Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
kazafaza obserwuje zawartość → [Rower] Konwersja 2011 Specialized Crossroads Elite pod roadbike/gravel
-
[Statystki] Dystans 2026
chester_jds odpowiedział Zigfir → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Zigfir - 14 097 km (mtb, szosa + trenażer) [6955 km outdoor] D1ckSteele 5370km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 5367km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 4597 km (grv, mtb) smw44199- 3894km (cross outdoor) ernorator - 3740 km (szosa, gravel, trenażer) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) dfq - 2863 km [outdoor] Jacekddd - 2767km (velomobil - rower poziomy) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] michalr75 - 1840 km (MTB) Sansei6 - 1444 km (MTB) Revolta - 1221 km (mtb) JWO - 1070 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer) -
[Koszulki] mistrzowskie, tourowe, klubowe - czy wypada ubrać.
D1ckSteele odpowiedział gnomon → na temat → Odzież górna
Raz mijałem na ścieżce chyba włocha bo miał na koszulce i bibsach łącznie chyba 50 napisów giro d'italia i Italy, cisnął full spocony 22km/h. Takie mi się to wydało wiejsko/pozerskie. -
[Hamulce] Strasznie drące się na ostatnich 2 metrach hamowania
D1ckSteele odpowiedział D1ckSteele → na temat → Shimano
Zostawię update dla potomności. Własnie wracam z pierwszej setki po zrobieniu powyższego. Jest wszystko git, nic nie skrzypi. Wygląda na to że faktycznie stare klocki musiały być nasiąknięte czymś tłustym i zostawiały syf na tarczach. Przetarcie tarcz papierem ściernym p180, przetarcie IPA + nowe klocki i wszystko działa tak jak powinno. Dzięki za wszystkie komentarze - Dzisiaj
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
KrissDeValnor obserwuje zawartość → [Odchudzenie] Merida Matts J.24
-
Jeżeli dziecko nie ma ambicji sportowych, to chyba mu wszystko jedno czym jeździ po podwórku, ale najważniejsze, że dziadek zadowolony Po demontażu nóżki pewnie - 0.5 kg, więc chyba się udało.
-
[ocena pozycji na rowerze] Pozycja na rowrze szosowym
szajbna odpowiedział sakul → na temat → Problemy zdrowotne
Cześć. Nic nie napisałeś o Twoim doświadczeniu rowerowym, więc skąd ktoś ma widzieć co Ci doradzić ? -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
chester_jds odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Rower] Konwersja 2011 Specialized Crossroads Elite pod roadbike/gravel
kazafaza odpowiedział detch → na temat → Rowery/ramy
@detch: zapraszam w imieniu kolektywu a w międzyczasie nie przejmuj się zramolałymi konserwatystami tylko działaj! Sam mam kilka ulepów, totalnie odmiennych od założeń projektantów, używanych niezgodnie z przeznaczeniem i ważąc trzy cyfry nic nie połamałem. A wolę jeździć po wertepach niż po asfalcie. W najgorszym przypadku wywalisz nieco floty niepotrzebnie a czas zmarnotrawiony na herezje zaowocuje jakimś nowym doświadczeniem. Nie każdy uczy się na błędach innych, nie dla każdego cudze błędy takowymi są. Jedni wolą hurtową nówkę z katalogu a inni będą modzić retrograty. Każdemu wedle widzimisię. John Tomac, chyba we wczesnych dziewięćdziesiątych, śmigał DH na baranku gdzie wszyscy naokoło się pukali w kask. Tamte DH to dzisiejsze XC a rynek obrodził monsterami / grawelami itepe. 🤡 -
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
vincek odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Jak trafisz, ja taki kupiłem za ok. 9 zł, a nie polowałem jakoś, aby przycebulować -
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
chudzinki odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Aż dziw, ale działa i to dobrze 🙂. Ja kiedyś kupiłem, bo brakował mi do darmowej dostawy tylko wtedy kosztowało mnie 8,13 zł. -
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
Dokumosa odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@chudzinki używałeś może tego? Daje to radę? Kiedyś to kupilem ale stwierdzilen że to zbyt tandetne i rzuciełm gdzieś do szafy ze złomem. Ale może jednak działa -
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
chester_jds odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
ja tam wolę coś bardziej toporniejszego do tej roboty i tego używam: https://pl.aliexpress.com/item/1005007635385165.html -
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
chudzinki odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Droższa wersja https://pl.aliexpress.com/item/1005010334071839.html -
[Hamulce] Strasznie drące się na ostatnich 2 metrach hamowania
D1ckSteele odpowiedział D1ckSteele → na temat → Shimano
Ostatnie podejście. Pooglądałem te klocki, rzeczywiście wyglądały dziwnie, jakby pół klocka było w lekko innym odcieniu. Przetarłem tarcze papierem, przeczyściłem IPA, założyłem nowe klocki. Po pracy jadę na pole testować XD Jak nie zadziała to to p...ole będe tak jeździł, sąsiedzi już się prawie przyzwyczaili. -
filipog44 obserwuje zawartość → [Shimano XTR CS-M9101 12s 10-51] Trzaski w napędzie
-
szmitek obserwuje zawartość → [klamkomanetka] Shimano ST-RS685 szukam kapa/daszek lewy
-
Witam! Szukam kapa/daszek Shimano ST-RS685 lewy, przeszukałem już cały Internet udało się znaleźć ,ale prawa. Może ktoś posiada, bądź wie, gdie szukać. Pozdrawiam!
-
Zarejestrował się nowy użytkownik: szmitek
-
E nie wiem, boje się że parowanie z garminem może się nie udać
-
[~9000] Rower szosowy
nossy odpowiedział gandalf_kolorowy → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
No to już kwestia indywidualna i generowanych mocy- szczególnie na lekkim zmęczeniu. W tej Sensie masz pewnie 50/34-11/34, czyli najlżejsze 1-1. I pytanie jak jechało się Tobie np.: taką Przehybę. Czy jechałeś już na najlżejszym, czy miałeś jeszcze rezerwę czy nie i było to już udeptywanie kapusty? Wiadomo-waga samego roweru, jego odpowiednia sztywność, waga kół, opony to wszystko trochę pomaga, ale wiadomo- podstawa to generowana moc i kadencja. -
Potem jak ten Lazer spasuje to kolejny zakup do kompletu 😉😁 https://www.centrumrowerowe.pl/bezprzewodowy-zestaw-audio-lazer-velovox-pd50678/
-
@Maciorra a wiesz, że mam tutaj kuriera, który rozwozi paczki na rowerze. Mega sympatyczny gość. Jeździ tak cały rok. Perfekcyjnie zorientowany w sklepach rowerowych i paczki z nich zawsze błyskawicznie dostarcza bo wie, że każdy rowerzysta nie lubi czekać na nowe fanty
-
@Eathan Myślisz, że przyjedzie w Twoim kasku na głowie? Bibsów nie zamawiałeś przypadkiem w tej samej paczce?
-
Zamówiłem właśnie L-k Z1 KinetiCore. Na fotkach wygląda bardzo fajnie. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Niby wg. centrum rowerowego kurier ma być u mnie jutro
