Skocz do zawartości

Ranking

  1. sznib

    sznib

    Mod Team


    • Punkty

      15

    • Liczba zawartości

      11 531


  2. Sobek82

    Sobek82

    Użytkownik


    • Punkty

      13

    • Liczba zawartości

      7 740


  3. shiler

    shiler

    Użytkownik


    • Punkty

      12

    • Liczba zawartości

      315


  4. Sansei6

    Sansei6

    Użytkownik


    • Punkty

      11

    • Liczba zawartości

      4 897


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 30.09.2023 uwzględniając wszystkie działy

  1. 12 punktów
  2. 7 punktów
  3. Bo sezon na ciemności się sam otwarł
    4 punkty
  4. Bo trudno było tam rano kawki się napić 🥲
    3 punkty
  5. Eeee tam, wrzesień tego roku piękny, uwielbiam to globalne oci.....nie 😉
    3 punkty
  6. Bo na kładko moście Pozdrow'er 😘 Tego się kiedyś słuchało
    3 punkty
  7. Bo w poszukiwaniu mchu i paproci Pozdrow'er 😘
    3 punkty
  8. Bo... zachodzące słońce. Prawie jak Stonehenge...
    3 punkty
  9. Bo się zgubiłem na uach piaszczystych w puszczy i jak wyjechałem z krzaków to było już tak
    2 punkty
  10. Bo się napracował i dziś nie startuje.
    2 punkty
  11. 2 punkty
  12. 2 punkty
  13. Ja też pokażę ładną Pticę. Na bagniskach wpadł mi w oko Kszyk.
    2 punkty
  14. Trzymamy kciuki za nowe sztuki 😜 wreszcie romantyczne zdjęcie Ci wyszło, a nie tylko stodoła widelec albo pole 👍😎🙃
    2 punkty
  15. bo ..... ja tam jeszcze wrócę... 🤠
    1 punkt
  16. @DzikuPL Chyba sprzedawane były jako trekkingowe, Bianchi Spillo można trochę trafić w ogłoszeniach na Allegro czy OLX. To jest dodatkowo 'Racing' , miał amortyzator, może tym się rożni od 'zwykłych' które miały sztywne widelce.
    1 punkt
  17. Kiedy był robiony choćby podstawowy serwis? Demontaż dolnych lag, czyszczenie, wymiana oleju i ewentualnie uszczelek?
    1 punkt
  18. Zaczynam kompletowanie gratów do przejścia na 12s. To jest chyba stan chorobowy.
    1 punkt
  19. Marcin, a Ty to chcesz mieć po jednym dziecku na każdy rower który posiadasz, że się wciąż po mchach i paprociach szlajasz?
    1 punkt
  20. 1 punkt
  21. Tylko uważaj, podobno z mchu i paproci powstają dzieci 😉
    1 punkt
  22. Tak to być powinno Bo światło w ciemności:
    1 punkt
  23. Wolne ptaki w swoim naturalnym środowisku (niczym sieweczki obrożne).
    1 punkt
  24. Bo wystawił rogi, a ja przestrzeliłem z focusem
    1 punkt
  25. Bo szuterki koło domu mam super Pozdrow'er😘
    1 punkt
  26. 1 punkt
  27. Nadal jestem oszołomiony po wczorajszym rannym pedałowaniu.
    1 punkt
  28. Bo chwycić Baranią za rogi Obity, ze stłuczoną dłonią dotarłem do celu
    1 punkt
  29. nie wiem o co chodzi ale wrzucam :] EDIT: jeszcze TO Dobra, kurde... koniec!
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...