Rowerowykolad Napisano 15 Stycznia 2024 Napisano 15 Stycznia 2024 Siema mam pytanko bo chciałem wymienić sobie w rowerze koła z 29 na 26 i pytanie czy się w ogóle opłaca chce na tym rowerze trochę poskakać tu zdj roweru
KSikorski Napisano 15 Stycznia 2024 Napisano 15 Stycznia 2024 Jeśli zmienisz koła na 26 to prawdopodobnie zaczniesz walić korbami w glebę. Nie ma w tym za grosz sensu.
Mod Team bogus Napisano 16 Stycznia 2024 Mod Team Napisano 16 Stycznia 2024 Przede wszystkim należy zacząć od tego, że to nie jest rower przeznaczony do szeroko pojętego skakania...
Mihau_ Napisano 16 Stycznia 2024 Napisano 16 Stycznia 2024 Wyskoczyć możesz ale czy wylądujesz to już kwestia bardzo otwarta
Mod Team KrissDeValnor Napisano 16 Stycznia 2024 Mod Team Napisano 16 Stycznia 2024 Jeżeli już, to prędzej 27,5+ (z grubymi oponami - tu pytanie ile przyjmą rama i amor) - wtedy różnica nie będzie taka duża, jak w przypadku 26".
Mod Team sznib Napisano 16 Stycznia 2024 Mod Team Napisano 16 Stycznia 2024 Przecież widać że to budżetowy rower na podstawowych częściach. Ośki qr, pseudo amor itd. to się w ogóle do skakania nie nadaje. 5 godzin temu, Mihau_ napisał: Wyskoczyć możesz ale czy wylądujesz to już kwestia bardzo otwarta Sugerujesz że poleci w stronę księżyca, jak w E.T.? Raczej wyląduje, pytanie za którym razem coś strzeli i w końcu wyląduje w szpitalu.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.