Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Młodszy brat mojego :thumbsup:  Też 17" ?

Jak się sprawuje sztyca z pantografem ?

 

Tak też 17''. Na moje 175cm i 79cm nogi jest idealnie. Sztyca sprawuje się dobrze, szczególnie świetnie wybiera drobne nierówności typu kostka brukowa. Pod tym względem wypada lepiej niż Recon. Na większych wybojach daje o sobie znać brak tłumienia i występuje efekt "wybicia". W drugim rowerze od trzech lat mam podobny model Suntura, więc wiedziałem jak to działa i czego się spodziewać, więc jestem zadowolony. A co do samego roweru to zmieniłem jeszcze siodełko na WTB Rocket i kierownice na węższą (600mm) i lekko giętą Accent Profi. Za dużo jeszcze nie pojeździłem, ale sprawdziłem go na Rysiance i zdał egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego brakowało? Przede wszystkim skoku zawieszenia oraz geometria nie ta. Po przejażdżce na Reignie kumpla wiedziałem, że do moich "zastosowań" rower enduro jest jedynym słusznym wyborem. A, że enduro na kole 29" to rzadkość, to niespecjalnie się broniłem przed kołem 27.5 jak się nadarzyła Meta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowa maszynka. 

Rama CTM Scroll 2014, reszta to moja twórczość. 

Koła i korba na razie pożyczone z Eccentrica ale do wiosny dostanie dokładnie takie same koła i korbę więc nic się znacząco nie zmieni.

Pierwsza przejażdżka była ale krótka (regulacyjna). Dzisiaj miała być dłuższa ale pogoda była wręcz fatalna.

Pierwsze wrażenia bardzo dobre, mało buja, szybki i zwinny. Jedyne co mi się nie podoba to mocowanie dampera, a konkretnie to że będzie miał wiecznie błotny prysznic.

http://images75.fotosik.pl/158/c2abda511deb8321.jpg

 

No i jeszcze myk myk i kilka takich małych udogodnień ;) Mam nadzieję że do wiosny dam radę.

Edytowane przez Roonin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b32946ec13e4ddc0.jpg

 

Jeszcze jedna focia w terenie.

Pierwsze poważne jazdy ponieważ do tej pory albo nie było czasu albo warunków. Ogólnie 100% zadowolenia i drobne poprawki.

Spec się sprzedał w związku z tym są fundusze więc po świętach dostanie nowe koła i obydwa rowery będą kompletne.

Edytowane przez Roonin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Diabeł :-) Ledwo do mnie się wprowadził a już przeszedł mały 'facelifting'. Jeszcze się poznajemy ale jest duża szansa na wspólne wieloletnie pożycie, bo to maszyna dająca wiele frajdy z jazdy w każdych warunkach. P.S. Muszę jeszcze kupić sobie buty pod spd bo w komplecie były białe pedały... ale przed świętami były inne priorytety.

post-180575-0-24746200-1451236655_thumb.jpg

post-180575-0-30924000-1451236671_thumb.jpg

Edytowane przez Alsew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba się @Alsew :thumbsup: Fajne zestawienie jednych z najsolidniejszych opon z parchami z drugiej :P Z ciekawości wiesz jaka tam jest rura sterowa w tym Reconie?? Innymi słowy duży otwór jest przy dolnych sterach na koronie widła czy mały?? 

Edytowane przez beskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba się @Alsew :thumbsup: Fajne zestawienie jednych z najsolidniejszych opon z parchami z drugiej :P Z ciekawości wiesz jaka tam jest rura sterowa w tym Reconie?? Innymi słowy duży otwór jest przy dolnych sterach na koronie widła czy mały??

Co do gum, to mam słabość do Race Kinga, bo w mojej okolicy (wlkp) w zupełności wystarcza a do tego jest lekki, a Saguaro na przodzie nie spowalnia a daje sporo pewności w lesie. Rura sterowanie przy koronie amora ma +\- 32 cm średnicy. Edytowane przez Alsew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...