Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ależ ja w życiu nie jestem surowy! Podziwiam, ze szczerego serca. Chciałem tylko zauważyć, że aż tak daleko nie trzeba sięgać by znaleźć naprawdę niezłe rodzinki ;) 
Wiem ,że Rumunia to nie Andy a zdjęcia na picassie to nie to co wysmakowane foto w blogu ale (mam nadzieję) u nas też wykluwa się przyszłe grono zdobywców świata a nawet kosmosu :D

Przyczepka jest otwierana, przewiewna więc nie róbmy tragedii. Ale na pewno nudniej niż na własnym rowerze, za to zdecydowanie lepiej niż w foteliku.

Sage, może i chłopak ale po tych foto myślałem kompletnie co innego :)
IMG_0549.jpg

 

postoje tak czy siak muszą być częste, przerywniki, lody, rzeczki, zamki... inaczej dzieci zanudzą się po pierwszym przedpołudniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę whileoutriding od jakiegoś czasu i podziwiam.

Mój dwulatek wytrzymuje 30-45min w przyczepce i trzeba sie zatrzymywać gdzieś na placu zabaw żeby sie wybiegał.

Jak był mniejszy to udało nam sie przejechać większość trasy High Peak Trail w Peak District, tam i z powrotem, z tym, ze ponad polowe trasy przespał ;)

 

Btw...

Boom http://singlespeeduk.wix.com/ssuk2015

 

 

Pozdr

Edytowane przez kuman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

KLIK!   Takie coś rozwiąże sprawę

 

Dzięki!

Doszedłem do miejsca gdzie zaczęły mnie wkurzać kolejne wydatki na ten rower... 40 zyla za taki duperel :verymad:  Liczę, że odpłaci ładnie na szutrach... Toskania czeka... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ludz

 

Tu masz trochę taniej :KLIK!

 

Prawdopodobnie mam dwa takie regulatory na zbyciu. Ale to w rodzinnym domu, gdzie wcześniej jak za dwa tygodnie raczej nie będę. Także odpada.

 

Polecam też poszukać w lokalnych sklepach rowerowych, często w tych "niepozornych" można znaleźć takie smaczki :)

 

EDIT:

 

Jednak taniej nie będzie, to co podlinkowałem to cena za sztukę, dopiero przyuważyłem. Niemniej, polecam lokalne sklepy przeszukać. :)

 

Edytowane przez DrOetker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmm..., a jakby tak rozesłać wici, zebrać się, zorganizować i rzeczywiście najechać hrabstwo Yorkshire z całą mocą polskiej, jednobiegowej stali?

 

To by dopiero było...  :devil:

 

 

No to gdyby sie komu SSUKi zachciewało to wypraszam tutaj ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...