Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilkunastu dni szukam roweru gravel, mam kilku faworytów ale nie moge sie zdecydować w każdym z nich mnie coś martwi, czy jest ktoś mógłby mi doradzić ewentualnie zaproponować coś innego? Przeważnie jeżdżę po asfalcie (niezbyt dobrej jakości) i drogach szutrowych, jestem dość wysoki bo mam ponad 190cm wzrostu natomiast ważę niewiele bo w okolicach 80kg, do tej pory w oko wpadły mi 
Specialized Diverge E5 2022 - bardzo mi się podoba jednak nie wiem czy claris w tej cenie to dobry wybór

CUBE NUROAD PRO - czytałem dużo opinii w których ludzie narzekali na różne rzeczy

Giant Revolt 2 

Wiem że w kwocie do 6000 zawsze znajdzie się jakies ale aczkolwiek mam nadzieje, że ktoś będzie w stanie mi doradzić.

Dodam, że jeżdżę wysłużonym rowerem crossowym także podejrzewam, że każdy z nich byłby lepszy aczkolwiek chciałbym kupić coś z czego byłbym zadowolony,  dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat gravel? W tej cenie zamiast niemal najtańszego gravela, możesz kupić dobrze wyposażonego crossa bądź fitness. Czy to kwestia mody, czy realnie potrzebujesz kierownicy z barankiem i planujesz głównie szosę bądź bardzo lekki teren?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszą me oko rowery z barankiem to raz, dwa głównie jeżdżę po szosie i lekkim terenie (polniak ew. jakas ubita ściezka) i w swoim crossie, fitnessie nie wiem do końca co jaki mam  rower bo troche nie jest z tej epoki, mam założone rogi na których bardzo wygodnie mi się jeździ, próbowałem chwytu na znajomego szosie jednak na trochę przymałej i stwierdzam że baranek to coś co w 100% do mnie przemawia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, macias1337 napisał:

Wiem że w kwocie do 6000 zawsze znajdzie się jakies ale aczkolwiek mam nadzieje, że ktoś będzie w stanie mi doradzić.

Kup sobie rometa aspre 2 i nie będzie żadnego ale. Ma grx, hydraulikę i sztywne osie, wszystko co powinien posiadać dobry gravel.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, macias1337 napisał:

Od kilkunastu dni szukam roweru gravel, mam kilku faworytów ale nie moge sie zdecydować w każdym z nich mnie coś martwi, czy jest ktoś mógłby mi doradzić ewentualnie zaproponować coś innego? Przeważnie jeżdżę po asfalcie (niezbyt dobrej jakości) i drogach szutrowych, jestem dość wysoki bo mam ponad 190cm wzrostu natomiast ważę niewiele bo w okolicach 80kg, do tej pory w oko wpadły mi 
Specialized Diverge E5 2022 - bardzo mi się podoba jednak nie wiem czy claris w tej cenie to dobry wybór

CUBE NUROAD PRO - czytałem dużo opinii w których ludzie narzekali na różne rzeczy

Giant Revolt 2 

Wiem że w kwocie do 6000 zawsze znajdzie się jakies ale aczkolwiek mam nadzieje, że ktoś będzie w stanie mi doradzić.

Dodam, że jeżdżę wysłużonym rowerem crossowym także podejrzewam, że każdy z nich byłby lepszy aczkolwiek chciałbym kupić coś z czego byłbym zadowolony,  dzięki z góry za pomoc.

Ostatnio była dobra promocja na tego cuba,ale już niedostępny.

Cube Nuroad Pro, czarny | Bikester.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co ludzie narzekali w tym Cube? W porównaniu do tych linkowanych przez Ciebie Speca i Gianta to... to nie ma porównania - Spec na Clarisie, Giant na Sorze a Cube na GRX 2x10, sztywne osie, jedynie hamulce mechaniczne. Ewentualnie ten Romet Aspre 2 polecany powyżej ale w nim podobno pozycja bardziej sportowa i mało punktów montażowych

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihau_ cena dobra a rynkowa nowych rowerów to dwie różne sprawy. Nie ma co się oszukiwać i zaklinać rzeczywistości, korby ma kwadrat masz w rowerach za 6 tyś. i nic z tym nikt nie zrobi. No i albo kupujesz i jeździsz, albo narzekasz i piszesz jak to kiedyś było ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...