Skocz do zawartości

[Koła i Opony 650b] dostępność części, marek i modeli


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

mi chodzi raczej o opony typu slick/semi-slick , rozmiar 32 .

 

poza tym polskie sklepy sa wyjatkowo nieprzyjazne jesli chodzi o sprzedaz za granice - od platnosci poczawszy ( nigdy "nie slyszeli" p paypal'u, a i karta kredytowa to problem ) a na wysylce skonczywszy. wiele razy chcialem dac zarobic polskiemu sklepowi- i skutecznie czas jakis temu sie z tego wyleczylem. jak maja robic mi uaske ( celowo napisane, bo bez pl czcionki wyszlo tak jak wyszlo... ) to ja ich chromole. Niemcy, Holendrzy czy Brytyjczycy czy Wlosi akceptuja paypal i wysylaja nawet na Papue Nowa Gwinee...

 

A propos :

 

a do czego maja sluzyc?

 

a do czego sluza opony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie Panowie nie zrozumieli ;):)

 

Temat położony pod gruboklockowe balony terenowe w NjuScool'u 27.5" a Ci wyjeżdżają z rozmiarowym oldskulowym touringiem, PraOjcem 650b...spoko, jak będziem wintydż turystyka budować to porozkminiamy retro miszelinki, nie ma sensu zakładać podfora pierwotne 650b, prawdziwe 650b, 650b wróć i takie tam, sądzę że fajnie że jakaś inna opcja na obręcz jest :thumbsup:

 

A propos obręczy...to u mnie nadal nic się nie kręci :(

 

 

POZDRo-:ver

 

...a jakbym w oldskulu 650b jeździł to pewnie tylko na takich balonach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez safian, 10 Listopada 2012 - Brak powodu
Ukryte przez safian, 10 Listopada 2012 - Brak powodu

Witam,

Jeżeli byłoby jakieś zainteresowanie, to mógłbym załatwić obręcze 27,5'' Alexrims XD Lite 32otw. czarne, cena w granicach 115-125zł/szt.

Waga wg producenta to 470g. Obręcze oczywiście nowe, a jako firma wystawiam dowód zakupu.

Obręcze byłyby dostępne prawdopodobnie na początku marca 2013.

 

Zainteresowanych zapraszam na pw.

 

Pozdrawiam,

1bemar1

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

to lubię w polskich sklepach internetowych...

W tym samym sklepie nie ma na stanie rzeczy które są na ich stronie ale za to są rzeczy których na tej stronie nie ma :) :)

to właściwie logiczne

 

 

(no nie mogłem sobie odmówić komentarza po dzisiejszym mailu od bikestacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

no proszę!

rozumiem, że cena przyzwoita.. To tylko jeszcze powiedz skąd i jaki pieniądz jeśli łaska

 

Ja przyznam, że czekam na coś bardziej błotnego, pomimo że w wersji 26 potrafiłem i zimę prześlizgać na pierwszym dancingu, że 650b racing prowadzi się przyzwoicie to na błocko po pachy przydało by się coś agresywnego.

Komuś rzuciły się opony innych marek już w oczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja - Niemcy, konkretniej to r2-bike.de. Kupowałem z kimś na spółkę, wysyłka wyszła po 2.5 ojro na łebka. Dało to więc ~110zł za sztukę (za wersję Evo musiałbym dopłacić po ~55zł na sztuce).

 

Opon innych marek do kupienia od ręki na razie nie widziałem - oczywiście oprócz Pacenti i jakiejś klockowanej Kendy z kosmicznymi oporami toczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wpadl mi w lapska katalog Miche, beda oni oferowac kolka 650b w dosc przystepnej cenie(£176.99 jukejowych funtow, a jak u nas to nie wiem) i nienajgorszej wadze - 1998g lub 2028g za tubeless. KLIK

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam, że czekam na coś bardziej błotnego, pomimo że w wersji 26 potrafiłem i zimę prześlizgać na pierwszym dancingu, że 650b racing prowadzi się przyzwoicie to na błocko po pachy przydało by się coś agresywnego.

Komuś rzuciły się opony innych marek już w oczy?

 

Firexc Pro mają dość konkretny i otwarty bieżnik ale to "tylko" 2.1".

http://www.ebay.com/itm/IRD-FireXC-Pro-K-tire-27-5-650b-x-2-1-black-/280988799576?pt=Cycling_Parts_Accessories&hash=item416c3cd258

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...