Skocz do zawartości

vexyee

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia użytkownika vexyee

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Od miesiąca
  • Od roku
  • Od tygodnia
  • Reaktywny
  • Pierwszy post

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Czy jeździłeś na tych rowerach bądź je testowałeś ?
  2. @Chociemir - dziękuję za rady. Obecnie mam Kross Esker 5.0 z 2024, mam dobre z nim wspomnienia ale serwis tego to jakaś masakra... Jeśli chodzi o CTM, musze sprawdzić - jeździłeś, polecasz?
  3. Cześć, szukam nowego roweru gravelowego i potrzebuje waszej Opini/Rady. O mnie i jeździe: - wzrost 183 cm - jeżdżę głównie po Kaszubach i na Mazowszu: głównie szuter i leśne drogi (Kaszuby = dużo kamieni), trochę asfaltu, czasem Gassy i mityczna GK - dystanse od 80-200 km i więcej, czasem z płetwą na 2-3 dni. - chcę na tym rowerze zrobić spokojnie następne 15kkm. Budżet: do ~15 000 zł, mogę dołożyć, jeśli coś jest tego warte, ale musi się to mocno bronić. Priorytety: - przede wszystkim wygoda na dłuższych trasach - elektroniczny napęd priorytetem, ale mechanik też będzie ok :-) - ważna dobra serwisowalność (standardowe rozwiązania, bez egzotyki) - zależy mi na schowanych przewodach (czysty kokpit) i estetyce Co sprawdziłem do tej pory: - Specialized Diverge (Future Shock kusi pod dłonie, ale ma zewnętrzne linki - odpada estetycznie i coś czuję, że z serwisem słabo) - Trek Checkpoint - nie umiem rozgryźć tego roweru, z jednej strony fajny ale z drugiej niczym się nie wyróżnia podczas jazdy próbnej - Canyon Grizl (nie podchodzi mi wizualnie) - RAYMON Soreno Ultimate 700 - ale to imo bardziej podchodzi pod wyścigi - Unibike Craton - jak do tej pory najbardziej mi przypadł do gustu, ale dziwna rozmiarówka - przy 56 mogłem się spokojnie położyć do przodu Pytania/Prośby do Was: 1. Co polecacie i dlaczego? 2. Jak wygląda sprawa serwisowania i gwarancji? 3. Czy czekać na nowości z Eurobike? Z góry dzięki za pomoc!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...