Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro rozmowa zeszła na kapcie - oto co dziś D.C. zamieścił na swym profilu:

 

"The size of your tires is like the size of your dong: it doesn't matter, as long as you're using it."

 

Prawda to.

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z detką 8, bez 6PSI, waga w porywach do 65kg na waleta... Chcecie mi powiedzieć, że ważycie kika razy wiecej niż ja ?

Ivan

 

hm z waga to jest tak ze ja waze prawe 2 razy tyle co ty :)

aha i nie jezdze na waleta choc kusi :)

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A propos widelców o niewielkim skoku...

Po pokazaniu sztycy COBL GOBL-R w modelu Roubiax, Spec zakłada patent, na podobnie skonstruowany widelec. Już na starcie budzi on niemało kontrowersji pod względem rozwiązań technicznych, no i z pokazaniem onego-podobnego, ponoć Canyon był chyba nieco szybszy.

Panie i Panowie przełajowo/drogowy sztuciec COBL GOBL-R od Specialized i niemałe zamieszenie wokół niego na bajkrumorach i w innych mendiach.

Specialized-suspension-cyclocross-fork-p
Specialized-suspension-cyclocross-fork-p



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Wczoraj, tak zupełnie z gupiafrant zadałem pytanie trekoskiemu sklepikowi o Kozospije.

 

18 godzin później...

 

 

Dear Sebastian,

 

Thank you for contacting the Trek Store. We are expecting these to be available again next week. Please check back then for availability.

 

Kind regards,

 

Customer Service - Trek Store

Trek Bicycle

801 W. Madison

Waterloo, WI 53594

Customer Service: 1-800-585-8735 (8:30am - 5:00pm CST M-F)

920-478-5615 Fax

 

 

Ktoś zainteresowany wspólnym przemytem z JUeSeju?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Ktoś zainteresowany wspólnym przemytem z JUeSeju?


Wiem, że chętnych byłoby kilku (Lord, yarr, ja bym się może na jedną skusił) to i pewnie opłata za przesyłkę by tak wiele nie wyszła.

Pytanie tylko, czy zechcieliby przy większym zamówieniu dać jakiś upust niż te nominalne 120$/szt.? :pinch:
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Aaa..."joke". To ja chyba muszę niezły umysłowy vintage prezentować, że takich żartów nie rozumiem. ;)

Tymczasem Bontrager, konsekwentnie stosując onomastykę stworków z urban legends, pokazuje nową, grubolową obręcz Jackalope, do kompletu z nowym papuciem Hodag.

Szczegóły - bajkrumory.

Bontrager-Hodag-Jackalope-fat-bike-tubel
Bontrager-Hodag-Jackalope-fat-bike-tubel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ktoś zainteresowany wspólnym przemytem z JUeSeju?

 

Szacunek...

I.

 

,,,, dopisać do listy bardzo proszę chociaż dolar poszybował :)

ITR  jedna sztuka

 

odbiór przy okazji , jeszcze nie mam obręczy,  w razie czego też na jakąś rozsądną propozycję wspólnego zakupu zgodzę się, byle tylko nie ważyła  owa bręcz wręcz 1,5 kg  Może wystarczą takie jak u Kazy w Grubym Szczurku, albo takie jak Ivan miałeś w Gdyni?

 

Kupamakabra pasuje mi optycznie do  Renegata na tylnym kole :)

ach i czy ktoś już dotykał tego: 

Innova 29 x 3.0?

cena jakaś taka dużo niższa  bo 35 $....

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w salonie rowerowym p. Kwiatkowskiego miałem przyjemność pojeździć na fat bike Spec Bad Boy. Jazda czysta przyjemność i cena przystępna . Po tym doświadczeniu przez kilka godzin zdecydowany byłem na zakup tego urządzenia , tylko powoli zacząłem sie zastanawiać gdzie będę na nim jeździł ? Gdyby Toruń był nad morzem lub w górach to kupiłbym, ale w moim rejonie - do jazdy codziennej w terenie spokojnie wystarcza 29 er. 

Jeśli ktoś mieszka nad morzem to do jazdy po plaży i po  wydmach rewelacja , jeśli w górach to na szlaki górskie sprzęt odpowiedni .

Niestety nie widzę zastosowania tego typu roweru dla siebie i boleję nad tym .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/175195-kozospij-wspolny-przemyt-z-juesej/?p=1616519

 

Proszę zainteresowanych o wpisywanie się...

 

Natenczas jest to wstępna, nie wiążąca deklaracja, ale rzeczy mogą się zmienić szybko jak będzie Kozospij na stanie I uda się to czy owo uszczknąć...

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Innovy raczej nikt nie tykał po tej stronie Wielkiej Sadzawki gdyż ona tu niedostępna i nie wysyłaja poza Hamburgerowo z pomienianego już linkacza :(

 

Na P35 Twardzioch niewiele traci do wersji na Norze, także jak dla mnie jest bardziej niż OK, szczególnie w kategori piniądz vs. ilość rantu za groszo-gram-na-kilometr-sześcienny...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...