Skocz do zawartości

Hamulce rowerowe

V'ki, tarcze, mechaniczne, hydrauliczne. Odpowietrzanie hamulców ich regulacja i użytkowanie, problemy i porady.


5 697 tematów w tym forum

  1. [tarcze] Saccon - wymiary

    • 2 odpowiedzi
    • 901 wyświetleń
  2. [tarcze] Tektro Draco

    • 7 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  3. [Hamulce] Avid SD3 vs Deore M510

    • 18 odpowiedzi
    • 3tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 963 wyświetleń
    • 39 odpowiedzi
    • 8,8tys. wyświetleń
  4. [hamulec] tektro -czy warto?

    • 12 odpowiedzi
    • 2,8tys. wyświetleń
  5. [hamulce] Wymiana klamek? zima

    • 11 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  6. [klocki] Tektro Aquila

    • 5 odpowiedzi
    • 3,4tys. wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 11,6tys. wyświetleń
  7. [hamulce]

    • 6 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
  8. [klocki] wybór firmy

    • 2 odpowiedzi
    • 968 wyświetleń
  9. [tarcze] Jakie 180mm do XT 2012

    • 8 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  10. [klocki] wybór firmy

    • 1 odpowiedź
    • 764 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  11. [Hamulce]Czas pozbyć się Avidów

    • 11 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
  12. [Ankieta] Fading hamulców

    • 6 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 969 wyświetleń
  13. [Klocki hamulcowe]Zeszklone

    • 13 odpowiedzi
    • 7,4tys. wyświetleń
  14. [Adaptery] Jaki rodzaj

    • 12 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 948 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  15. [Hamulce] v-brake xt m760 rownolegle prowadzenie klockow

    • 3 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  16. [Hamulec]Formula oro puro

    • 3 odpowiedzi
    • 933 wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...