Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

szkoda że author odszedł od stali


Przecież była tutaj niedawno zajawkowana piękna, prototypowa stalowa przełajka od Authora. "Przekartkuj" sobie kilka stron wstecz, albo użyj przeglądarki. :)

_________________________________

BTW. Geekhouse w końcu odpalił porządną stronę www. Jest tak jak powinno być od początku: ładnie, przejrzyście no i jak zwykle kolorowo. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dobra Panowie, starczy tego klepania na temat syficznych katalogówek sprzed 77 lat :verymad:

 

Dobra informacja, to taka, że koleżka od Miedziaka rozmyślił się, oddaje rower do sklepu i bedzie kombinował :D

 

Mam nadzieję, że dostaecznie mocno naświetliłem go Rychtarskim <fingers crossed>

 

Kilka nietypowych wrzutów z PBE, via Bajkrumory

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Lumbersexualizm na całego :icon_mrgreen:

 

Broda, koszula w kratę, której NIGDY nie wolno ściagnąć i goła żopa...

 

A moze tak własna produkcja Prezesie? Sam Wiesz Kiedy co to Jeszcze Niewiadomo Kiedy i Gdzie?  Tylko Reproduktor z Bohaterkiem na Szelkach by sie przydał ;)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł
@all city - jak widzę, bez brody jak u drwala na rowerze już nie pojeździsz :D
Po pierwszym filmiku mam wrażenie, że Młody strasznie się męczył w niektórych miejscach na tym lilFacie :) i ze dwa razy szybciej by przyjechał na normalnym rowerze ;)

Po piachu, albo po śniegu to bym jednak pojeździł :D
Do przodu:


do tyłu:


I ciut dłuższy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa modele Wold Cycles w wyspiarskich okolicznościach przyrody

 

 

Wold-Elm-EccentricBB-550x482.jpgWold-Elm-Howies-550x479.jpg

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS. Nieco wyżej pokazane propozycje Rometa to kwintesencja typowości. Out from this thread!

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Korz

 

Korzystając z wyjatkowo łaskawej pogody i Białki Odsypiajacej udałem sie na lokalne eksploracje.

 

Niecałe 3 godzinki, niecałe 31km, błota po pachy i konsatacja, że tutaj nie bardzo kochają pedalistów. Co kawałek wielkie tablice "Cycling prohibited" :verymad::bye2:

Trzeba będzie nieco inaczej podejść do tematu...

 

15728036937_b33d299246_c.jpg

 

15726313578_a50d26cf24_c.jpg

 

15728035667_22056c0709_c.jpg

 

W sumie to nie wiem po jaką jasna choinke zabrałem bidon... Przekąski wysoko-zmineralizowane w modzie :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan: uroczo Twe okoliczne krzaki się zapowiadają, szkoda że cycklistów nie darzą sympatią nieograniczoną... Trzeba będzie roweru za kunia przebierać, kask dżokejski nieco wyższy ubierać i udawać głoopa ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...