Skocz do zawartości

[nagrywanie] macie jakies ciekawe kamery sportowe na oku?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do uzytkownikow/znawcow kamerek sportowych Garmin Virb oraz Garmin Virb Elite!

 

Wiem, ze model Elite dodatkowo ma GPS, akcelerometr oraz barometr, natomiast obie kamerki maja system lacznasci Ant+. I teraz pytanie czy oba modele potrafia laczyc sie z innymi czujnikami (tetna, pred/kad i pilot do sterowania). Wiem, ze kamerki sa obslugiwane przez dedykowany pilot w systemie Ant+, wiec teoretycznie inne czujniki powinno sie polaczyc np aby uwzglednic je w materiale filmowym. Czy aby w praktyce tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamontować monopopoda n akierownicycy? jakieś pomysłyły? Pinle.

 

w chińskich sklepach widziałem takie nakładki coś a'la klips na kierownicę.

 

Co do nagrywania sportowego widerejestratorem - niby ok, ale one mają słabe baterie - to jedno. Inna sprawa że stabilizację w wideorejestratorach zapewnia zawieszenie auta i jest to tabilne. W innym przypadku obraz będzie drgał

 

Co do nagrywania w nocy to są specjalne wersje wideorejestratorów do nagrywania w nocy np. Xblitz ma taką wersję i wtedy jest rewelacyjna jakość obrazu.

 

Moim zdaniem nie można mieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nagrywania w czasie jazdy mam trzyletnią omegę. Nic specjalnego, ale na początku była super.

Zasilanie baterią taką jakie były i są w nokiach. Standardowa chyba 700mAh, starczała na jakieś 90min nagrania. Może trochę dłużej.

Dokupiłem jedną z mocniejszych zamienników do nokii i trzyma około 5h nagrania. Oczywiście przy wyłączonym wyświetlaczu. Gdyby takie osiągi miały te nasze teraźniejsze kamerki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Gdyby takie osiągi miały te nasze teraźniejsze kamerki.....

Pewnie gdyby nie nagrywałe w akości FHD, w 60fps itp tylko w 480p to i 5h by potrafiły trzymać.

Niestety, większe obciążenie sprzętu = większy pobór energii, zobacz jak niektóre kamery się nagrzewają - coś za coś ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od prawie 2 lat korzystam z wysłużonej już GoPro Hero 2, ale od pół roku jestem użytkownikiem kamerki Xiaomi Yi. Działa rewelacyjnie, spełnia wszystkie moje wymagania ;) Dźwięk i obraz bez zarzutu, komunikacja WiFi, zero problemów z działaniem. Gorąco polecam, bo cena nie jest zaporowa, w stosunku do WIELKICH MAREK (tak wiem GP do tanich nie należy, ale trafiła się okazja ;) ). W razie czego służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy Wasze SJ4000 obsługują karty 64GB? Kurcze pospieszyłem się i kupiłem wcześniej nie sprawdzając, a sprzedałem 32GB.

Z resztą kumpel wspominał, że jego śmiga na 64 normalnie. U mnie rozpoznaje i włącza sekwencję nagrywania, po czym nie zapisuje obrazu. Nawet po formatowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim telefonie? Przecież ja cały czas piszę o kamerze SJ4000WiFi, tylko karta pamięci Samsung 64GB, taka biała... :D

Sorry, źle Cię zrozumiałem. Tak to jest jak nie dowidzi się na telefonie. :)

Jeśli chodzi o kartę, to taka:

1d4cbd78cd09c49amed.png

 

 

 

 

I w sumie, to dziwna sprawa. Bo kumpel dziś przyszedł ze swoją SJ4000 i faktycznie kamera ją normalnie obsługuje. Mało tego po pierwszym zapisie w jego sprzęcie, na mojej kamerze też o dziwo zaczęło zapisywać obraz.

Wcześniej nie pomagało formatowanie w kamerze i w kompie. A w dodatku komputer odczytywał ją jako 32GB, a nie 64. Teraz jest już wszystko normalnie. Zobaczymy jak długo. Bo może coś dzieje się z kartą. Druga sprawa to taka, że mój telefon ją czyta, a żony taki sam model pokazuje tylko 1bajt. Nie wiem o co chodzi. Ale na pewno wyjdzie w praniu za jakiś czas.

 

 

Lister - Sprawdzałem sony. Niestety model który sprawdzałem, nie współpracował z podłączonym powerbankiem. Dlatego przegrał starcie z sjcam-em

 

 

Edytowane przez CHUDY150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...