dobrze kojarzyć hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Przód wspominany już tu dawniej IRC V-clav (bo beżowy bok), tył -stary i długo szukany jakikolwiek - padło na michelin, łysawy niestety (bardziej commuter) i na mokrym ślizga ale będę szukał czegoś dalej.
Docelowo chciałbym nano 40c lub 29x2,1 (realnie 50mm) na przód i może nano 650b (terenowe) - miejsca na opony jest sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Czemu obręczówki,

 

UUuuuuu prosisz się o banana...

 

Nie porusza się tego tematu, który w zakulisowych rozmowach był wałkowany w góre, w dół i na pwszelkie możliwe boki :P

 

Poprzestańmy na stwierdzeniu: Mistrz R. nie rekomendował...

 

Szacunek..

I.

 

PS

 

Prezesie ale oczywiście uraczysz nas dokładną, wydetalowaną sesją wkrótce?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nareszcie Prezesie! :thumbsup:

 

grafiki i okolice mogą się co niektórym jesiennym gościom dobrze kojarzyć hehehe


Trochę słabo ją widać na tle tej grafiki, ale tańczę z radości, że w końcu na kołach...

1907333_755850697840368_7303744820603134



...i podobnie jak inni czekam na detaliczne fotki z Puszczy. ;)

11025770_796991440392960_797562249442062
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff...zrodzona w trudach roznokolowa(Prezesa znak firmowy) Gojira prezentuje sie zgrabnie, powabnie i ciekawostkowo. :thumbsup:  Dolaczam do prosby Ivana: GALERIA!

 

 

A z innej beczulki: Hope wyszedl naprzeciw obecnym trendom i zaprezentowal rozwiazanie eliminujace problemy z pierdyliardem rozmiarow piast:

 

Screen_Shot_2015-04-01_at_09.36.52.png

 

Screen_Shot_2015-04-01_at_09.36.24.png

 

 

Mozna je sobie nadmuchac do wymarzonej szerokosci i olac cieplym zoltym wszelkie innowacje tasowane przez Wlejkych Graczy :D

 

Wiesc niesie iz pracuja nad szprychami z domieszka gumy ktore pozwola obejsc problem przeplatania kol dla innych szerokosci piast.

 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panie Prezesie, miałem różne wyobrażenia o żwirowcu w Twoim wydaniu, ale różnokołowca to się nie spodziewałem :) 

Czekam na lepsze foty i szczególiki-smaczki - diabeł tkwi w szczegółach.

 

Stawiam, że jak trochę objeździsz to obniżysz kokpit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...