Skocz do zawartości

Hamulce rowerowe

V'ki, tarcze, mechaniczne, hydrauliczne. Odpowietrzanie hamulców ich regulacja i użytkowanie, problemy i porady.


5 697 tematów w tym forum

  1. [adapter] jaki powinienem kupić?

    • 6 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 3,5tys. wyświetleń
  2. [tarcze hamulcowe XLC] opinie

    • 5 odpowiedzi
    • 3,4tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  3. [Tarcza hamulcowa] Jaki adapter do tarczy 203 mm ?

    • 9 odpowiedzi
    • 3,2tys. wyświetleń
  4. [V brakee] Regulacja hamulców

    • 14 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
    • 33 odpowiedzi
    • 4,8tys. wyświetleń
  5. [Tarcze] SM-RT54 szukam opinii

    • 20 odpowiedzi
    • 9tys. wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
  6. [v-brake] błotny problem

    • 5 odpowiedzi
    • 959 wyświetleń
  7. [hamulec mechaniczny] Hayes mx2, wymiary

    • 4 odpowiedzi
    • 739 wyświetleń
  8. [tarczówki] Tylko jakie?

    • 5 odpowiedzi
    • 967 wyświetleń
  9. [tarcza 180mm]Wybór i problem

    • 24 odpowiedzi
    • 3,8tys. wyświetleń
  10. [Hamulce szczękowe]Do Rometa Waganta

    • 7 odpowiedzi
    • 2,6tys. wyświetleń
  11. [tarcze] for resin pad only ,wtf ?

    • 17 odpowiedzi
    • 16,5tys. wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  12. [Adapter] Pomoc w wyborze

    • 1 odpowiedź
    • 719 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 6,2tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  13. [hamulec] dobry serwis avid

    • 4 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  14. [rolkowy] CenterLock a hamulec rolkowy

    • 10 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  15. [hamulec] SLX z Ice Tech czy warto?

    • 2 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  16. [v-brake] wybór klamki

    • 1 odpowiedź
    • 818 wyświetleń
  17. [Hamulce] Shimano slx- różnice

    • 1 odpowiedź
    • 912 wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...